Martin Mystere - Efsanevi Maceralar

Başlatan siyahderikoltuk, 26 Nisan, 2011, 21:32:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Sami abi özel seriyi ben elden çıkardım sanada tavsiyem sende çıkar derli toplu olarak lal de ve oğlakta gelmeye başladı içindeki kitaplar
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

bu ne demek oluyor anlamadım!yayınlanmış maceraları neden 'efsanevi' başlığı altında veriyorlar.bende özel serinin tamamı var.o halde bu kitabı almamam mı gerekiyor?dalga geçiyorlar resmen bizimle...

darkwood

Yayınevleri farklı fakat bu sayıdaki maceralar maalesef aynı.
Hatırlarsanız Oğlak yayıncılık, ikisinide kendisi çıkardığı Teks Altın seri 100 nolu ciltteki renkli macerayı, y,ne aynı ay içinde basılan Maceraperest Efsanevi Cilt 9 da da basmıştı.
Bunlar artık olağan şeyler oldu.
Hatırlarsanız 1001 roman Teks Almanak 1 deki maceranın, tekrarı kalın olarak basılan Almanak 1. cildinde basılması gibi.
Fakat Martin Mystere, efsanevi takımın devamını ve ileride tamamlayabilmek maksadıyla mecburen bu yeni cildi bende satın almak durumunda kaldım.
M.M. Maxi 3 ve 4 çıkarsa "efsanevi maceralar 7" yine satın alıp kütüphanemize koymak durumunda kalacağız. 
Umut ediyorum bunun yayını içinde 2 sene beklemeyiz. Zira 5 nolu cilt daha önce belirttiğim gibi en son 2009 yılında çıkmıştı.
Darkwood Sakinleri..