2011 Yılında Henüz Tanışabildiğiniz Kahramanlar

Başlatan pearl jam, 08 Ocak, 2012, 17:22:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

2011, Altın Madalyon' un da etkisiyle yıllardır bildiğim ama okumadığım bazı kahramanlarla tanıştığım bir yıl oldu. Kahramanlar dediğim de aslında 3 tane : Julia, Thorgal ve Ken Parker. Cümlenin başında Altın Madalyon' un sonuna "da" eki eklediysem de da sı ması yok  ;D basbayağı sadece Altın Madalyon' un etkisiyle aldığım kitaplar.

Thorgal ve Ken Parker favori kahramanlarım arasındaki yerlerini hemen aldılar.

Julia' ya ise biraz mesafeliyim, kesin karar verebilmek için bir kitabını daha okumam lazım.

Asteriks de sadece bir kaç sayısını, o da seneler önce okuduğum bir kahramandı, bu sene kendisiyle münasebetimizi artırdık, onu da unutmayalım :)

Gambit

Thorgal ile tanistim Aralik ayinda ve kendime nasil olurda bu kadar gec tanisirim kendisi ile diye cok kizdim

olaganustu maceralar, cizimler, konu, baski...

keske gerisi gelse

alan ford

Bende 2012 'de tanışacağım Thorgal ile. Kalın kapaklar için para biriktiyorum ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

caretta

Ben de Ken Parker ve Julia ile tanıştım.Julia'yı henüz okumadım.Ken Parker ise harika.Teks'e olan benzerliği de
ilginç.Ayrıca Greystorm'u da getirttim okuyunca göreceğiz...Thorgal'ı hiç bilmiyorum Conan gibiyse bana hitap etmeyecek.

hennessy

Thorgal ,Conan,Tex,Mister No,Greystorm,Yürüyen Ölüler,Volto ile 2011 de tanıştım sitemiz sayesinde önceden hiç okumadığım kahramanlar artık arşivimde.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

HacıGeraltEmmi

aa

Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Bende adını ve bir kaç sayısını görüp bir türlü alamadığım martin amcayla tanıştım.biraz geç oldu ama ancak bu sene para ayarlayabildim.şimdi sıra diğerlerinde.... :-[

gamlıbaykuş

Benim için en büyük sürpriz Kit Taylor ve Ölüm Defteri oldu...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Lilith

Johnny Hazard

Umbrella Academy

Durango

Death Note

Şövalye Rodo

Sally

Kick Ass

pizagor

Savage Dragon'la 2011'de tanıştım ve bu tanışıklığı 2012'ye taşıdım... Senelerdir bildiğim ancak bir türlü okuma fırsatı bulamadığım bir seriydi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

ben de Conan'la 90ların başında tanışmıştım. Bu tanışikliğim süratle devam ediyor:) Barbar candır
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Lilith ve Johnny Hazard la bu sene tanıştım Johnny Hazardı okurken biraz zorlandım ama hikayeleri kısa kısa okuduğun zaman kafanda karışma olmuyor.hatta beğendim bile diyebilirim.Lilith de ise öyle bi hatunun gerçek hayatta olmadığına şükrettim.... ;D