Bir Çizgiromansever İstanbul'da ne yapmalı?

Başlatan mgsar, 12 Ocak, 2012, 08:05:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mgsar

Perşembe günü işallah İstanbul'dayım. Tüm arkadaşlara önerileri için tekrar teşekkürler. Zaman elverdiğince söylenilen yerlerin hepsine uğrayıp bakmaya çalışacağım.

mgsar

Merhaba Arkadaşlar,
Yoğun kar ve hava muhalefetine rağmen çok kısa sürede olsa İstanbul'a geldim. Kadıköy'de pek çok sahaf ile muhabbet etme, bilgi alışverişi yapma fırsatım oldu. 1 gün 1 ay tatil yapmış kadar dinlendirdi. Sonuç; Kadıköy kitap cenneti. Başta İlyas ve Enver beyler olmak üzere, bir sıcak çayını ve daha da önemlisi keyifli sohpetlerini paylaştığımız tüm sahaf arkadaşlara selamlar. Şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım.. :D 

hanac

Memnun kaldığınıza sevindim.

İyi para harcamışsınızdır herhalde  :)

darkwood

Kısa bir sürede olsa bu keyfi yaşayabilmeniz önemli. İnşallah bir dahaki ziyaretinizi bizim toplantılarımızdan birine denk getirip daha fazla keyif almanızı umut ediyorum.  :)
Darkwood Sakinleri..

mgsar

Sevgisi Hanac,
Harcadığım parayı ne sen sor ne ben söyleyeyim ;D. Ama üç valiz doldurdum. Nerdeyse uçağa almayacaklardı. Her ne hikmetse tamamlamayı düşündüğüm eksiklerimi tamamlayamadım. Ama yeni serilere başlayınca, bir sürü yeni eksiğim oldu.

Sevgili Mesut,
Aynı zevklere sahip insanlarla biraraya gelmek gerçekten çok güzel, bir sonraki ziyaretim de umarım daha uzun süre kalma ve sizlerle bizzat tanışma şansım olur.