Hangi Fumetto'larin Yayınlanmasını İstersiniz - 2012 ?

Başlatan hanac, 27 Ocak, 2012, 10:21:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2013, 18:49:34
Arkadaşlar,

Bir yayınevi Legs Weaver, Cassidy ve Nick Raider (nam-ı diğer Bay Fırtına  :) )'in teliflerini almış.

Nick Raider 25. sayıdan itibaren yayınlanacakmış.

2013 yılına da hızlı giriş yaptık.   :)
Habere çok sevindimde niye Nick Raider 25. sayıdan itibaren yayınlanacak onu anlamadım.Aksoy karışık olarak 12 sayı yayınlamıştı.niye baştan yada 13.sayıdan başlamıyorlar.bu şekilde yayınlamanın hiçbir değeri kalmıyor.Zaten topu topu hepsi 200 sayı.kafam karıştı doğrusu... ??? ??? ???

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 30 Ocak, 2013, 19:57:38
Habere çok sevindimde niye Nick Raider 25. sayıdan itibaren yayınlanacak onu anlamadım.Aksoy karışık olarak 12 sayı yayınlamıştı.niye baştan yada 13.sayıdan başlamıyorlar.bu şekilde yayınlamanın hiçbir değeri kalmıyor.Zaten topu topu hepsi 200 sayı.kafam karıştı doğrusu... ??? ??? ???

Doğru, Aksoy gerçekten karışık yayınlamıştı.  :)

Yayınladıkları ilk 12 sayı değildi.

Tam emin değilim ama 23. sayıyı bile yayınlamışlardı.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2013, 19:59:54
Doğru, Aksoy gerçekten karışık yayınlamıştı.  :)

Yayınladıkları ilk 12 sayı değildi.

Hasan yayınlıyacak olan yayınevine bu durumu iletelim.gerçi onlar durumu biliyorlardır ama gene 3 sayı bir arada kronolojik bir şekilde yayınlanması çok güzel olur doğrusu... 8) 8) 8)

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 30 Ocak, 2013, 20:03:54
Hasan yayınlıyacak olan yayınevine bu durumu iletelim.gerçi onlar durumu biliyorlardır ama gene 3 sayı bir arada kronolojik bir şekilde yayınlanması çok güzel olur doğrusu... 8) 8) 8)

Nasıl yayınlarlar bilmiyorum ama ben artık dobişko istemiyorum.

Benim tercihim aylık olarak 98 sayfalık yayınlar.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2013, 18:49:34
Bir yayınevi Legs Weaver, Cassidy ve Nick Raider (nam-ı diğer Bay Fırtına  :) )'in teliflerini almış.

Atilla Abi, yine western yok.  :)

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2013, 19:59:54

Doğru hatırlıyormuşum.

23. sayı bizde 3. sayı olarak yayınlanmış.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2013, 20:05:42
Nasıl yayınlarlar bilmiyorum ama ben artık dobişko istemiyorum.

Benim tercihim aylık olarak 98 sayfalık yayınlar.
Eğer öyle yayınlarlarsa o zaman aradaki sayıların bir anlamı kalmaz o sayılara geldikçe atlayıp öbür sayıya geçebilirler.bizde daha önce çıkmış olan Aksoy Nick Raider'ları piyasadan bulmaya çalışırız. neyse hayırlı uğurlu olsun diyelim.Atilla bey yeni çıkan yayınlarda western pek yayınlanmıyor artık.anladığım kadarıyla yayınlanabilecek doğru düzgün bir western kalmadı... 8) :D :)

ercoktay

Biz yeni yayın risk dedikçe millet abanıyor. Benim bütçeme güvenip çıkarmasınlar kardeşim artık:)) Gözümüz kalabiliyor. Herhalde aralarından birtek Legs Weaver'i alırım. Belki Nick Raider'i da. İnşallah yayınevinin sonu 1001 roman gibi olmaz. Piyasa birkaç sayı çıkıp sonra yayınlanmayan çizgi roman dolu. Emeğe ve paraya yazık.

DAMPYR

Alıntı yapılan: ercoktay - 30 Ocak, 2013, 20:15:59
Biz yeni yayın risk dedikçe millet abanıyor. Benim bütçeme güvenip çıkarmasınlar kardeşim artık:)) Gözümüz kalabiliyor. Herhalde aralarından birtek Legs Weaver'i alırım. Belki Nick Raider'i da. İnşallah yayınevinin sonu 1001 roman gibi olmaz. Piyasa birkaç sayı çıkıp sonra yayınlanmayan çizgi roman dolu. Emeğe ve paraya yazık.
Yayınevleri piyasadaki örneklerden durumu takip ediyorlardır herhalde. sevilen ve satılabilecek yayınları tercih etmeleride sırf bu yüzden.Merak etme kimsenin artık kendini bile bile ateşe atacağını sanmam.Yeterki doğru dürüst bir yayınevi olsun bu yayınlar gene satar.... ::) :D ;)

hanac

Nick Raider 25. sayı kapağı, Haziran 1990

Legs Weaver 1. sayı kapağı, Ocak 1995

Cassidy 1. sayı kapağı, Mayıs 2010

DAMPYR

İki 1'inci sayıya bi 25'inci sayı hiç mi hiç yakışmadı.onunda 1'inci sayıdan başlaması gerekiyor.Ey Yayınevi duy bizi... :-\ :'( >:(

alan ford

Legs'i alırım . kalanı için ciddi bütçe ve yer sorunu var.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

HacıGeraltEmmi

hanac

Ufak bir hatırlatma.

Cassidy 18 sayı olarak yayınlandı ve seri sona erdi.

hennessy

bütçemiz yeter ise Cassidy - Legs Weaver bakacağım beğenirsem alırım.Çünkü okadar çok şey çıkıyorki bütçemiz yetmiyor.Napoleone'u da merak etmiyor değilim aslında Diabolik ise artık zor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları