MART 2012..

Başlatan V, 22 Şubat, 2012, 00:55:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

LAL KİTAP

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Martin Mystere Dev Albüm Sayı:13 / Nuh'un Dedesi Sendromu

Yaşlı Şaşkın ve korkmuş biri Martin Mystere'den yardım ister.Washington News 3 numaranın kapısını çalar.Adam ne olduğu açıkça bilinmeyen bir huzurevindan kaçmıştır.Dediğine göre oranın zemin katında korkunç deneylerin yapıldığı bir laboratuvar gizlidir.İmkansızlar dedektifi konuğunun paranorm...al yeteneklere sahip olduğunu anlayınca onun tutarsız konuşmalarının ardında bir gerçek payı olduğunu hisseder.Muammanın başına dönecek olursak Martin Mystere'in henüz bilmediği ama beklenmedik olumlu yönleri de olan bir dünyaya bizzat girmesi gerekmektedir.Üçüncü yaş olarak tanımlanın büyüleyici gizemli bir dünya....

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler Dizisi
Zagor Efsanevi Maceralar Dizisi Sayı:10
Zagor Maxi Sayı: 10 - 11
Tonka'nın Öfkesi / Kuzey Kartalları

V

Martin Dev Albüm 13 ile bir seriyi tamamlamış oluyoruz.
Teşekkürler Oğlak..
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
One Piece 3. Cilt - Yalanı Bile Söylenmeyecek Şeyler

Şeytan Meyvesi, Şeytan Meyvesine Karşı

... Süper güçlü korsanların hesaplaşması, Monkey D. Luffy'nin lastik uzuvlarının limiti acımasız kaptan Palyaço Buggy'e karşı test edilirken, devam ediyor. Daha da kötüsü Kaptan Buggy, Luffy'nin kahramanı Kaptan "Kızıl Saçlı" Shanks ile beklenmedik bağını açıklıyor. Ayrıca Luffy ve tayfası eğer One Piece'i bulmak istiyorlarsa uzak bir adadaki "Ormanın Sınavı'a" dayanmak zorunda.

24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya'da yayınlanan "One Piece" Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011'de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya'da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya'nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan manga'lardan biri olan "One Piece" temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

haysat

Özer Sahaf ve Yayıncılık / Çizgi Roman Dizisi
Nathan Never Cilt:2 / İnsan Hedef / Ölümcül Oyun / Bauhaus Katili

Tarkan Kurt

Yayınlar yağmur gibi gelmeye başladı. Ceplerimiz açısından kötü olsa da bu durumdan oldukça memnunum.

V

Çamlıca'nın çizgi romanları tam gaz devam ediyor..

"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Çamlıca'dan şimdiye kadar kaç kitap çıktı acaba?
Crom! Ölüleri Say...

haysat

Turkuvaz Kitap / Tarkan - Kuzey Canavarları

darkwood

Bu ay güzel yayınlar birbiri ardına çıkıyor. Ay sonuna kadar bakalım daha sırada neler olacak. Bu Mart ay'ı Şerafettinde çıkabilir.  ;D
Darkwood Sakinleri..

mutarad

Camlicadan alti adet kitap cikmis oldu 1)fatih s.mehmet 2)kanuni 3)mimar sinan 4)osman bey 5)orhan bey 6)murat hudavendigar
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

haysat

SILVER SURFER - CİLT: 2

V

Akıl Çelen Kitaplar, Death Note'nin yanına bir çizgi roman daha koydu.

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Akılçelen kitaplar sessiz ve derinden gidiyor...