Blueberry - iNKİLAP - Büyülü Çizgi

Başlatan s.b, 09 Kasım, 2009, 10:49:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

siyah beyaz blueberry hayatımda duyduğum en saçma şeylerden biri.

bu güzel renklendirmelere çizimlere yazık, moebius'a da ayıp olur :)

hanac

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 21 Temmuz, 2014, 19:30:42
siyah beyaz blueberry hayatımda duyduğum en saçma şeylerden biri.

bu güzel renklendirmelere çizimlere yazık, moebius'a da ayıp olur :)

Evet siyah beyaz olmasın.

Buradan Büyülü Çizgi CEO su Sn. Erkul'a sesleniyoruz.  :)

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: hanac - 21 Temmuz, 2014, 19:33:42
Evet siyah beyaz olmasın.

Buradan Büyülü Çizgi CEO su Sn. Erkul'a sesleniyoruz.  :)

sn Hanaç bildiğiniz üzere MANDRAKEYİ renkli blueberry de siyah beyaz basmayı düşünüyoruz hatta bunlara yüzbaşı volkan -alpago ve WEST i de eklemeyi düşünüyoruz, ne dersin hoş olur değil mi...

altay1944

Alpago?   Şaka gibi umarım ciddisindir ilyas bey...Fikret bey de çok istiyordu ama malum orginaller elimde yok demişti.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

İlyas Bey,
Blueberry kitap fuarına yetişir mi?

caretta

İlyas Bey bu saydıkların şaka mı gerçek mi?Bunları gerçekten yayınlayacak mısın? Yani niyetin Cem Demirbaş'ı dımdızlak bırakmak!

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 21 Temmuz, 2014, 21:10:59
İlyas Bey bu saydıkların şaka mı gerçek mi?Bunları gerçekten yayınlayacak mısın? Yani niyetin Cem Demirbaş'ı dımdızlak bırakmak!

Hepsi şaka ama Blueberry gerçek.

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 21 Temmuz, 2014, 21:10:35
İlyas Bey,
Blueberry kitap fuarına yetişir mi?

Attığın taşı kuyudan çıkarmaya uğraşacağıma bir tane de ben atayım dedim ÇETİN abi.

Nasıl sana ayak uydurabildim mi bir anlık da olsa...

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: caretta - 21 Temmuz, 2014, 21:10:59
Atilla abi bizim cem DEMİRBAŞ la yada başka kişilerle HUSUMETİMİZ olmaz olamaz bizim derdimiz ekmek kavgası nasıl bizimde geçindirmek zorunda olduğumuz ailemiz varsa onlarında var hayat yeterince zor daha da zorlaştırmaya gerek yok....

köstebek

Alıntı yapılan: İlyas Erkul - 21 Temmuz, 2014, 21:18:24
Attığın taşı kuyudan çıkarmaya uğraşacağıma bir tane de ben atayım dedim ÇETİN abi.

Nasıl sana ayak uydurabildim mi bir anlık da olsa...

Yetişiyor yani, çok iyi ...

haziran00

Aldığım Duyumlara göre Ağustos sonunda çıkacakmış :)

köstebek

Ayrıca, şimdi aklıma geldi. Sen geçen gün bana Mandrake'deki Abdullah'ın gerçek adını sormamışmıydın?
O zaman gürültüye gelmişti, şimdi söyleyeyim... Afrika'da âlemin kralı sayılır... Ona Yedi Ulus'un Prensi Lothar denir. Bir yanlışlık olmasın...

köstebek

Alıntı yapılan: haziran00 - 21 Temmuz, 2014, 22:12:39
Aldığım Duyumlara göre Ağustos sonunda çıkacakmış :)

Ne güzel, çıksa da okusak. Boyut saptanabilmiş mi? Bir de kaldığı yerden mi devam ediyormuş; yoksa ilk sayıları 3'lü veya 4'lü integral şeklinde bir özel baskı yapılıyor muymuş?

Mrtekin

They drew first blood...

OZAN BALIM

Blueberry'nin eski sayılarına halen uygun fiyatla ulaşmak mümkünken tekrar basılması çok isabetli değil bence. Bakalım nasıl çıkacak? Ağustos Ayı yıkım olacak gibi. Tüm kitaplar bu aya hedeflenmiş. Çizgili Köstebek 150-200 hazırlayın demiş ama 300'ü bulacak benden söylemesi...