Çizgi roman önerileriniz

Başlatan Smh Ozbln, 06 Eylül, 2013, 01:05:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Smh Ozbln

Çok iyi o zaman yayıncısı aynıysa sıkıntı yok. Asterix'e başlıyorum hepinize teşekkürler. Cidden bu ortam çok samimi he Sakarya'da olan varsa bi çay ısmarlıyım sohbet edelim. Ama 14 yaşımdayım sıkıntı olmasın :D

hanac

Alıntı yapılan: Smh Ozbln - 07 Eylül, 2013, 00:07:14
Ama 14 yaşımdayım sıkıntı olmasın :D

Sıkıntı olmaz.

14-74 yaşında herkes var forumumuzda.

Smh Ozbln

Çeşitlilik var da Sakarya'da hala yaşayan var mı çizgi roman düşkünü? Oda önemli  ;D

ercoktay

Darkwood ve ben de Sakaryalıyım. Aslında Adapazarlıyım ;D Ailem hala Adapazarında yaşıyor. Ama ben ancak 2 ayda bir filan gidebiliyorum. Çok imkan yok Adapazarında çizgi roman bulmak için. Ya internetten D&R ya da İdefix gibi siteler ya da Kadıköyden Büyülü ya da Kuzgun gibi arkadaşlardan sipariş verebilirsin.

Smh Ozbln

Alıntı yapılan: ercoktay - 08 Eylül, 2013, 21:26:45
Darkwood ve ben de Sakaryalıyım. Aslında Adapazarlıyım ;D Ailem hala Adapazarında yaşıyor. Ama ben ancak 2 ayda bir filan gidebiliyorum. Çok imkan yok Adapazarında çizgi roman bulmak için. Ya internetten D&R ya da İdefix gibi siteler ya da Kadıköyden Büyülü ya da Kuzgun gibi arkadaşlardan sipariş verebilirsin.
Sakarya'da buluşma günü yapsak dicem de 3 kişiyiz :)

darkwood

Alıntı yapılan: ercoktay - 08 Eylül, 2013, 21:26:45

Alıntı yapılan: Smh Ozbln - 12 Eylül, 2013, 15:50:02
Sakarya'da buluşma günü yapsak dicem de 3 kişiyiz :)

İşten güçten bende senede 3-4 kez gidebiliyorum, ileride forumda Sakaryalı arkadaşlar çoğalırsa bir toplantıda orada ayarlasak çok güzel olur.
Darkwood Sakinleri..