Ertan Ergil (Jedmau) Batman Yayınlasın (Artık Yetsin)

Başlatan hanac, 25 Mart, 2012, 16:25:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Gruptan bir üye daha eksildi! Facebook hesabımı dondurdum :-X
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Hayal Kahvem

Eyvahh! Nightrain bana kızdı, facebook hesabını dondurdu galiba.  :o 8) Ama bu Batman karesini ben çizmedim ki... Kopyalayıp buraya getirdim valla.  :o :)

Gambit

rumar80, dr, ben tesekkur ederim mesajin icin

ben bir zamanlar sadece comicsleri degil, her cikan yayini aliyordum destek olmak icin, ama sonra baktim ki isin cilki cikmaya basladi. Ayni maceralar, ayni karakterler basilip durmaya devam etti. Bir sure sonra ben de pes ettim biraktim her cikani almayi

Batman cikarsa destek olmak guzel olabilirdi ama benim ciddi bir sekilde "hacim" sorunum var evde. Bazan yeni aldigim cizgi romanlara yer acmak icin eski okumadigim sayilari bedavaya falan verdigim oluyor sahaf arkadaslara. Oyle bir dar durumdayim. Ustune ustluk orjinal cizimlere hobi butcemin % 90 i gittigi icin, mumkunse okumayacagim seyleri destek olarak almamaya basladim.

dolayisiyla yanlis yonlendirme olmamasi icin ayrildim grupdan. Ama tabii ki istermisin cikmasini derseniz, isterim, isim vermeyeyim ama 40-50 yil onceki sayilarin yeniden basilmasindansa, yeni batman maceralarinin basilmasini tabii ki isterim. Turkiye de ki cizgi roman okuyucularina yeni kan gerek. Bakin death note, blacksad, yuruyen oluler...gibi yenilikci seriler nasil ikinci baskilari yapiyor. Demek ki yeni maceralar olsa piyasa da yeni okuyucular gelecek, sayimiz artacak.

Son soz: ayda 20 tane eski yayin cikacagina 5 tane yeni yayin ciksin, sayimiz artsin

selamlar

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gambit - 03 Nisan, 2012, 18:50:58
rumar80, dr, ben tesekkur ederim mesajin icin

ben bir zamanlar sadece comicsleri degil, her cikan yayini aliyordum destek olmak icin, ama sonra baktim ki isin cilki cikmaya basladi. Ayni maceralar, ayni karakterler basilip durmaya devam etti. Bir sure sonra ben de pes ettim biraktim her cikani almayi

Batman cikarsa destek olmak guzel olabilirdi ama benim ciddi bir sekilde "hacim" sorunum var evde. Bazan yeni aldigim cizgi romanlara yer acmak icin eski okumadigim sayilari bedavaya falan verdigim oluyor sahaf arkadaslara. Oyle bir dar durumdayim. Ustune ustluk orjinal cizimlere hobi butcemin % 90 i gittigi icin, mumkunse okumayacagim seyleri destek olarak almamaya basladim.

dolayisiyla yanlis yonlendirme olmamasi icin ayrildim grupdan. Ama tabii ki istermisin cikmasini derseniz, isterim, isim vermeyeyim ama 40-50 yil onceki sayilarin yeniden basilmasindansa, yeni batman maceralarinin basilmasini tabii ki isterim. Turkiye de ki cizgi roman okuyucularina yeni kan gerek. Bakin death note, blacksad, yuruyen oluler...gibi yenilikci seriler nasil ikinci baskilari yapiyor. Demek ki yeni maceralar olsa piyasa da yeni okuyucular gelecek, sayimiz artacak.

Son soz: ayda 20 tane eski yayin cikacagina 5 tane yeni yayin ciksin, sayimiz artsin

selamlar

Sana katılıyorum Gambit ama görüyorsun yeni yayınları çıkaranlar bile nazlı nazlı gidiyorlar.Yani biz eskide olsa yenide olsa hep aynı yerde sayıp duruyoruz..... :-\ :-X ;)

rumar80

Hepsi güzel de neden bedavaya veriyorsun sahaflara? Satsana...
   Daha iyisi bize versene... :D ;D :D

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Nisan, 2012, 19:48:16

Evde yer kalmamaya başlayınca aynı şeyi sende yapmaya başlarsın rumar80.Bende bile topu topu biriktirdiğim sadece 5 seri var.nereye koyacağımı bilmiyorum şimdiden.onun için Martin Mystere'ları elden çıkardım..... :-[ :-\ ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 03 Nisan, 2012, 19:53:47

Evde yer kalmamaya başlayınca aynı şeyi sende yapmaya başlarsın rumar80.Bende bile topu topu biriktirdiğim sadece 5 seri var.nereye koyacağımı bilmiyorum şimdiden.onun için Martin Mystere'ları elden çıkardım..... :-[ :-\ ;)

Bu zorunlu durumda fazla kitaplar için, benim düşüncem sahaflar yerine bizim forum üzerinden ihtiyacı olan arkadaşlara verilebilir veya bir yerlerde unutulup çizgiromanların yaygınlaşmasına katkıda bulunulabilir.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 03 Nisan, 2012, 19:59:32

Bu zorunlu durumda fazla kitaplar için, benim düşüncem sahaflar yerine bizim forum üzerinden ihtiyacı olan arkadaşlara verilebilir veya bir yerlerde unutulup çizgiromanların yaygınlaşmasına katkıda bulunulabilir.

Evet bu da olabilir.Galiba en iyisi bu..... 8) 8) 8)

Gambit

verdiklerim para edecek seyler degil de o yuzden :)

para edecek seyleri yari fiyatina veriyorum tabii ki ama sanirim en iyisi disarida bir yerlere bilincli olarak birakmak darkwood un soyledigi gibi

rumar80

Tabii ki yaptım arkadaşım, ama aynı zamanda forumdaki ödüller nereden geliyor sanıyorsun??? ;)

Peyami

Fazla ÇRlar/kitaplar güvenilir bulunan Çocuk Esirgeme Kurumlarına da verilebilir.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Peyami - 03 Nisan, 2012, 20:27:47
Fazla ÇRlar/kitaplar güvenilir bulunan Çocuk Esirgeme Kurumlarına da verilebilir.

Oralarda o kitapların pek bi değerinin anlaşılacağını sanmıyorum.Zaten bu kitapları okuyan topu topu birkaç kişi var.onlarda buralarda bir kaç çizgi roman sitesinde en iyisi bu sitelerden satmak.... :P :D ;)

V

"İstemem,eksik olsun.."

Nightrain

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 03 Nisan, 2012, 14:39:11
Eyvahh! Nightrain bana kızdı, facebook hesabını dondurdu galiba.  :o 8) Ama bu Batman karesini ben çizmedim ki... Kopyalayıp buraya getirdim valla.  :o :)

Tamamen kişisel sebeplerden ötürü dondurdum. :-\
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

DAMPYR

Bu kampanyanın akibiyeti ne oldu Tamam mı devam mı.ediyoruz..... ???