Her gün Çıksa alırım dediğiniz çizgi romanlar neler?

Başlatan DAMPYR, 07 Nisan, 2012, 10:58:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Benimkiler

1-Julia
2-Dylan Dog
3-Kızılmaske
4-Mandrake
5-Gordon

Ya sizinkiler....... ???

barisvolkan

Gambit

aa

Esse Gesse Hayranı...

mutarad

Yüzbaşı Volkan, Karaoğlan, Mister No, Dampyr, Nathan Never
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

altay1944

Julia
nathan never
martin mystere
brendon
nick raider

Bırakın hergünü bütçem ve zamanım elversin ardı ardına bassınlar alırım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

labirent

1- Tex
2- Kit Taylor
3- Larry Yuma
4- Zagor
5- Mister No

caretta

1.Tex
2.Kit Taylor
3.Zagor
4.Ken Parker
5.Red Kit
6.Julia

darkwood

Her gün çizgiroman satın alacağımı sanmıyorum ama aylık düzenli periotlar ile ve yeni maceraları olması şartıyla şu kitapları satın almak isterim.
Zagor
Conan-Red Sonja
Tex
Thorgal
Mister No
Brendon
Asterix
Darkwood Sakinleri..

dean

yunusmeyra

:o aynı serinin kitaplarını her gün okumak insanda "çizgi roman" ve kurgusal anlatıma karşı bir soğukluk oluşturabilir..ancak; mesela bir örümcek adamın 600-700 sayısını günlük orjinal halde 20-30 sayfalık fasiküller halinde yayınlayıp 2-3 senede tüm bir 50 senelik "külliyatı" okumak mümkün olabilir..buda ancak bu kadar geniş bir "telif" deposu olan serilerle olur..bir de bütün bir "külliyatın" her sayfasını,her macerasını merak eden "tutkunlarıyla" başarılabilir..ama bu sağanağa kaç kişi dayanabilir,sonu ne olur..   :o
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

HacıGeraltEmmi

Hergün mü ??? Her ay yapsak şunu ;D o zaman bizim gibi maddi olanakları az olanlarda faydalanabilir.

pizagor

Hiçbirisi... İnsan her gün mantı yiyebilir mi, diyelim yedi her seferinde aynı keyfi alabilir mi? Bir seriyi baştan okumaya karar verdiğimde illaki araya başka albümler alma ihtiyacı duyarım. Aksi takdirde kendime görev edinmiş gibi bitirmeye odaklı, keyiften uzak bir okumaya dönüşür... Biliyorum ki yayıncının biri çıkar da bu söyleneni yaparsa kesin her gün alırım ama her gün okumam...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Aşırı derecede severek okuduğumuz cr ları bile belki her gün satın alabiliriz. Ancak her gün okuyabilmek benim için mümkün değil. Ama böyle bir imkan olsaydı şunları isterdim.

Tex
Zagor
Mister No
Kit Taylor
Brendon
Yürüyen Ölüler
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN