Jean Pierre Gibrat

Başlatan haysat, 09 Nisan, 2012, 21:11:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Gibrat belki de eserlerinin en çok yayımlanmasını istediğim çizerdi. İnternetten gördüğüm ( güneş'in de yayınladığı ) çizimlerden biliyorum sadece ama bu çizimler de başka hiçbir şey bilmeseniz bile kitaplarının yayımlanmasını deli gibi istemenizi sağlıyor zaten. Yani süper bir haber.

Flaneur Comics kimdir nedir henüz bilmiyorum ama Gibrat' nın yanında bir de bahsedildiği gibi amerikan bağımsızlarından yayımlarsa gönlümde 1 numaraya yerleşir. 

Gambit

Alıntı yapılan: kandorlu - 10 Nisan, 2012, 14:28:30
Evet artı 18 lik bir durum yok renkli bir yayın olacağı söylenmişti bu arada belkide bu çizimler renklenmeden önceki halidir.

halbuki 18'lik durum olsa ne olur diyebilmemiz lazim degil mi modern bir dunyada

nasil bir korku toplumu olduk di mi hep beraber, ne diyeyim

BAHADIR

Serpieri western konusu eğer gerçekse açıkçası pek heyecanlandırmadı...Serpieri'nin bundan başka bildiğim 2 tane daha renkli western'i var...Onda da Druuna gibi +18 lik bir durum yok...Bunlardan biri White Indian Sarah ikincisi femmes de l'ouest

Kapak ve sayfa örneği...

Bunlar Haricinde Alan'în sayfa örneğini paylaştığı kitabın kapağı ve bulabildiğim diğerleri...

Le grand ciel

La flêche au cœur

Son olarak her ne kadar Western Serpieri beni pek heyecanlandırmadı desem de Gibrat kadar heyecanlandırmadı... Sonuçta Serpieri frankofonun en büyüklerinden birisi...

pearl jam

Artık bunlar da satmazsa Türk okuyucusuna tekme tokat girişicem  ;D  ;D  ;D

omega red

western hiç sevmem ama bu çizimler için kesin alırım.

DAMPYR

Alıntı yapılan: omega red - 10 Nisan, 2012, 20:22:24
western hiç sevmem ama bu çizimler için kesin alırım.

Aynen.bu arada yeni yayınevine yayın hayatında başarılar dilerim.bizleri yeni yayınlarla tanıştırması ümidiyle.... :D :) ;)

flaneurcomics

herkese selam,öncelikle GIBRAT nın yorum yazan arkadaşlardaki heyecanı bizimde heyecanımızı ikiye katladığını söylemeliyim...GIBRAT nın ustalık dönemi 3 temel eserini yayınlayacağız bunlar : orjinal isimleri ile "le sursis" - "le vol de corbeau" - "matteo"

alan ford

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 10 Nisan, 2012, 21:22:12
herkese selam,öncelikle GIBRAT nın yorum yazan arkadaşlardaki heyecanı bizimde heyecanımızı ikiye katladığını söylemeliyim...GIBRAT nın ustalık dönemi 3 temel eserini yayınlayacağız bunlar : orjinal isimleri ile "le sursis" - "le vol de corbeau" - "matteo"

Öncelikle hoş geldiniz. Yeni başladığınız yayın hayatında da başarılar , umarım her şey gönlünüzce olur.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Türkiye'de açlık duyduğum(uz) frankofonlara yeni bir halka kattığınız için teşekkürler. Forumumuza da hoşgeldiniz.

pukay

vay vay vay diyorum,bu yıl baya değişik eserler le çoşacak kitaplığımız.

darkwood

Yeni yayıneviniz öncelikle hayırlı olsun ve formumuza hoşgeldiniz.
Bu güzel yayınlar ile bizi heyecanlandırdınız. Umarım bundan sonra düzenli, güzel yayınlarınız ve güzel paylaşımlarınız ile sizleride aramızda görürüz..
Darkwood Sakinleri..

ginobili

çok güzel haberler, hayırlı olsun, devamının gelmesi dileğiyle

pearl jam

Flaneur'un yayımlayacağını söylediği Matteo'dan kapak ve iç sayfa örnekleri. Çizimler muhteşem. Sevgili Peyami zamanında yayımlanmasını istediğine göre mutlaka hikayesi de iyidir  :)

kandorlu

Alıntı yapılan: Gambit - 10 Nisan, 2012, 15:46:00
Evet artı 18 lik bir durum yok renkli bir yayın olacağı söylenmişti bu arada belkide bu çizimler renklenmeden önceki halidir.

halbuki 18'lik durum olsa ne olur diyebilmemiz lazim degil mi modern bir dunyada

Malesef öyle mesela druuna yayınlansa satmazmı bence satar üstelik Serpieri nin en ünlü eseri ama öncelik başka çizgi romanlara veriliyor yayıncılarında bir çekincesi vardır belki. Mister No nun içtiği sigarayaya karışıldı bu ülkede yine de ben Serpierinin bir çizgiromanı yayınlanacaksa önceliğin druunaya verilmesini tercih ederdim.Aslında bunlar uzun uzun tartışılabilecek konular.

Son olarak bende flaneurcomics e yayın hayatında başarılar dilerim. 

omega red

Alıntı yapılan: kandorlu - 11 Nisan, 2012, 01:11:01
Alıntı yapılan: Gambit - 10 Nisan, 2012, 15:46:00

Malesef öyle mesela druuna yayınlansa satmazmı bence satar üstelik Serpieri nin en ünlü eseri ama öncelik başka çizgi romanlara veriliyor yayıncılarında bir çekincesi vardır belki. Mister No nun içtiği sigarayaya karışıldı bu ülkede yine de ben Serpierinin bir çizgiromanı yayınlanacaksa önceliğin druunaya verilmesini tercih ederdim.Aslında bunlar uzun uzun tartışılabilecek konular.

Son olarak bende flaneurcomics e yayın hayatında başarılar dilerim.

99'da ithakinin yayınladığı druuna kitabı toplatılmıştı. manara poşette satıldı vs.
ankaradaki namus bekçileri bizden daha iyi biliyor nasıl olsa herşeyi...