Jean Pierre Gibrat

Başlatan haysat, 09 Nisan, 2012, 21:11:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Yayınlarla ilgili son durum hakkında bilgisi olan var mı?

hanac

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 14 Temmuz, 2012, 19:03:41
Yayınlarla ilgili son durum hakkında bilgisi olan var mı?

Sonbaharda yayınlanacak diye duymuştum.

flaneurcomics

flaneur comics  yayın hayatına jean pierre GIBRAT ın "le sursis " ve reinhard KLEIST in " CASH - ı see a darknes " çizgi romanlarıyla ekim ayı içinde merhaba diyecek... GIBRAT çizgi romanları standart kopyaların yanında sadece 150 adet limited ,deluxe edition farklı kapak görseli ,özel kağıt,hardcover ,sertifikalı ve numaralı olarak ayrı bir kolleksiyon  edisyonunuda hazırladığınıda duyurmak isterim...

pearl jam

Süper haber! Hiç bir limited edition ı bu kadar çok istememiştim.

pearl jam

Diğer kitap da sanırım bir johnny cash biyografisi . Çizgi roman piyasamızda görmek istediğimiz hareketler bunlar

flaneurcomics

CASH çizgi romanı aynen doğrudur:)) johnny cash biyografisi demek biraz haksızlık sayılabilir çünkü çizer kurguyu folsom hapishanesindeki bir mahkumun ağzından başlatıp yine CASH şarkılarıyla temellendiriliyor,çok keyifli ve nitelikli bir kitap olduğunu düşünüyorum. johnny cash in karizmasınıda unutmamak derekir...

Cantürk

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 13 Ağustos, 2012, 23:36:45
flaneur comics  yayın hayatına jean pierre GIBRAT ın "le sursis " ve reinhard KLEIST in " CASH - ı see a darknes " çizgi romanlarıyla ekim ayı içinde merhaba diyecek... GIBRAT çizgi romanları standart kopyaların yanında sadece 150 adet limited ,deluxe edition farklı kapak görseli ,özel kağıt,hardcover ,sertifikalı ve numaralı olarak ayrı bir kolleksiyon  edisyonunuda hazırladığınıda duyurmak isterim...

İşte duymak istediğim haber.:)

caretta

Arkadaşlar Jean Pierre Gibrat,Johnny Cash,Serpieri hakkında biraz bilgi verebilir miyiz?Dinozor bir western okuru olarak
konuya bayağı'Fransız' kaldım.J.P.Gibrat'ın 'Matteo' ve 'Le Sursis' diye eserleri yayınlanacak.Bunlar nedir?Tek ciltlik
kitaplar mı?Johnny Cash kim?Serpieri kim?Onun western'i mi yayınlanıyor?

alan ford

Jean Pier Gibrat ile yeni tanışacağım. Johny Cash ise eski tüfek müzisyenlerden. Burada uzun uzun anlatacak pek malumatım yok. Serpieri ise ayrı konu. çizgi roman alemine 100 yılda bir gelecek yeteneklerden. Öteki yüzyılda gelir mi? Orası da kesin değil. Druuna için zaten söyleyecek söz yok. Vakti zamanında İthaki tek albümünü yayınlamıştı. Ama ben Atilla abiyi can damarından vurmak için üstadın western çizimlerini paylaşayım. :D Vakti zamanında Serhan tanıştırmıştı bunlarla bizi. Bahaneyle tekrar teşekkür edeyim.

Alıntı yapılan: nacho_grande - 23 Mart, 2011, 19:01:53
Eğer western konulu çizgiromanları seviyorsan, Druuna' nın yaratıcısı ve çizeri Paolo Eleuteri Serpieri' nin uzun zaman çizdiği hikayelere göz atmanı öneririm. Bugüne kadar gördüğüm en başarılı western çizimleridir. B,r kaç örnek vermek gerekirse:

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

Bundan birkaç sene önce internette dolanırken Gibrat ile tanıştım. Hiç okuma fırsatım olmadı ama çizimlerine o kadar hayran kaldım ki bir daha da aklımdan hiç çıkmadı. Sanırım onun kadar güzel kadın çizen sayılı çizer vardır dünyada :

kedidiro

Alıntı yapılan: caretta - 14 Ağustos, 2012, 21:18:53
Arkadaşlar Jean Pierre Gibrat,Johnny Cash,Serpieri hakkında biraz bilgi verebilir miyiz?Dinozor bir western okuru olarak
konuya bayağı'Fransız' kaldım.J.P.Gibrat'ın 'Matteo' ve 'Le Sursis' diye eserleri yayınlanacak.Bunlar nedir?Tek ciltlik
kitaplar mı?Johnny Cash kim?Serpieri kim?Onun western'i mi yayınlanıyor?
johnny cash nam-ı diğer man in black... amerikalı country şarkıcısı, yine bir country şarkıcısı olan hayat arkadaşı june carter'la olan ilişkilerinin anlatıldığı, şarkılarıyla bezenmiş '' walk the line'' isimli bir film de vardır. joachim phoneix'le rose witheperson'un oynadığı oscar adayı bu filmi de cash şarkılarını da çok sevmiştim...

caretta

Bilgi veren ve görsel ekleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim.Gerçekten de J.P.Gibrat kadınları çok güzel çiziyor.
Serpieri'nin westerni de harika görünüyor.