Saguaro - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 25 Nisan, 2012, 17:17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Benim bildiğim bir cilt daha çıkacak,gerisi yalan.

Oda ne zaman çıkacak Allah bilir.
Çünki  yayinevi bile bilmiyor.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

caretta

Mrtekin ben Saguaro ve Scalped'i Teks ile ikame ediyorum.Ne Saguaro'yu ne de Scalped'i sevmedim.

tommikser

Ben her şeyi Tex ile ikame ediyorum.Comicsler gibi öldü kaldı derdi de yok.Adam ölümsüz.Böyle olunca okuması daha keyifli.Tex tam bilimkurgu örneği.1850-1900 arası yıllarında zamana hapsolmuş ölümsüz bir adalet savaşçısı.Bu şekilde okuyunca çok heyecanlı.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 13 Ocak, 2016, 20:43:48
Mrtekin ben Saguaro ve Scalped'i Teks ile ikame ediyorum.Ne Saguaro'yu ne de Scalped'i sevmedim.

Atilla Abi, Saguaro da bir Navajo.

Mrtekin

Alıntı yapılan: tommikser - 13 Ocak, 2016, 20:53:56
Ben her şeyi Tex ile ikame ediyorum.Comicsler gibi öldü kaldı derdi de yok.Adam ölümsüz.Böyle olunca okuması daha keyifli.Tex tam bilimkurgu örneği.1850-1900 arası yıllarında zamana hapsolmuş ölümsüz bir adalet savaşçısı.Bu şekilde okuyunca çok heyecanlı.

Gariban :) Meksikalıları dinamit ile öldürmenin bilim kurgu ile ne ilgisi var; Tommikser :)

Teks, Paul Muaddib mi? :)
They drew first blood...

tommikser

Bilimkurgu olması oradan değil.Bilimkurgu olması 700 sayıya yakın maceranın 20 yılda yaşanmış olmasından

Mrtekin

Sen diyince aklıma geldi. Teks'in hiç Zagor'la yolu kesişmedi Di mi? :)
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 13 Ocak, 2016, 21:15:07
Sen diyince aklıma geldi. Teks'in hiç Zagor'la yolu kesişmedi Di mi? :)

Aynı dönemin karakterleri değiller.

Zagor 1840 ların, Teks ise 1870 lerin adamı.

Mrtekin

Alıntı yapılan: hanac - 13 Ocak, 2016, 21:20:35
Aynı dönemin karakterleri değiller.

Zagor 1840 ların, Teks ise 1870 lerin adamı.

Hesap hatalı. Zagor 1830 ların, Teks 1890 ların adamı.

Ama Zagor'un bir Zaman makinesine binip 90 lara gitme ihtimali her zaman mevcut. Bilimkurgu babında.
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 13 Ocak, 2016, 21:45:58
Hesap hatalı. Zagor 1830 ların, Teks 1890 ların adamı.

Ama Zagor'un bir Zaman makinesine binip 90 lara gitme ihtimali her zaman mevcut. Bilimkurgu babında.

Bilimkurgu olan Teks  :)

Mrtekin

Alıntı yapılan: hanac - 13 Ocak, 2016, 21:48:35
Bilimkurgu olan Teks  :)

Gariban :) Meksikalıları dinamit ile öldürmenin bilim kurgu ile ne ilgisi var; Hanac:)

Teks, Paul Muaddib mi? :)
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 13 Ocak, 2016, 21:54:47
Paul Muaddib mi? :)

Muaddib değil, sayın Tekin, lütfen adamın ismini yanlış söylemeyelim... Müeddib, "edeb"den geliyor, yani "terbiye eden, edeblendiren, bilgi ve görgü veren" anlamında....
Ayrıca baba tarafından Atreides hanedanı üstünden Ege kıyılarına, Anadolu'ya da bağlayabilirsin...

Mrtekin

Alıntı yapılan: köstebek - 13 Ocak, 2016, 22:32:01
Muaddib değil, sayın Tekin, lütfen adamın ismini yanlış söylemeyelim... Müeddib, "edeb"den geliyor, yani "terbiye eden, edeblendiren, bilgi ve görgü veren" anlamında....
Ayrıca baba tarafından Atreides hanedanı üstünden Ege kıyılarına, Anadolu'ya da bağlayabilirsin...

Siz boşverin; Muad'Dibi, Müeddibi; Saguaro konusuna açıklık getirin, sayın Köstebek.

O olmazsa; Scalped 5 ne Zaman geliyor, fuara niye yetiştiremediniz, onu açıklayın.

Bi de selamımı Haziran00'dan almışsınızdır, umarım.
They drew first blood...

köstebek

Saguaro konusunda karanlık bir yan olduğunu hiç sanmıyorum. Satmayan bir kitap ve fumetti okurlarının büyük bölümü tarafından da pek beğenilmeyen bir seri. Ayrıca yan bilgi olarak: İtalyan okurları tarafından da pek beğenilmedi ki, apar topar üretimden kaldırıldı. Bu tüm gerçekliğiyle ortadayken, ne olacağını düşünüyorsunuz anlamıyorum.

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ocak, 2016, 00:44:25
Saguaro konusunda karanlık bir yan olduğunu hiç sanmıyorum. Satmayan bir kitap ve fumetti okurlarının büyük bölümü tarafından da pek beğenilmeyen bir seri. Ayrıca yan bilgi olarak: İtalyan okurları tarafından da pek beğenilmedi ki, apar topar üretimden kaldırıldı. Bu tüm gerçekliğiyle ortadayken, ne olacağını düşünüyorsunuz anlamıyorum.

O zaman şunu öğrenelim; bu seri artık bitirildi mi ?

Alttaki başlığa ekleyelim mi ?

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1248.0.html