HSD (Hulk Sevenler Derneği) Kayıtları Devam Ediyor

Başlatan hanac, 12 Mayıs, 2012, 13:12:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Haziran, 2012, 13:42:44

Alıntı YapOrijinal TPB'leri var mı bu Gerekli Hulk'larının?

evet var ama Turkce TPB leri yari fiyatina alip Turkiye de ki cizgi roman piyasasina destek olmak da guzel bir sey :)

Kondüsyon takıntılıyım o yüzden almıyorum Türkçelerini... Orijinalleri için TPB isimlerini verebilir misin sevgili Gambit...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

@ hanac, swing basligina da bir yazim oldu sayende  ::)

@ pizagor: simdi baktim ve yeni basim hardcover cikacagini gordum, bir ihtimal bunu ben de alirim zira ben de hardcover takintiliyim ve bu hulk macerasi cidden iyi:

azzarello ve bruce jones un yazdigi Banner 1-4 ile incredible hulk 34-39 arasini toplayan bu cildi kacirma derim

http://www.amazon.com/Hulk-Return-Monster-Incredible/dp/0785153462/ref=sr_1_23?s=books&ie=UTF8&qid=1339586091&sr=1-23

arkasindan da su macerayi al:

http://www.amazon.com/Hulk-Boiling-Point-Incredible/dp/0785162577/ref=pd_bxgy_b_text_b

(40-44 arasi)

Gambit

Bu arada Turkiye de yayin sirasi su sekildeydi (kendime not, aksama Hulk basligi acilacak)

1- Banner
2- Incredible Hulk- return of the monster
3- Incredible Hulk- boiling point
4- Incredible Hulk- transfer of power
5 - Incredible Hulk- Abomination

cok iyi maceralardir bunlar. Gerekli seylere tekrar tekrar cok tesekkurler bize bunlari kazandirdiklari icin

PS: o degilde, hulk sevmeyen birisi olarak bu kadar bilgi paylasmam da ne kadar dogru politik oldu bilemedim simdi  :P

tommikser

HSvD Başkanı,yardımcısı ve paspasçısı olarak diyebilirim ki ; Puakadaaaaaaaaa

tommikser

hanac

Sayın Güneş Bey,

O resimlerin devamını rica edeyim, bunlar sadece ilk round.

Sonunda hep HULK kazanır.

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 13 Haziran, 2012, 14:47:32
Sayın Güneş Bey,

O resimlerin devamını rica edeyim, bunlar sadece ilk round.

Sonunda hep HULK kazanır.

Hele kitabın adı da Hulk ise...

NIC

Birşey sorcam

Hulk bu Sentry antipatiğine hiç dayak attı mı?

Gambit

hanac

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Pek güzel Hulk kapaklarını da bu başlık altında siz Hulk severlerle paylaşacağız.

Not: Üye kayıtları devam etmektedir, geç kalmayın.

kalidor

Kırmızı canavarın üstünde Conan var. Böyle bir what if var mıydı yaw?

Hulk beklenmedik bir barbarla savaşıyormuş :) Marvel'in zamanında Conan'ın telif haklarını satması iyi olmuş, yoksa Avengers'a bile alırlardı.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Yoğun istek üzerine Hulk kapaklarına devam ediyoruz

rumar80

War & Pieces Peter David'in yazdığı bir maceradır. Hulk ve birlikte çalıştığı grup olan Pantheon ortadoğuda ezilen halkı kurtarmak için isyancılara yardım etmek üzere yola çıkarlar.
   Ülkenin yöneticisi de ABD'nden yardım ister. ABD emrinde olan X factor'ı (O tarihlerde Peter David'in yazdığı diğer dizi) yardıma yollar ve....