HSD (Hulk Sevenler Derneği) Kayıtları Devam Ediyor

Başlatan hanac, 12 Mayıs, 2012, 13:12:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Hafta sonu telefonum kilitlendi, Hulk severler yeni kapaklar görmek istediklerini söylemek için aradılar.

Peki onları mı kıracağız, devam ediyoruz.

Bu kapak size Captain America'yı mı hatırlatıyor ?

Nick Fury Hulk'un hizmetinde.

s.b

Hulk'ta K. Amerika tipi var. Çok yakışıklı duruyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Filmi güzeldi eminim çizgi romanıda güzeldir diyorum ben... 8) :D ;)

HacıGeraltEmmi

hanac

Hulk gerekirse koca dağı taşır ve diğer süperleri (!) kurtarır.

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 18 Haziran, 2012, 23:12:29
Hulk gerekirse koca dağı taşır ve diğer süperleri (!) kurtarır.

http://cutebabyhulk.com/wp-content/uploads/2011/02/secretwarsstrength1-580x860.jpg

Hasan çok güzel kapaklar buluyorsun ellerine sağlık. Bu seri defalarca burada yazdığım zamanın efsane limited serisi Secret Wars. Dr. Doom'un emrindeki kötüler baskın yapar ve molecule man koca bir dağı kahramanlarımızın üzerine indirir. O zamanlar Hulk'un bedeninde zihni aktif olan Bruce Banner kahramanların tost olmasını önler.
  Dağdan kurtulmalarını ise Human Torch ve Captain Marvel'in güçlerini zırhında toplayıp yansıtan ve dağı parçalayan Iron Man (James Rhodes) sağlar.

Marvel tarihinden bir yapraktan bu gecelik bu kadar.

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

Diş diş mücadele gibi görünüyor ama..

Hulk konserveyi açıyor.. ;D Hulk Smash!

"İstemem,eksik olsun.."

V

Marvel evreninin etliye-sütlüye karışmaz,"Aman banane canım,benden uzak olsun,ben sadece izlerim" ci Watcher'ına "Azcık insan içine karış,

eşe-dosta faydan olsun denyo" uyarısı yapan  Hulk'umu  nasıl sevmem..Hulk Smash!

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Alıntı yapılan: V - 18 Haziran, 2012, 23:45:04
Marvel evreninin etliye-sütlüye karışmaz,"Aman banane canım,benden uzak olsun,ben sadece izlerim" ci Watcher'ına "Azcık insan içine karış,

eşe-dosta faydan olsun denyo" uyarısı yapan  Hulk'umu  nasıl sevmem..Hulk Smash!
http://i392.photobucket.com/albums/pp5/jefforycloyd/JeffsTheWatcher/HulkSmashWatcher.jpg

Bu bizim tanıdığımız ve sevdiğimiz Hulk değil ama kayınpederi General Ross.

tommikser

hanac

Sn. GüneşSemerci sizin de gizli bir HULK hayranı olduğunuzu biliyoruz.

Daha önce Planet Hulk'un çizgi filmini izledikten sonra yazdıklarınızı bir hatırlayalım.

Tarih: 29 Ağustos 2010

Yer: Bu forum.

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Ağustos, 2010, 22:03:17
Bu hafta sonunu çizgi film ve dizi izlemekle geçirdim. Planet Hulk ise izlerken çok keyif aldigim bir yapim oldu.

Çizimler çr kadar olmasada oldukça iyiydi. Konuyu oldukça begendim.Hulk in yalnizligina iyice tanik oluyoruz.

Bazen içimizde ki yalnizligi en iyi anlatan çrlerden biri oldugunu düsünüyorum.

Süper kahramanlardan olusan Illuminati ismindeki grup (Doctor Strange, Iron Man, Black Bolt ve Mister Fantastic gibi) Hulk'in tehlikeli olduguna karar veriyor ve Hulk'i bos bir gezegene yolluyorlar.

Ancak Hulk teknik bir ariza nedeniyle baska bir gezegende kendini buluyor ve ve burada vahsi bir gladyatör haline dönüsüyor.

Çizgi romani çikmadan izlemek nasil olur bilemem ama benim oldukça keyif aldigim kesin.

Izleyecek olanlara simdiden iyi seyirler.

V

Genç muhabirimiz Hasan'ı bu araştırmacı gazetecilik başarısı için tebrik ediyor,masonvari gizli Hulk hayranlığı için HSvD Derneği Başkanı sayın Güneş Semerci'yi istifaya ve açık açık üye olması için derneğimize davet ediyorum.
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Kim zamanında genç olmadı ki?
Kim ne hatalar yapıp tövbekar olmadı ki?
Kim bin defa hak kapısından dönüp,yanlış yola sapmadı ki?

Her kim ki tövbe kapısından geçmedi ise,Allah yolunda sonu ne ola ki?
Ben tövbekar olup döndü isem eski yaptığım günahlardan kaçmadım ki
Hata yaptıysam cahilliğim dendir gönül

Oldu devran virane eyledi
Yalan yanlış yola sapıp sakiden demlendi
Hulk'u sevsede ahir zamanda
Tevbe edip gönül gözüyle gerçeği gördü gönül

Her kim ki sever derse Güneş Hulk'u
O vakit içinde aramalı eğriyi doğruyu
Gençlik güzel ama hata yapmadan olur mu
Sevdi amma hakkın yolunu sonunda buldu gönül

Güneş ;D