Bizim bir 'Paylaşacaklarımız' Köşemiz Niye Yok?

Başlatan caretta, 16 Mayıs, 2012, 00:12:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Arkadaşlar belki biliyorsunuz ben başka forumlara da üyeyim.Paylaşacaklarımız köşesinde açılacak konu,veya
yüklenecek görsel konusunda ön bilgi veriyorsunuz.Çizgi roman taramadan söz etmiyorum.Mesela ben bu akşam Altın Madalyon'da iki konu açtım ama görselleri eksik kaldı.Bu paylaşacaklarımız başlığında yakın zamanda paylaşılacak konulardan
söz etsek iyi olmaz mı?Arkadaşlar da bu konunun takipçisi olur,belki sizler de görsel hazırlar,veya yazacağınız
yorum,eleştiri vs.tasarlarsınız.Mesela Zagor'un 'Kabus' macerası için gün sayıyoruz.Bu macerada paylaşacağımız
şeyleri önceden tasarlayamayız mı?
    İdareci arkadaşlar bu konuda ne derler acaba?

emre ozdamarlar

Ben anlamadim tam bu konsepti?

Yani mesela 2 haftaya Dragonball uzerine bir makale yazicam diye ortami hareketlendirme amacli bir baslik mi? amac bu esnada diger yazarlarin da Dragonball hakkinda arastirma yapmalari seklinde mi?

caretta

Evet öyle bir şeyi kastetmiştim.Yazılan yazılara daha fazla yorum,eleştiri,görsel katkı yapılır.

kadri kerem

Bu dediğiniz derginin 3. sayısı için yapılırsa güzel olur. (Eğer zaten yapılıyor ve benim gözümden kaçtıysa kusuruma bakmayın.) Örneğin şu an ne kadar yazı toplandı? Kaç inceleme, kaç deneme, kaç öykü, kaç çizim vs. var. Hangi konularda yazılar ya da çizimler eksik? Görev dağılımı nasıl? Seçici kurul kimlerden oluşuyor?

Bir de derginin tanıtımı nerelerde yapılıyor? Şimdiden haberi yaymak gerek. Forumda blog'u, sitesi olan arkadaşlar, derginin eski sayılarına kendi sayfalarında yer verebilir. Dergi için yazı toplandığı başka forumlarda, sitelerde, vs. duyurulabilir.