kedidiro istanbul'da

Başlatan kedidiro, 04 Temmuz, 2012, 20:19:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

istanbul'a son gelişimde ( 4 ay önceydi) kadıköy'deki bir miting yüzünden tüm giriş çıkışlar kontrolde ve trafik arapsaçı olduğundan karşıya geçememiştim. bu kez inşallah 8 temmuz pazar öğleden sonra oralarda olacağım. altın madalyondaki dostlardan da oralarda olacaklar varsa tanışmaktan, iki satır muhabbet etmekten mutlu olurum... bin selam...

hanac

Selami Hoca gelmeye çalışacağım ama söz veremiyorum.

Bu haftaki nöbet çizelgesine baktım Altın Madalyon'un bu haftaki Kadıköy nöbetçisi hennessy.

Hennessy gereken misafirperverliği gösterecektir.  :)

alan ford

Ben de gelmeye çalışacağım. Gerçi benim için çok yoğun ve kısa bir İstanbul turu olacak ama gelmeyi çok istiyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ercoktay

Alıntı yapılan: hanac - 04 Temmuz, 2012, 20:39:22
Selami Hoca gelmeye çalışacağım ama söz veremiyorum.

Bu haftaki nöbet çizelgesine baktım Altın Madalyon'un bu haftaki Kadıköy nöbetçisi hennessy.

Hennessy gereken misafirperverliği gösterecektir.  :)
Hennessy'nin Kadıköy nöbeti tutmadığı zaman varmı ki?

hennessy

Alıntı yapılan: ercoktay - 04 Temmuz, 2012, 21:15:04
Hennessy'nin Kadıköy nöbeti tutmadığı zaman varmı ki?

Her daim bekleriz geldinizde alo demeniz yeter yada saati bildirirseniz bir aksilik olmaz ise orda olacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kedidiro

herkese teşekkürler... sizler ve sevgili ilyas için uygunsa pazar 14.00'da büyülü rüzgar'da diyelim o zaman

hanac

Selami Hocam kusura bakma gelemedim.

Bir tanıdığa rastladın mı ?

alan ford

Oradaydım :)

Çok kısa sürse ve muhabbetin tadı damağımda kalsa da sonunda tanışabildik Selami abiyle. Benim planımda kıyıdan sıkıştırılmış bir Kadıköy gezisi olduğu için maalesef uzun süremedi.  :(

caretta

Kedidiro dostumuz İstanbul'da sadece alan ford ile mi görüşebildi.Kendisi galiba Manisa'da yaşıyor?

alan ford

İstanbul tayfası pazarları Kadıköy'e rağbet etmiyor pek. Bir Edirne'li ve bir Manisa'lı İstanbul'da buluştuk bizde

kedidiro

çocuklarla bir gaziantep-urfa gezisi,ardından 3 günlük bir istanbul... böylece bu yazın tatili de bitmiş oldu.sevgili doğa'yla ve zarif eşiyle tanışmak, gene doğa'nın yardımıyla uzun zamandır aradığım ''kaldırım destanı''nı bulmak, ali bey (haysat)le telefonda da olsa tanışıp bir ciltleme işine girişmek güzeldi... doktor beyin dediği gibi bütçede önemli bir delik açılsa da çok değerli çizgi romanlara kavuştuğumu düşünüyorum.ve okumaya başlamak için sabırsızlanıyorum...herkese bin selam..sağolun

rumar80

Selami Hoca ve Doğa İstanbul'a bu kadarcık geliyorsunuz, sizinle tanışamadığım için gerçekten üzgünüm.

hennessy

Selami hoca ile ufak da olsa bir sohbetimiz oldu gerçi kendisi beni tanıdı.Hennessy 24 saat nöbet tutar sayın karizmatik adminim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Temmuz, 2012, 13:58:43
   Selami Hoca ve Doğa İstanbul'a bu kadarcık geliyorsunuz, sizinle tanışamadığım için gerçekten üzgünüm.

Sonbahar toplantılarından birine daha geleceğim abi. Umarım o zaman görüşebiliriz.

rumar80

Sen önceden söyle biz planı ona göre yapalım.