Nathan Never Yeni sayılar

Başlatan Nemo, 01 Ağustos, 2012, 12:16:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Ralph,
Umarım bir an önce başlarsın Nathan'a. Ama en baştan başla derim AD yayıncılık ile.
Özel Alfa Ajanı

Ralph

Alıntı yapılan: Nemo - 16 Nisan, 2015, 00:12:45
Ralph,
Umarım bir an önce başlarsın Nathan'a. Ama en baştan başla derim AD yayıncılık ile.

AD Martinlerin arkasında reklamı bolca var zaten... Toplu bir şekilde bir sahaftan almayı düşünüyorum Nathan'ları bulabilirsem. Hem daha ekonomik olur hem seriyi bozmamış olurum elde çok seri birikince böyle çıkmaza giriyor insan.

Nemo

287- Tuzak

Sehrin merkezindeki cok unlu bir mucevher dukkanina soygun olayi gerceklestirilir. Gorevli kizlardan birisi vurulur. Nathan ve Legs, hirsizlarin pesine duser. Hirsizla yuzyuze geldiklerinde cok sasirirlar. Belki de gordugumuz olaylara daha farkli bakmamiz gerekmektedir...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Universo Alfa 16- Demir Pence

Özel Alfa Ajanı

Nemo

288- Kacis yok!

Bir grup terrorist, Finder uzay istasyonu'nun kontrolunu ele gecirmistir. Hapiste olan liderleri Claes Lindström'un serbest birakilmasini istemektedirler. Fakat, baska birileri ayni anda Claes Lindström'u kacirmayi basarmislardir. Nathan ve Branko, cok gec olmadan Lindström'u yakalamak zorundadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

289- Yildizlarin Gozleriyle

Finder Uzay ussundeki rehine krizi devam etmektedir. Oster, Link ve Legs krize care bulmak icin ugrasmaya devam etmektedirler. Ayni anda, Nathan ve Branko, kacirilan Lindström'e ulasmayi basarmistir. Ama asil sorun bundan sonar baslayacaktir. Uzay ussunden kacmak!

Özel Alfa Ajanı

Nemo

290- Ruya sona erdiginde

Allieson ve Maggie Dern, birbirlerine karanlik bir bag ile bagli iki kiz kardestir. Cocukluklarinda yasadiklari kotu bir olay hayatlari boyunca peslerini birakmamistir. Karsilarina Nathan Never isimli biri ciktiginda hayatlari hem tutku hem de tehlike altina girecektir. Bu karsilasma sonunda, ruyadan uyandiklarinda neler olacak?

Özel Alfa Ajanı

köstebek

Adamlar her yan serilerle birlikte kaç tane basıyorlar, biz ite kaka debeleniyoruz,
Nemo'nun bu konuyu görünce yeminle sinir basıyor

Nemo

291- Kokler

Legs, St. Petrr hastanesi'nden gelen telefonlar ile icine kapanir. Nathan, dostunun bu halini gorunce ona yardim etmek icin harekete gecer. Ikisi beraber Legs'in gecmisine dogru yolculuga cikar.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

292- Yana ve Ejderha

Ozel ajanimizin elinde yeni bir dosya vardir. Yana isimli kucuk bir kizin vucudunda yarasa kanadina benzeyen cikintilari arastirmaya koyulur. Ayni anda sehrin kiyisinda dev bir yaratik etrafa dehset sacmaya baslamistir.

Özel Alfa Ajanı

altay1944

Taşınma bahanesi ile ara verilen nathan ın akibetini merak etmiyor değilim.Açıkcası ara uzayınca çizgiromandan soğudum bilginize...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

çizgidüşler

Sayın altay1944;

Taşınma bahanesi ile ara verilen nathan ın akibetini merak etmiyor değilim.Açıkcası ara uzayınca çizgiromandan soğudum bilginize...

Nathan Never'a "taşınma bahanesiyle" ara verilmedi. Ekimin ikinci yarısında Alfa Ajansı 4 ile yayına devam ediyoruz.

altay1944

Alıntı yapılan: çizgidüşler - 05 Ekim, 2015, 14:09:13
Sayın altay1944;

Nathan Never'a "taşınma bahanesiyle" ara verilmedi. Ekimin ikinci yarısında Alfa Ajansı 4 ile yayına devam ediyoruz.

Bu durumda biraz önce mesaj yoluyla çetin beyden istediğim nathan 20 ve brendon sayılarını biraz daha bekletmem doğru mu olur...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

ercoktay

Alıntı yapılan: çizgidüşler - 05 Ekim, 2015, 14:09:13
Sayın altay1944;

Geçen hafta İlyas'tan Nathan, Brendon ve Dampyr'in son sayılarını alabilmiştim sonunda :) Bunu da alacağım tabiki :)

Nemo

AA 4. sayinin cikacagini duyduguma cok sevindim cetin abi  ;D

Özel Alfa Ajanı