Nathan Never Yeni sayılar

Başlatan Nemo, 01 Ağustos, 2012, 12:16:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Murat abi :) 300. sayiya eylul ayinda dokunabilecegimi dusunuyorum :) isteyen dostlara da alip gonderirim sen basta olmak uzere :)
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 30 Nisan, 2016, 12:50:22
Murat abi :) 300. sayiya eylul ayinda dokunabilecegimi dusunuyorum :) isteyen dostlara da alip gonderirim sen basta olmak uzere :)

Çok sevinirim :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

Maxi 12

Iki maceranin oldugu albumde ilk macera Melpomene'de geciyor. Nathan ve Legs, Dunya'dan Melpomene'ye gelen kacak mallari arastiriyor. Sonrasinda ise, acrobat bir hirsiz ile ugrasmak zorundalar.

Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 28 Nisan, 2016, 22:55:43
6 sayılık yeni bir Mini NN serisi başlıyor.

Nathan Never Annozero N° 1 Giorni Oscuri (NN Yıl Sıfır - Karanlık Günler)

2/6

hennessy

301.sayı çıktı kapağın güzelliğine bakınız.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

301- Adalet Gunu

Nathan, tehlikeli bir uzay gorevi sirasinda Robotlarin asi lideri Omega'nin planlarini ogrenir. Onu durdurup, adalet onune cikarmak icin mucadeleye girisir.

Yazan: Antonio Serra

Cizer ve kapak: Sergio Giardo

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Agenzia Alfa 37

Robot yasalarini cigneyip cinayet isleyen bir robot, gecmisini arastiran bir kadin, Mars'taki mahkumlar, Alfa Ajani oldugunu sevgilisinden gizleyen bir dostumuz, Nathan'in yeni bir dostu ve Legs'in korumak zorunda oldugu genc ve guzel bir model..
6 degisik macera bizleri bekliyor.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

NATHAN NEVER ANNOZERO 2

Gecenin Baslangici

Kahramanimiz eski bir dostunun esrarengiz olumunu arastiriyor.

Yazan: Bepi Vigna
Cizer ve kapak: Roberto De Angelis

Özel Alfa Ajanı

Nemo

303- Sonsuzlugun efendileri

Yazan: Antonio Serra
Cizer ve Kapak: Sergio Giardo

Dunya yok olmanin esigindeyken, evrenin uzak koselerinden Dunya'ya yardima gelenler olur. Ama insan irki bunun bedelini odemek zorundadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

ANNO ZERO 4

Yazan: Bepi Vigna
Cizen ve kapak: Roberto De Angelis

Kahramanimiz hala ailesinin olumu ile ilgili gercegin pesindedir. Luna city'deki tehlikeli gorev, ona arastirmasina devam etmek icin firsat verecektir.

Özel Alfa Ajanı

altay1944

Sevgili nemo dikkat ettin mi bilmem   de angelis normal seri kapakları bırakınca annozero serisinde vigna ile hem kapak hem tüm çizim işini üstlenmiş.Tabi bizim bu seriyi okumamız çok zor bu hızla giderse...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Nemo

Evet Altay abi. Angelis bence Nathan'daki en iyi cizer. Su anki kapak cizerinden kat kat ustun. Bizim sanssizligimiz az sevilen karakterleri cok sevmek :)
Özel Alfa Ajanı

darkwood

Nathan da; Sergio Giardo kapakları çizsin, Angelis de hikayeleri.

Nathan da, lal'in bastığı eski hikayeler, o tarihlerde maalesef okuyucu sayısını düşürdü.
Fakat Çizgi Düşlerin bastığı ana hikaye serisi özellikle 10.sayıdan itibaren keyif grafiği gittikçe yükselten yeni hikayeleri ile oldukça güzel. Bu seri ile birlikte Nathan dev albümler ve Agenzia Alfa serisi 3.sayıdan itibaren okuyacakların hiç birinin ellerinden Nathan'ı düşüreceğini sanmıyorum.
Tavsiyem bu müthiş bilim kurgu serisine çizgi roman sever arkadaşların şans vermeleri.  8)
Darkwood Sakinleri..

Nemo

304- Yildizlar Oldugunde

Yazan: Michele Medda

Cizen: Germano Bonazzi

Kapak: Sergio Giardo

Sadie cok sevilen bir pop yildizidir. Ama birileri onu oldurmek istemektedir. Nathan, gercegin pesinde kosarken yolu 1. level'deki mutantalar ile karsilasacaktir.
Renkli macera!

Özel Alfa Ajanı

Nemo

305- Seyyah

Yazan: Riccardo Secchi

Cizen: Ivan Calcaterra

Kapak: Sergio Giardo

Gizemli bir katil Jeet kune doo teknigi ile cinayetler islemektedir. Kahramanimiz kendisini katil ile ozdeslestirip izini bulmaya calisacak.

Özel Alfa Ajanı