Nathan Never Yeni sayılar

Başlatan Nemo, 01 Ağustos, 2012, 12:16:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Nathan'ın okuduğum üç serisi de bana yeterli hazzı verdi. İnanıyorum ki Almanak okurken de aynı hazzı alacağım.

darkwood

Nathan serilerini düzenli takip ediyorum, hikayeler gayet iyi. Umarım tempo düşmeden devam eder.
Bu arada diğer yayınlarıda çıkarsa bu kadar yayına bütçe ayırmak sorun olacak ve arada birkaç yayını elemek veya ötelemek durumunda kalacağız.  ::)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 05 Mart, 2013, 22:11:35
Nathan serilerini düzenli takip ediyorum, hikayeler gayet iyi. Umarım tempo düşmeden devam eder.
Bu arada diğer yayınlarıda çıkarsa bu kadar yayına bütçe ayırmak sorun olacak ve arada birkaç yayını elemek veya ötelemek durumunda kalacağız.  ::)
Valla Çizgi Düşler tam gaz gidiyor bizi batırmaya niyet etti herhalde... ;D :D ;)

altay1944

Alıntı yapılan: alan ford - 05 Mart, 2013, 20:21:50
  Zona x ve Başka Yer serileri sanırım bahsedilen. Bende heyecanla bekliyorum.

Evet dostlar tamda o serilerden bahsediyordum.Ayrıca martinin az sayfalı fanzin türü öyküleri vardırki yemede yanında yat türünden.Cıvıl cıvıl hani her şeye burnunu sokan tara da taaaa diyen kızımız varya .Siz anladınız...İşte onlar...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Nemo

261- Tiamat Soyu

Nathan Never, deniz altında mahsur kalmış olan yer bilimcilere yardım etmek isterken, milyarder Calvin White'ın siyam ikizi kayıp kardeşi Erik ile karşılaşır. Erik, çılgın doktor Dickinson'un deneylerine maruz kalmıştır. Yarı mekanik şekilde bunca sene hayatta kalmasını ise deniz altında yaşayan Tiamat'lara borçludur.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

262- Son Hediye

Walter Cursh, Celine Cooper isimli ünlü bir artist ile evlidir. Fakat, Cursh'un cesedi birinci seviyede bir köprü altında bulunur. Katil arkasında hiçbir iz bırakmamıştır. Celine, kocasının katiline ulaşmak için Alfa Ajansı'na başvurur. Cursh ile en son görüşen Bill Mantrix, olayı aydınlatmak için Nathan'ın elindeki tek ipucudur.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Maxi 9:

kapak çizeri: Angelis  8)

Acemi Asker

Nathan'ın polis olduğu zamanlarda çok iyi bir dost olduğu Mark Corkman, haksız yere suçlanmaktadır. Kahramanımız, eski dostunu temize çıkarmak için ona yardım edecektir.

Otopsi

Brad Grocers, ForLife isimli bir hayat sigortası şirketinin yöneticisidir. Bir akşam evinde ölü olarak bulunur. Çalışanlarından Meg Barrett, olayın aydınlatılması için Alfa Ajansı'na başvurur.

Savaşın Efendisi

Bataan'da bir yolcu treninin patlaması, bir diplomatın zehirlenmesi ve çeşitli terörist olaylar karşısında Nathan, Savaşın efendisi'ne karşı mücadele edecek.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

263- Geleceğin Hayaleti

Geleceğin şehrinde yeni bir gün daha başlamaktadır. Kahramanımıza ise durup dinlenmek yasaktır. Alfa Ajansı'nın ekranlarında Omega isimli son robot belirdiğinde Elania onu durdurmak için en iyi ajanını görevlendirir.

Özel Alfa Ajanı

hanac

tommikser

Valla özlemişim Nemo gerçekten sağol.Belki sayende Nathancılar çoğalacak.

Nemo

264- Karanlık Sırlar

Mars ile yapılan savaşın etkileri insanlar üzerinde devam etmektedir. Özellikle de bu olayın kahramanları olan Alfa Ajanları üzerinde. Elania Elmore, ajanlarının üzerindeki psikolojik etkiyi düzeltmesi için psikoloji departmanı kurmaya karar verir ve doktor Julius Herschfeld ile anlaşır. Herschfeld, yaptığı seanslarda Alfa Ajanlarının en karanlık sırlarını ortaya çıkaracaktır.

Özel Alfa Ajanı

tommikser

Birşey soracağım biz bu Maxi albümleri okuyabilecek miyiz?

Nemo

Okuyanlar çoğalırsa ne mutlu bize, "il Sole" ;) 
Maxi'lere İlker abi el atar diye düşünüyorum :)
Özel Alfa Ajanı

Nemo

265- Çaresiz Kahramanlar

Nathan ve Branko, çölde bikers çetesine karşı mücadele verecek. İkinci macerada ise Yana isimli bir kızın geçmişini araştıracaklar.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Alfa Ajansı 28

Denizde Tuzak

May ve Branko, denizlerde syreden modern bir gemide, tehlikede olan bir gence korumalık yapmaktadır. Fakat, okyanus tehlikelerle doludur.

İnsan veya Robot

Nathan Never ve android Link, bir sürü suçla itham edilen bir adamı korumaktadır. Çünkü onu susturmak için mafya peşindedir.

Hedef

Alfa Ajansı'nda sıradan bir gündür. Ta ki, binanın bomba ile donatıldığını söyleyen bir şantajcının ortaya çıkmasına kadar. Alfa Ajanları zamana karşı yarışıp bombayı etkisiz hale getirmek zorundadırlar.

Gecenin Karanlığında Bir Hırsız Gibi

Eurasia'da yeni deneyler yapılmaktadır. Bunlardan birisi de ateşleyici düzeneğidir. Yapım planlarının çalınması ise an meselesidir.

İkiye Karşı Hepsi

Elania Elmore, Mars'ta yaşanan bir toprak anlaşmazlığını çözmek için oraya gider ama bir grup marslı asi tarafından kaçırılır. Nathan Never, Elania'yı kurtarmak için Kızıl Gezegen'e yollanır.

Özel Alfa Ajanı