NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği)

Başlatan NIC, 03 Ağustos, 2012, 23:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Arkadaşlar Andrea Cascioli (Sergio Bonelli Editore'de Disegnatore di Nathan Neveri) kimdir? Tanıyanınız varmı çıkaramadım. Geçen facebook'ta Nathan Never Türkiye'de bir resim beğenmiş onuda ekledim üyeler listesine aşağıdaki destanı yazmış bana :) birde İtalyancası olan varmı çevirse :) Google translateden çevirdim ama biraz saçma oldu sanki

Ciao, Murat, grazie per la richiesta, che ho accettato molto volentieri.
Intanto, benvenuto tra i miei amici di Facebook.
Sul diario attraverso cui mi hai chiesto l'amicizia non scrivo ormai nulla di inerente al mio lavoro, è soltanto un diario personale per gli amici e lettori e colleghi.
Mi fa piacere tu faccia parte di essi, quindi rimani, eh?
Era solo per dirti che non posto più cose del mio lavoro, qui, anche se nelle foto sono rimasti alcunii miei disegni, specie quelli vecchi.
Per un'ulteriore lettura delle mie cose professionali ti rimando quindi anche a questa mia pagina Facebook:https://www.facebook.com/AndreaCascioliDisegnatore?ref=hl
E' la mia nuova pagina (professionale) in cui pubblico i miei pensieri circa la Casa Editrice ed il mio lavoro per Nathan Never. Se gradisci riceverne in futuro gli aggiornamenti, quando metti un "mi piace" sulla pagina puoi scegliere di riceverli (posto solo un paio di cose a settimana), altrimenti puoi limitarti a leggere le mie poche righe circa i miei incontri col pubblico, la mia percezione del lavoro e del disegno.
Ed anche le mie opere, tavole e commission vecchie, nuove ed in progress, che trovi nei miei album di foto.
E ogni tanto un disegno di qualche collega che stimo.
A presto!
Andrea.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

İnternette biraz araştırma yaptım nathan never'da çiziyormuş. Bir roportaj isteğinde bulunalım :)

hanac

Oooo, çok ağır konuşmuş.

İzinsiz paylaşımda bulunduğun için seni emek hırsızlığı ile suçluyor.

Mahkemede hesaplaşacağını söylüyor.

hanac

NIC ve Nemo italyanca bilen arkadaşlarımız.

Şimdi onlardan tam tercümesini rica ederim.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 29 Mart, 2013, 10:01:41
Oooo, çok ağır konuşmuş.

İzinsiz paylaşımda bulunduğun için seni emek hırsızlığı ile suçluyor.

Mahkemede hesaplaşacağını söylüyor.

Hasan abi kıskanma sana böyle yazışmalar gelmiyor diye :)

hennessy

Bu arada kendisine roportaj teklifi ettim bakalım kabul edecek mi. Ayrıca çizdiği bir kaç Nathan Never'ı da aşağıda paylaşayım beğendim.

DAMPYR

Çizimler Müthiş iğişallah bir raportaj yapma fırsatı yakalarsın Murat... 8) ::) :)

NIC

Hasan abi benim italyancam malesef Fatih Terim seviyesinde  ;D

Batuhan abiye de bir sorayim

hanac

Alıntı yapılan: NIC - 30 Mart, 2013, 10:54:00
Hasan abi benim italyancam malesef Fatih Terim seviyesinde  ;D

Arkadaşın Bonelli ile bir alakası yok sadece çizimlerinin reklamını yapıyor verdiği linktende anlaşılıyor zaten

Behzat ama adamın adı Sergio Bonelli'nin resmi sayfasında geçiyor.

Andrea Cascioli, artwork creator, he authored:
Nathan Never nn. 71, 109, 117, 148, 149, 165, 166, 167, 206, 207, 210, 213, 214, 226, 227, 228, 235, 256
Agenzia Alfa 10, Agenzia Alfa 13, Agenzia Alfa 17, Speciale Nathan Never 7.

NIC

Abi dedim ya benim italyanca yok diye Murat abiye gelen maili italyanca bilen çr da okuyan birine çevirttim bana alakasız biri demişti

Birde batuhan abiye sorayim bakim

NIC

Batuhan abinin çevirisi

"Merhaba Murat ,
Rican(talebin-başvurun) için teşekkür ederim ve memnuyetle kabul ediyorum.
Benim facebook arkadaşlarım arasına hoş geldin.

Günlüğüm(diario) arkadaşlarım, meslektaşlarım ve okurlar için kişisel bir günlüktür.
Lütfen benim çalışmalarımı, özellikle eski olan bir kaç tanesini başkalarına post etme.

Benim yeni prosfeyonel sayfam yayınevleri tarafında görülmekte (yayınlanmakta) ve çalışmalarım nathan never için kullanılmakta.

Beğen tuşunu kullanarak onllardan bazılarını görebillirsin ve okuyabilirsin.
Ayrıca bazı çalışmalarımı fotoğraf albümünde görebillirsin.

sevgilerimle Andrea"

Buna göre Abimiz gerçektende bonelli için çalışıyor,eğer röportaj yapılabilirse harika olur

hanac

Alıntı yapılan: NIC - 31 Mart, 2013, 11:43:36
Lütfen benim çalışmalarımı, özellikle eski olan bir kaç tanesini başkalarına post etme.

Ben demiştim.  :)

rumar80

E-derginin yeni sayısı için süper bir röportaj olur. Ne dersiniz?

yunusmeyra

harika bir röportaj olur.. çizgi roman röportajlarının aranan ismi Murat'a teşekkürler..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

DAMPYR

Alıntı yapılan: NIC - 31 Mart, 2013, 11:43:36
Günlüğüm(diario) arkadaşlarım, meslektaşlarım ve okurlar için kişisel bir günlüktür.
Neyseki biz başkaları değiliz.Görmemizde sakınca yok... ;D :D :)