Le Grand Duc - Çizgi Düşler

Başlatan darkwood, 09 Kasım, 2012, 20:24:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Çizgi Düşlerden Le Grand Duc adlı 3 ciltlik yeni bir frankofon daha geliyor, konusu 2.dünya savaşı olan  bu mini dizinin fuar a kadar çıkma ihtimalinin de olduğunu ayrıca İlker den öğrendim.

Örnek resimler;

Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alkış, alkış, alkış. Helal olsun demek yetmiyor artık İlker ve ekibine. Bu yılın en başarılı, en yenilikçi, en cesur yayınevi dallarındaki tüm ödülleri kendilerine veriyorum.

alan ford

Gerçekten helal olsun İlker Özer'e. Keşke Rodeo'nun elemanlarını staja alsa ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Le Grand Duc çok güzel bir yayına benziyor, YKY gibi sadece hardcover yayınlasınlar derim.

İlker Bey'in ortağı Mustafa'ya aylar önce rastladığımda yeni frankofon istiyoruz demiştim.

Bir sürprizimiz var ama şimdi açıklayamam demişti, şimdiden teşekkürler.

hanac

Çok yeni bir seri imiş, 2008-2010 yılları arasında yayınlanmış.

Tarkan Kurt

Kaliteli işler giderek çoğalıyor.

altay1944

Üç albümü görme şansım oldu.Şimdi soru çizgili düşler nasıl basmayı düşünüyor.1+1+1 şeklinde mi 3 sayı tek albüm şeklinde mi?Frankofonların artması dileğimle  iyi bir seçim..
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

BAHADIR

Tek tek ve orjinal ebat da basılması, bu kadar kaliteli işlerde çok önemli ama ticari olarak ufaltılarak ve integral biçimde basılması nasıl durur düşünmek bile istemiyorum...Önümüzde bir Yapıkerdinin integralleri ve Thorgal örneği var...Hiç olmazsa kısa limitli serilerin daha bir özenilerek basılması taraftarıyım...

V

Güzel haber de Çizgi Düşler?..

Sanırım Thorgal gibi küçük boy,üçü birarada olur. :(
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Alıntı yapılan: V - 10 Kasım, 2012, 13:59:14
Güzel haber de Çizgi Düşler?..

Sanırım Thorgal gibi küçük boy,üçü birarada olur. :(

Hayır, büyük boy ve 3 kitabın ayrı ayrı ciltler halinde çıkması planlanıyor.
Hatta yetişirse be 3 cildin aynı zamanda bile çıkması muhtemel.  8)
Darkwood Sakinleri..

V

Alıntı yapılan: darkwood - 10 Kasım, 2012, 15:53:51
Hayır, büyük boy ve 3 kitabın ayrı ayrı ciltler halinde çıkması planlanıyor.
Hatta yetişirse be 3 cildin aynı zamanda bile çıkması muhtemel.  8)

Doğru yolu buldular demek ki.Acırım da Thorgal'lere acırım. :'(

Ya bir de yeni yeni yayın basacak gücün var Thorgal'i neden tamamlamaya tereddüt edersin diye sormazlar mı adama? ???
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Hakkı verilerek basılan ve yayınlanan her kitap için teşekkürler...Bak şimdi içim rahatladı...

kalidor

Thorgal'i yayınladığı için Özer Sahaf'a müteşekkiriz fakat inşallah gün gelir de Thorgal de Albüm bazında ve orjinal ebatta yayınlanır
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Yeni bir frankofon daha. Gönül daha ne ister???

NIC

Konusuna bakayım dedim şöyle bir şey bulabildim anca;

Wulf ve Lilya karakterlerinin paralel evrende 1943'ten Nazi Almanyası'nın mağlubiyetine dek Doğu Cephesi'nde yaşadıklarını anlatıyormuş.