Le Grand Duc - Çizgi Düşler

Başlatan darkwood, 09 Kasım, 2012, 20:24:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Kasım, 2012, 20:49:33
Thorgal'i yayınladığı için Özer Sahaf'a müteşekkiriz fakat inşallah gün gelir de Thorgal de Albüm bazında ve orjinal ebatta yayınlanır

kalidor,bu benim de en çok görmek istediğim şeylerden..tercüman çocuk sayfalarında görüp tutulduk "thorgal" maceralarına..kimi zaman siyah-beyaz,kimi zaman 2,kimi zaman 4 renkli ,kimi zaman renk kalıplarının kaydığı sayfa baskıları ve 3.hamur kağıt üzerinde sevdik onu ve hep orjinal baskısıyla,Türkçe tamamlamak istedik..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ercoktay

Bugüne kadar Marmara Çizgi, Gerekli şeyler Arkabahçe Ve Çizgili Düşlerin çıkardığı bütün çizgiromanları ldım. Tam bana hitap eden Çizgi romanlar yayınlıyorlar. Tabiki bu çizgi romanı da alacağım. Zaten Türkiye'de yayınlanmış bütün frankofonları toplamaya çalışıyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 10 Kasım, 2012, 10:18:30
Çok yeni bir seri imiş, 2008-2010 yılları arasında yayınlanmış.

Bu kapak satar derim ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tunaorhun

Le Grand Duc 1,Le Grand Duc 2, Le Grand Duc 3 çıkmış, her birinin etiket fiyatı 15 TL.

kalidor

Yann Thorgal'in yan serilerinde de yazarlık yapıyor yanılmıyorsam.
Crom! Ölüleri Say...

tunaorhun

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Kasım, 2012, 23:48:55
Bu kapak satar derim ;D

Bu arada her üç kitapta da bu kapak kulanılmamış.

hennessy

Çıksında bir göz atalım artık tebrikler İlker
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

bu ne ya. Bu ay batacağımı düşünüyordum ama bu kadar çok yayın da fazla oldu. Bir önceliklendirme yapmalı. Kitapların çıkmasına sevindim.

hennessy

Bunada şükür bu fuar öncesine göre daha çok kitap yağdı evet batacağız ama elimizden geldikçe alıyoruz işte.Yeni ve bilmediğimiz yayınların çoğalması ben sevindiriyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

omega red

Alıntı yapılan: ercoktay - 15 Kasım, 2012, 08:40:18
bu ne ya. Bu ay batacağımı düşünüyordum ama bu kadar çok yayın da fazla oldu. Bir önceliklendirme yapmalı. Kitapların çıkmasına sevindim.

önümüzdeki 2-3 ay pek bi kitap çıkmayacağı için dengeleyebilirsin :)

bu arada 3lü hardcover cilt gibi bir plan var mı acaba? bilen var mı...

pearl jam

Ana konusu uçaklar ve pilotlar olan çizgi roman, kitap, film sevmem . Top gun' ı izlememiş, Mister No'ya da kapağında korkusuz pilot yazdığı için uzun süre yaklaşmamış bir insanım.  ;D Neden bilmiyorum böyle bir uçak sevmeme durumum var. O yüzden bu seri beni pek heyecanlandırmadı ama yine de alacağım tabi. Orijinal boyutta ve 3 sayı aynı anda yayımlanması çok iyi olmuş. Çizgi Düşlere teşekkürler.

pizagor

Bu kitap daha önce yayınlandı arkadaşlar ;D ;D ;D Çok da güzel bir Red Kit hikayesiydi...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mister NO

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Kasım, 2012, 14:44:17
Bu kitap daha önce yayınlandı arkadaşlar ;D ;D ;D Çok da güzel bir Red Kit hikayesiydi...

Hahahahahahahahahah gerçekten iyiydi canına yandığım...    ;D  ;D  ;D

DAMPYR

İlker Bey tam gaz gidiyor aman nazar değmesin.Süpersiniz Çizgi Düşler.... 8) 8) 8)