Le Grand Duc - Çizgi Düşler

Başlatan darkwood, 09 Kasım, 2012, 20:24:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KHANN

Grand  Duc....gözlerimi alamıyorum çok güzel,başta İlker bey ve emeği geçen herkese teşekkürler....böyle kaliteli yayınların artmasını umut ediyorum...

yalcinerol345

Alıntı yapılan: KHANN - 31 Mart, 2013, 00:22:12
  Grand  Duc....gözlerimi alamıyorum çok güzel,başta İlker bey ve emeği geçen herkese teşekkürler....böyle kaliteli yayınların artmasını umut ediyorum...
Hele HC albümü.Şu ana kadar gördüğüm en mükemmel HC cilt.

Nightrain

Grand Duc arıyorum. Nette yok, tükenmiş. Yardım edin pls.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

köstebek

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Ekim, 2015, 14:53:45
Grand Duc arıyorum. Nette yok, tükenmiş. Yardım edin pls.

Yayınevinde yok, artık işin dükkânlara, abilere vs kalmış durumda...

nicholaihel

Önce Grand Duc'u sonra Bulutların Üstünde'yi sonra da Son Uçuş'u okudum.

Senaryoların, diyalogların ciddi problemli, yetersiz olduğunu düşünüyorum. Yoksa dünya savaşları da havacılık da gayet popüler olabilecek temalar. İşte işin göze hitap eden kısmı olan çizimler ne kadar iyiyse diğer kısımlar da bir o kadar eksik hissettirdi. Büyük boy baskı ve çizimler artı, metinler eksi özetlemek gerekirse.

Beğeni sıralamam da okuma sıram ile aynıdır.

Nightrain geç mi oldu bilmiyorum ama Arkabahçe'nin dükkanında hem ayrı sayılar halinde hem de toplu cilt şeklinde bir hafta önce gördüm.

pearl jam

ben de biraz okuyup yarım bırakmıştım. adam uçak çizmek için hikaye uydurmuş gibi. çizgi düşlerin üçüncü ahitten sonra bir diğer gereksiz frankofonu  ;D

rumar80

Alıntı yapılan: nicholaihel - 18 Şubat, 2016, 17:59:41
Önce Grand Duc'u sonra Bulutların Üstünde'yi sonra da Son Uçuş'u okudum.

Senaryoların, diyalogların ciddi problemli, yetersiz olduğunu düşünüyorum. Yoksa dünya savaşları da havacılık da gayet popüler olabilecek temalar. İşte işin göze hitap eden kısmı olan çizimler ne kadar iyiyse diğer kısımlar da bir o kadar eksik hissettirdi. Büyük boy baskı ve çizimler artı, metinler eksi özetlemek gerekirse.

Beğeni sıralamam da okuma sıram ile aynıdır.

Nightrain geç mi oldu bilmiyorum ama Arkabahçe'nin dükkanında hem ayrı sayılar halinde hem de toplu cilt şeklinde bir hafta önce gördüm.

Çok mantıklı bir sıralama.  Senaryo olarak Grand duc en azından idare ediyor ama diğerlerinin senaryoları vasatı bulamıyor.
Çizimler ise gerçekten güzel.
Daha güzel çizimleri olan, senaryoları daha doyurucu frankofonlar var mı?  Elbette var. Ama Frankofon fakiri olan güzel ülkemizde buna da şükür.