Dinç Onur Galeri

Başlatan Dinconur, 06 Aralık, 2012, 16:18:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Alıntı yapılan: Dinconur - 21 Ocak, 2013, 01:19:05
tamamdır  ;D.

kuzgun a bi  batman hediye etme niyetindeyim ama :D.  bunlardan biraz daha fazla uğraşıcam onunla

Sevgili Onur, dükkan için Batman birinci tercihimdir ama kaptan'a da bir yer buluruz. :)
Çalışmalarında başarılar dilerim.
Darkwood Sakinleri..

Dinconur

Selamlar batman ve captainamerica lardan önce kendi değerlerimizle ilgili bişeyler ekliym istedim :d.  daha öncede belirttiğim gibi şuan az çok bilinen  ve net üzerinde dalginsular diye söylenen bir çizgiroman projesinde çalışıyorum. Aslında çıkan işlerde epey amatör kokuyor ama vazgeçilmiyor .devam ediyoruz hedefimiz haftalık bir çizgiroman çıkartıcak dinamik kadro oturtabilmek. şu aralar ekonomik krizlerden dolayi ekip çalkantıda tabi ama zamanla toparlar kanımca. Projenin başında İskender Savaşır var.

Hikayeye burada girmiym ama bizim avengerslarımızda yedi uyurlar diyebilirim ve modern zamanda geçiyor hikaye ama zaman zaman flashbackler var.

Yediuyurların lideri  Maximilian . biz  kısaca MaX veya maxi diyoruz hikaye içinde.   birde hain var onuda  yakında ekliycem.  bu arada ayri bir alt başlık açıcam forumda ve tanıtımi hikaye özetiyle yapıcam :d.

copic ve zig markerları beraber kullanmayın katiyen.  birbirine karişmiyorlar etki çamurlaşiyor :/

şimdi sirada batman ve captain . bu arada orjinali kuzguna yeldeğirmenine getiricem cap in hehe  bu aralar uğrayamadım.

alan ford

İskender Savaşır'ın projesinden haberim vardı ve merakla bekliyordum. Şimdi daha da meraklandım. Umarım maddi sorunlar bir an önce aşılır.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Diğer çizerler de Dinç arkadaşımız gibi başarılıysa çok iyi bir proje ortaya çıkar.

Üstteki resim yine çok başarılı.

darkwood

Alıntı yapılan: Dinconur - 03 Şubat, 2013, 03:36:45
Selamlar batman ve captainamerica lardan önce kendi değerlerimizle ilgili bişeyler ekliym istedim :d.  daha öncede belirttiğim gibi şuan az çok bilinen  ve net üzerinde dalginsular diye söylenen bir çizgiroman projesinde çalışıyorum. Aslında çıkan işlerde epey amatör kokuyor ama vazgeçilmiyor .devam ediyoruz hedefimiz haftalık bir çizgiroman çıkartıcak dinamik kadro oturtabilmek. şu aralar ekonomik krizlerden dolayi ekip çalkantıda tabi ama zamanla toparlar kanımca. Projenin başında İskender Savaşır var.

Hikayeye burada girmiym ama bizim avengerslarımızda yedi uyurlar diyebilirim ve modern zamanda geçiyor hikaye ama zaman zaman flashbackler var.

Yediuyurların lideri  Maximilian . biz  kısaca MaX veya maxi diyoruz hikaye içinde.   birde hain var onuda  yakında ekliycem.  bu arada ayri bir alt başlık açıcam forumda ve tanıtımi hikaye özetiyle yapıcam :d.

copic ve zig markerları beraber kullanmayın katiyen.  birbirine karişmiyorlar etki çamurlaşiyor :/

şimdi sirada batman ve captain . bu arada orjinali kuzguna yeldeğirmenine getiricem cap in hehe  bu aralar uğrayamadım.

Yerli yapım çizgiroman çıkarabilecek ülkemizde bir çok yetenek var. Dinç bunlara  güzel bir örnek. Sponsor desteği ile çok iyi işler çıkarılabilir. Büyük yayınevleri umarım bu yeteneklere sahip çıkarlar ve hep birlikte güzel projelere imza atarlar.
Bu arada Batman ve captain ı da merakla bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

okuyan çocuk

kardeş sençizdikten sonra ellemi boyuyorsun hangi malzemelerle boyuyosun ve çizimle ilgili iki üç tiyo verebilirmisin :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Dinconur

çok teşekkürler bende gerçekten bu işi yaparak biyerlere gelmek istiyorum . ülkemizde sektör çok kuvvetli değil ama    kararlı bir şekilde  bir süre dayanarak bişeyler çıkartmaya devam edersem sanırım bişeyler yakalayabilirim hehe. 

dalgınsular projesi şuan epey çalkantıda . bende beklemedeyim aslında  sorunlar çözülene dek.

bu arada  ben karakalemin ardından  mürekkeple geçip sonrasında copic marker kullaniyorum. bazen zig markerde kullanıyorum.  malum  deli ucuz bişey zig marker heh. ama renkleri leş.   ;)

bu  arada yakında bir fanzine başlıyorum 1 marta kadar elimde 15 ila 20 sayfa olabilir

Dinconur

hadrian hadrianus

hain olarakta bilinir.  7 uyurların en güçlüsü ve zekisi.   yanlış safta olduğunu farkedince kardeşlerine ihanet eder.   kötü adamımız :)

dalgınsular evrenimizden :P    şu kulakların üstüne biraz saç düşürsem iyimiş .çok şaban durmuş böyle. insan çizerken farketmiyor işte hehe

1 2 güne kuzguna uğriycam captain için :D.   sonra batman .

Bu arada .  2  3 gün  öncesinde dalginsularda  epey bir iç kriz yaşandı çok kan kaybettik diyebilirm ve proje şuaniçin donmuş durumda.   bende birsüre kendi  planladıgım ve hep yapmak istediğim fanzine ilerleme kararı aldım.   bu işe  para kazanarak başlamak isterdim ama sanırım fanzin ile bu işe girişip biraz kitle toplamak şart. belki daha sonra bir dergiye.

fantastik edebiyat ve frp sevenler için  çok güzel bir fanzin hazirliyoruz diyebilirm 4 arkadaş yapıcaz. bir süre sürünerek buna işmiş gibi bakıcaz aylık 20 sayfa tamamlanacak.

Size çizim önreği olarak dalginsulara yaptigim sayfalardan birini paylaşiym hatta.   maximilian  bizansta  istancılarla savaşıyor tuzaga düşmüş.    neyse çok fazla konuya girmiym belki biraz para bulup toparlanırız hikaye devam eder. ama proje iptalind eben kendi sayfalarımıki 2 sayi ediyor  balonlarını koyup yayınliycam net üzerinden

tabi bu sayfa inklenmemiş  ama  bitmiş sayfalarım  balonlari   mürekkepleri ve hatta   hafifi gri tonlarıyla hazir olacak. renksiz yapıcaz. yetişmez öbür türlü.kafamda tek soru yayınevlerine fanzin nasıl verilir. ben kendimmi bastirip bırakıcam yoksa pdf olarak yollasam versem kendilerimi yapiyor.    Yakında görüşmek üzere tekrar çalışmayya döniym ben :=)

hanac

Etek de pek yakışmış.  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 07 Şubat, 2013, 14:20:51
Etek de pek yakışmış.  :)
Etek olayı eski kahramanların çoğunda var Hasan.yenilerde de olduğunu düşünsenize hayli ilginç olurdu.. ;D ;D ;D

darkwood

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 07 Şubat, 2013, 15:39:08
Etek olayı eski kahramanların çoğunda var Hasan.yenilerde de olduğunu düşünsenize hayli ilginç olurdu.. ;D ;D ;D

Bu tip etek olayı genelde Romalılar ile özdeşmiş bir durum olarak lanse ediliyor.  :)
Darkwood Sakinleri..

alan ford

dalgın Sular projesinin durdurulmasına çok üzüldüm. İskender Savaşır sevdiğim bir yazar ve birikimine çok saygı duyduğum bir insandı. Sizin gibi iyi ve hevesli çizerlerle çok iyi şeyler çıkabilirdi ortaya. Umarım bir şekilde tekrar hayata döner bu proje.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Dinconur

yani  aktif değil şuan ama eğer kadro tazelenebilir  .dahada önemlisi bir ödenek bulunabilirse ne ala!.    bitmiş dergilerle ilgilenen yayınevleri varmı açıkcası onuda bilmiyorum ama sanırım iskender bey kendisi çıkartmak istiyordu.

Bu adam biraz sorunlu oldu yaparken .  markerlar çok pahalı oldugundan alakasız tonlar kullandım oda kötü bir etki yarattı. birazda sinirim bozuktu sanırım dalgınsular patladı diye o yüzden agresif oldu :D

Bu arada ben   bitmiş sayfalar(çizgiroman sayfaları ) upload etmiştim  üstteki başlığa  ama sadece renkli etekli hadrianus gözüküyor ?   sizde öylemi görüyorsunuz?

çizgiroman panelli sayfalar gözüküyormu?  ben göremiyorumda buglandımı acaba tekrar upload ediym diyorum dalgınsulardan 2 3 sayfa örnek  çizdiğim panelli sayfalardan

HacıGeraltEmmi

Sayfalar görünmüyor eklediysen.