Dinç Onur Galeri

Başlatan Dinconur, 06 Aralık, 2012, 16:18:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Cep telefonumdan gördüm.

Ama bilgisayar dan gözükmüyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 07 Şubat, 2013, 20:48:26
Sayfalar görünmüyor eklediysen.
Ben sayfaları görebiliyorum Antalyadan siz İstanbuldan hayli hayli görmeniz lazım... ;D ;D ;D

rumar80

Benim bilgisayarımda da görünmüyor maalesef.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Şubat, 2013, 21:32:20
Benim bilgisayarımda da görünmüyor maalesef.
Allah allah ya siz etekli adamın altındaki çizimlerden bahsetmiyormusunuz.yoksa benmi yanlış yere bakıyorum... ??? :o :D

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 07 Şubat, 2013, 21:36:04
Allah allah ya siz etekli adamın altındaki çizimlerden bahsetmiyormusunuz.yoksa benmi yanlış yere bakıyorum... ??? :o :D
Eğer ondan bahsediyorsanız ben benim bilgisayarımda onları görebiliyorum... ::) :o :D

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 07 Şubat, 2013, 21:36:04

Evet, ikinci bir resim var.

Siyah-beyaz olan.

Dinconur

Alalh Allah yawsiyah beyaz 2 tane olması lazım :D  neyse kaldirym onları sonra  koyarım  digerleriyle.  ilginç bir bug oldu :p

DAMPYR

Alıntı yapılan: Dinconur - 08 Şubat, 2013, 02:38:15
Alalh Allah yawsiyah beyaz 2 tane olması lazım :D  neyse kaldirym onları sonra  koyarım  digerleriyle.  ilginç bir bug oldu :p
Kaldırma 2 tane zaten ben ikisinide görüyorum.... :o ::) ???

Dinconur

Tekrar selamlar !  bu aralar marker skeçlerle olan hizimi biraz arttirmaya karar verdim. daha serbest ve hızlı kompozisyon çalışmalar yapıyorum.Marker in kullanımını iyice öğrenmek amaç  böylece daha iyi bi iş çıkartmak için.  zaten  fabisadın yarışmasınada katılmayı planlıyorum  bu sirada batmen va captain da son testlerim olacak aslında :D yakında  captain i redskull ın adamlarını döverken buraya upload edicem. ve kuzguna getiricem. ama çayinizida içerim :P 

hain hadrianus elalemi doğrarkene

bunu koymuşmuydum hatirlamıyorum ama .gene dalgınsulardan gecekraliçesi

dalgınsulardan  maximilian

son skeçimde wolverine ;)

comingsoon... :d captainamerica ve batman

Dinconur

tekrar selamlar  Çalışmalar devam. arkadaşlarımın isteği üzerine bayadir beklettiğim  nightcrawler çizimini koyiym dedim bide skeç defterimden sayfalar :P.     şuan batmanler ve captain üzeirne çalışıorum ardındada fabisadin yarişması için birşeylere başlıcam

A4

A4

darkwood

Dinç bu göze hoş gelen çizimlerin paylaşımları için teşekkürler.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 08 Şubat, 2013, 08:36:42
Kaldırma 2 tane zaten ben ikisinide görüyorum.... :o ::) ???

Sayın Kızılmaske görmüş ya başkasının görmesine gerek yok :D bari tarif edin bizde hayalimizde canlandıralım ;D :D ;)
Bahse konu sayfaları yeniden yüklersen seviniriz Dinç. Teşekkürler.

Dinconur

darkwood çok teşekkürler  2  3 güne uğricam kuzguna :d.

designer tamamdir abi şunlar taramaya girince renkleri kaçıyor. zaten bir portfolyo toparlıyorum   oradan 3 5 sayfa paylaşıcam  yarına bitiririm muhtemelen.   

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Dinconur

hayhay seveseve.  :D   kuzgun gibi bir dükkan varmı kadiköyde yada taksimde. yoksa net üzerindenmi koyayim  ;D.