Bulutların Ötesinde 1-2 / Çizgi Düşler

Başlatan s.b, 17 Şubat, 2013, 18:08:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Çizgi Düşler'den bu bahar yayınlanacağı duyurulan yeni bir çizgi roman.
İki sayılık bu çizgi romandan birkaç resim görelim.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Çizgi Düşler çizgi roman yayıncılığında çeşit yelpazesini artırmaya devam ediyor. Ancak bu ucak savaşı tarzı Frankofonlar ne kadar talep görür acaba? Eminim bu havacılardan başka Frankafonlar da yayınlayacaklardır.

yalcinerol345

Thorgal güzel seçimdi.İyi de sattığına inanıyorum ki halen yayınlanıyor.Özer Sahaf,bizim bidiğimiz Frankofonları yayınlamaya devam etse daha iyi olmaz mıydı?

s.b

Yeni çizgi romanlar yayınlamayı kendilerine amaç edinmiş olan Çizgi Düşler ekibine bu gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her yayınladıkları çizgi romanı beğeneceğiz diye bir şey yok elbette. Grand Duc'le bu tarzın üç sayılık bir çizgi romanını geçtiğimiz aylarda okuyup beğenmiştik. Aynı tarzda yeni bir çizgi roman piyasaya sürülmek istendiğine göre Grand Duc iyi satmış olabilir.

rumar80

Geçenlerde İlker ile konuştuğumda Grand Duc'te satışın beklediğinden iyi olduğunu söylemişti. Bu nedenle aynı ekibin başka yayınlarını da yayınlamayı planlıyor anlaşılan. Hayırlısı.

hanac

Le Grand Duc'u beğenmiştim.

İyi bir tercih olmuş.

hennessy

Romain Hugault çizimlerini beğendiğim için çıkan tüm serilerini alıp sakalyacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Grand duc u aldim ama henuz okumamistim
Bu yeni yayin cikmadan once okumak lazim, hemen okunacaklar arasinda on plana cekeyim

Bu secim ilginc geldi bana da; grand duc iyi satmis olsa da begenmeyenler cogunluktaysa bu yeni secim uzebilir ilker i

Gerci thorgal in begenilmedigi bir ulkede kimin neyi begenecegini kestirmek de fena zor olsa gerek

rumar80

Thorgal beğenilmediden çok satılmadı bence Süleyman. Nedenleri de çok farklı olabilir. Ama Frankofon tercihlerinde özen gösterilmesi konusunda (tüm yayıncılar için geçerli) hemfikirim.

hanac

Arkadaşlar, Le Grand Duc'ün çizeri Romain Hugault'un bu iki sayılık yayınının kendi başlığı olmadığını gördüm.

Sanırım "Le Grand Duc" kadar ilgi çekmedi.

Okuyan var mı ? Yorum yapan olursa sevinirim.

hennessy

İki arkadaşın arasındaki rekabeti anlatan bir hikaye. İlk cilt sivil hayatta ikinci cilt ise savaşta.

Konu fena değil ama Romain Hugault'un uçak çizimlerini beğenmemek elde değil ikinci ciltteki savaş sahneleri güzeldi.

Tabi bu kitaptaki çizimler daha sade ama güzel. Son Uçuşu okuyacağım şimdide.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

İlk yayınlananlar kadar iyi değil, ama her halükarda okunabilir bir eser. Kısa öykülerden oluşan albüm ("son uçuş" sanırım) en iyisi, çizimler gene harika. Bu eserler zaten çizerin Le Grand Duc albümünden önceki çalışmaları, alıştırma dönemi diyebiliriz.

rumar80

Ben de Grand Dük kadar beğenmemiştim.