Son Uçus - Çizgi Düşler

Başlatan s.b, 17 Şubat, 2013, 18:13:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Çizgi Düşler'in bu bahar yayınlayacak olduğu yeni çizgi romanından birkaç resim.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Romain Hugault'un güzel çizgileri ile tekrar karşılaşacak olmamız çok güzel.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Abi adam uçaklara takmış vaziyette. Bu kadar uçak hastası bir çizer zor bulunur. Gerçektende bu savaş sahnelerini mükemmel çiziyor.

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 17 Şubat, 2013, 18:42:18
Abi adam uçaklara takmış vaziyette. Bu kadar uçak hastası bir çizer zor bulunur. Gerçektende bu savaş sahnelerini mükemmel çiziyor.

zatan kendisi ile facebookta konusurken avrupada sayılı uçak çizen çizer olduğunu söylüyor çizgi roman tarzında.

s.b

Kendisiyle irtibata geçtiğinizde bizdende bahsedin. Çizgilerine hasta olduğumuzu söyleyin.

s.b

Bakalım Çizgi Düşler bu kitabı hangi adla yayınlayacak. Orijinal adıyla mı yoksa Son Uçus adıyla mı?

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 17 Şubat, 2013, 18:50:13
Kendisiyle irtibata geçtiğinizde bizdende bahsedin. Çizgilerine hasta olduğumuzu söyleyin.

Demin facebooktan mesaj attım merak etme sami baba

ercoktay

Türkiye de yayınlanmış her Frankofunu kurtarılmış çizgi roman olarak gördüğümden elim mahkum bunu da alacağım. Çizgileri güzel gözüküyor yine.

altay1944

Kabul ediyorum ülkemde bir frankofon açlığı var ama aynı seriye devam etmek biraz riskli değil mi?Uçak ve savaş öykülerine öykünen bu albümler satılır mı acaba.?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

pearl jam

Frankofon açlığından dolayı muhtemelen ben de alırım ama çizgi düşlerin thorgal hariç frankofon seçimlerini pek de beğenmediğimi belirtmek isterim.   

s.b

Alıntı yapılan: altay1944 - 17 Şubat, 2013, 22:02:15
Kabul ediyorum ülkemde bir frankofon açlığı var ama aynı seriye devam etmek biraz riskli değil mi?Uçak ve savaş öykülerine öykünen bu albümler satılır mı acaba.?

Ben de sizin gibi satış konusunda tereddütteyim. Hele bir yayınlansın bakalım. Her yeni çizgi romana hoşgeldin diyorum.

hanac

Arkadaşlar, Le Grand Duc'ün çizeri Romain Hugault'un bu tek sayılık yayınının kendi başlığı olmadığını gördüm.

Sanırım "Le Grand Duc" kadar ilgi çekmedi.

Okuyan var mı ? Yorum yapan olursa sevinirim.

hennessy

Son uçuş da bitti. Üç kitap arasında en sevdiğim bu oldu hem çizgileri hem kısa hikayeleri ile.

İkinci dünya savaşına katılmış pilotların gözü ve hikayeleri ile bu acımasız savaş anlatılmış.

Başlarken bir kamizake pilotunun indihar saldırısına gitmeden önce çocuğuna yazdığı mektuptan çok etkilendiğini anlatıyor Romain HUGAULT.

Güzel kısa hikayeler sizleri bekliyor.

haysat

Uzun zamandır nedense hep ertelediğim bu kitapları.

En sonunda geçen hafta 6 kitabıda alarak neden bu kadar geçiktirdiğim için kendime kızdım.

Gerek çizim gerekse hikayeler on numara .

Belkide tek kitap olduğundan Son Uçuş benimde ilk okuduğum kitap oldu.

İkinci dünya savaşına katılmış pilotların mektuplarından ve onların gözünden harika işler çıkarmış Romain HUGAULT.

Aslında her hikaye bağımsız gibi dursada aslında her hikayenin bir biri ile kesiştiğini görüyoruz. İlk hikaye ile son hikaye birbirine harika bir bağlantı ile sonlandırılmış.

Emeği geçen herkesi kutluyorum.

Çizimlere laf söyleyen taş olur...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !