Handmaid's Tale

Başlatan Saint2, 28 Eylül, 2017, 00:36:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Aslında böyle bir dizinin olduğundan haberim yoktu. Ta ki Emmy'de bir sürü ödül alıncaya kadar...
Aslında bir roman. Türkiye'de "Damızlık Kızın Öyküsü" diye yayınlanmış.
Her bölümü bir öncekinden daha iyi gibi geldi.

Konusu özetle A.B.D.'nin kısırlık nedeniyle İran-Afganistan arası bir ülke olması sonrasını anlatıyor. Bence sürükleyici.

dean

Olamaz bu kadar tesadüf. Şu an ilk bölümü izliyordum. Bölüm bitince başlık açarım diye kafamda gezdirirken :)

Hayal Kahvem

İlk sezonun  7. bölümünü az sonra seyredeceğim. Altın Madalyon'da  diziyle ilgili yazı, yorum var mı diye baktım. Bu kadar  demek ki... peki.
7. bölümü seyredeyim öyleyse. :)

hanac

Bu dizi izlemeye değer mi ?

Seyredenlerden yorum alabilir miyim ?

Harun Ça

Önce kitabı okumak istiyorum o yüzden bekletiyordum. Kitaba da sıra gelmedi diziyede.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Harun Ça - 07 Ekim, 2018, 16:07:32
Önce kitabı okumak istiyorum o yüzden bekletiyordum. Kitaba da sıra gelmedi diziyede.

Aynı durumdayım. BluTV kullanmıyorsanız türkçe altyazı sıkıntısı var bu arada. BluTV telif attığı için sitelerden kaldırılmış ve altyazı çevirisi durmuştu.

hanac

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 07 Ekim, 2018, 17:00:03
Aynı durumdayım. BluTV kullanmıyorsanız türkçe altyazı sıkıntısı var bu arada. BluTV telif attığı için sitelerden kaldırılmış ve altyazı çevirisi durmuştu.

O zaman hiç bulaşmıyorum.

dean

Türk sitelerinde yok ama yabancı kaynaklı altyazı sitelerinde Türkçe altyazı indirilebiliyor.

Harun Ça

Altyazı işi TWD gibi olmuş demek. Neyse ki abimin her türlü streaming platformunda üyeliği var sıra gelirse izlerim.

Sinan Başak

Alıntı yapılan: hanac - 07 Ekim, 2018, 17:17:20
O zaman hiç bulaşmıyorum.

Bulaşmamakla hata edeceğiniz bir dizi. Şiddetle öneriyorum.