XIII - Marmara Çizgi

Başlatan ercoktay, 13 Mart, 2013, 17:07:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 19 Nisan, 2014, 18:39:06
Nightrain sayfa açılmıyor.Eşleşmiyor diye bir uyarı yazısı çıkıyor.Serinin devamı gelsinde nasıl gelirse gelsin diyorum ben.... 8) :) :D

Şu şekilde:

208 sayfa, ciltte 4 sayı var.

[IMG]http://i.imgur.com/wGAXcpH.jpg[/img]
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Sagolsun, marmara cizgi bu serinin devamini maalesef getirmedi. Sordugumuz sorulara cevap dahi vermiyorlar, bu da isin sonunun yaş oldugunu gosterir. Zaten marmara cizginin yayim periyodu cok duzensiz ve buyuk bosluklar var. Bunun sebebinin az cok finans ve kurumsallasamama ile ilgili oldugunu anlayabiliyoruz ama bu kadar da olmaz ki. Amazondan beklemek istemeyenler ve İngilizcesi olanlar, beyoglundaki gonkite gidebilirler, orada ciltleri var, 22 tl, beheri.
They drew first blood...

Mrtekin

Gerekli seylerin sitesinde de tum seri gorunuyor, marmara cizgiye kaldiysak daha cok bekleriz.

En iyisi de, cinebook un kendi sitesi, oradan da siparis verilebilir.
They drew first blood...

altay1944

Fuara yakın maceralık cilt yayınlanacak diye bilgi almıştım...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Mrtekin

Valla ben cinebooktan verecegim. Marmaraya da diyecek birsey yok, satmadi demek ki...

Fuara, cizgi duslerin, long john silverini bekletiyorum...
They drew first blood...

DAMPYR

Zaten iyi ne varsa hep yarım kalıyor.Biz daha çok bekleriz gibi geliyor bana.Gerçektende güzel bir seriydi keşke devamı gelse... :-\ :'( >:(

ilke

Arkadaşlar,

bu posta cevap yazmadan önce depoya gidip satış rakamlarından emin olmak istedim. İşte cevabım:

Eylük 2013'te 2 sayıdan da toplam 2000'er adet basıldı.

1. sayı 572 adet
2. sayı 517 adet

satmış durumda. Ve son 2,5 aydır bu iki cilt hareket görmüyor. Yani hiç sipariş gelmedi. Tabii sipariş gelmese bile her an iade gelme şansı var. Yani raflarda duranları da hesaba katarsak satışların daha da az olduğunu söyleyebiliriz. Bu iki cilt toplam 5 sayıdan oluşuyor ve ilk hikaye döngüsünü kapsıyor. Yani yarım kalan bir durum yok gibi. Buna rağmen satışlar beklenenden çok daha düşük. Hal böyle olunca da 2. macera döngüsünü yayınlamakta ne yazık ki pek de acele edemiyoruz.

altay1944

1. sayı 572 adet
2. sayı 517 adet

Bu kadar az satmasının gerekçesi belkide bizim okuyucunun boyut takıntısı olabilir.Gerçek boyutta basılsa idi farklı olur muydu acaba  diye düşünmeden edemiyor insan...

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

s.b

Alıntı yapılan: s.b - 17 Ekim, 2013, 15:14:23
Dün mükemmek bir HD film izledim. Adı XIII. Diyeceksiniz ki film ne zaman yayınlandı. Abiler haberiniz yok mu? Marmara TV yayınladı tabiki. Bu esere çizgi roman demek biraz hakaret oluyor.
TEŞEKKÜRLER MARMARA ÇİZGİ/TV.

Bırakın geçmişini adını dahi hatırlayamayan bir adam. O geçmişine dair hiçbir şey hatırlayamasada onun peşinde olanlar vardır. Bu filmi mutlaka izleyin arkadaşlar.

Bu çizgi roman okunmaz mı birader? Demek hâlâ satın almayanlar var. İnanılır şey değil doğrusu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Gerçekten bu kadar mükemmel çizgileri olan üstelik renkli bir çizgi romanın satmaması baya ilginç.Okurların Zevkini anlamak mümkün değil.... :o ??? :-\

rumar80

Ben boyut konusuna çok katılmıyorum. Tamam Okko ve Bouncer'da boyut okumayı da etkiliyordu ama XIII'de böyle bir durum da yoktu.
Bence bu biz okurların tutuculuğundan.
Şimdi Altan'a git de seriyi tamamla.

hanac

Herkesi bu seriye bir şans vermeye davet ediyorum.

Pişman olmazsınız, garanti ediyorum.

caretta

Ben bile aldım Sami Bey.Birinci cildi de severek okudum.Sonra Teks ağır bastı.İlk fırsatta 2.cildi de okuyacağım.Devam ederse kesinlikle okuyacağım bir seri...

Mrtekin

Yayınlamayın canım kardeşim, cinebook orada, siz az biraz punisher ve lone Wolf cube U hızlandırın, ya da hızlandırmayın, paşa keyfiniz bilir...

Bize yayıncı çok....

Çizgi düşlerden biraz feyz alın, thorgal, Tolga, hiç yarım bırakmadılar, o yüzden, kalbimizin taçları.

Jbc de, klon savaşlarını bitirdi...ona da denilecek birşey yok. Bir bakın ua dallasın baskı kalitesine yetişebiliyor musunuz?

Bu sektörde kalıcı olmak istiyorsanız, önce prestij yapacaksınız, sonra da para...Teksas, tommiksle mutlu olan çr okuru yok, artık..

They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 31 Temmuz, 2014, 20:39:54
Bize yayıncı çok....

Biraz ağır bir yazı olmuş.

O kadar da yayıncı yok, eleştirelim ama haksızlık da yapmayalım.