2012 En İyiler Seçimi

Başlatan hanac, 17 Mart, 2013, 21:19:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Haziran, 2013, 19:55:51
Gezi parkı için gösterilen ilginin onda biri gösterilsin isterdim.

Bu karşılaştırmanın doğru olduğunu düşünmüyorum Sn. Semerci.

Benimkisi de ufak bir sitem idi.  :)

tommikser

Benim ki daha büyük bir sitem diyelim o zaman abi.Sanırım toplum olarak yazarak çizerek fikir kavgasından ziyade aksiyonu seviyoruz.Biraz da yazmayı sevmemizi isterdim.Neyse umarım gelecekte daha katılımcı bir toplum oluruz.dünler yarınımızı aydınlatsın.

hanac

Alıntı yapılan: Berkdinho - 03 Haziran, 2013, 19:33:31
   En iyi cr filmi : The Avengers, The Dark Knight Rises
   Yayinlanmasini Istediginiz crler : Essential Classic X-Men, Essential Fantastic Four, Essential Iron Man, Karaoglan, Essential Daredevil, Essential Captain America
   Benden bu kadar. :)

Tek kategori de olsa teşekkürler Berk.

omega red

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Haziran, 2013, 19:55:51
Gezi parkı için gösterilen ilginin onda biri gösterilsin isterdim. Bu kadar ilgisiz davranılması da manidar.Zor olanın ne olduğunu merak ediyorum.

Pencereden tencere tavaya vurmaktan daha mi zor burada beğendiğiniz çr ları merak ediyorum.

Neyse bunu sadece ufak bir sitem olarak görün sosyal sorumluluk sahibi arkadaşlarım.

hayatını kaybeden, sakat kalan, kör olan insanların yanında bi avuç paçavradır tüm bunlar.
bu da bir sitem.

pearl jam

çizgi roman dışı konuları forumda tartışmamak gerekiyor. bazı yazılanları okudukça ister istemez forumdan soğuyorum

DAMPYR

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 03 Haziran, 2013, 22:27:02
çizgi roman dışı konuları forumda tartışmamak gerekiyor. bazı yazılanları okudukça ister istemez forumdan soğuyorum
onlar için çizgi roman dışı diye başlıklar açılmış orada tartışalım buralarda açılan başlığa göre çizgi romanları konuşalım... ::) :D ;)

tommikser

Almanların güzel bir sözü vardır biz Türk ler için Türkler söylemez söylenir.Bizim toplum olarak yaşadığımız en büyük sıkıntı durum bizi etkileyinceye kadar görmezden gelmemiz.Herşey bizi ilgilendirmesi gerekirken sadece bizi ilgilendiren kesimle ilgilenmemiz hatta ilgilenmemiz.Siteminizi saygıyla karşılıyorum.veen fikrimi söyleyeyim ondan sonra daha da kızabilirsiniz.Toplumumuzda o kadar sıkıntı var ama biz bize dokununcaya kadar kafamızı çevirmedik.sokak çocukları barınakta öldürülen hayvanlar eşcinsellerin sorunları dindar kesime zamanında yapılan yanlışlıklar ve baskılar taşeron işçilerin ölümü vb.konular bize dokunmadığı için hep sustuk.düşünsenize sevdiğimiz çr bile yazmadık söylendik.Ondan sonrada bir anda sosyal sorumluluk sahibi olduk.Susurluk benim çocukluğumda oldu iyi hatırlıyorum o zaman bize tabaklara vurduk ne oldu?bence Fikri değişimi sağlamalıyız.Anlık refleksler yerine daha akılcı olmalıyız.Bu tepkiler umarım fikirsel bir sıçramaya yol açar.Yalnız ben umutlu olmadığımı söyleyeyim.Toplum olarak ilk önce fikir yürütmeyi değil bilgi sahibi olmalıyız.Çok okumalı çok yazmalıyız.Sanırım zor inş olur.
Düşünsenize bu forumda yüzlerce kişiyiz sevdiğimiz hobimizi bile yazmaktan imtina ediyoruz.Böyle özgür bir ortamda okuduğumuz kitap hakkında bile fikir yazmıyoruz.İşimizin zor olduğunu düşünüyorum.

Gambit

Onu bunu bilmem ama bu baslik cok uzadi

Hanac, Turk insaat sirketlerinde calisan proje mudurleri gibisin, bir turlu zamaninda bitiremiyorsun, uzattikca uzatiyorsun projeyi

Gec haci bu isleri, kapat gitsin artik oylamayi, 2013 u yariladik, hala baslik acik, saka mi?

hanac

Alıntı yapılan: Gambit - 06 Haziran, 2013, 09:42:14
Onu bunu bilmem ama bu baslik cok uzadi

Hanac, Turk insaat sirketlerinde calisan proje mudurleri gibisin, bir turlu zamaninda bitiremiyorsun, uzattikca uzatiyorsun projeyi

Gec haci bu isleri, kapat gitsin artik oylamayi, 2013 u yariladik, hala baslik acik, saka mi?

15 Haziran da bitiyor dedik ya bro.

Az kaldı, diren gambit bro  :)

DAMPYR

Bu Anketi bitir artık Hasan yoksa Süleyman hepimizi dövecek valla... ;D :D ;)

Huma

1 ) Martin Mystere KM, Mister No KM, Brendon
2 ) Bone, Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı, Amazing Spiderman
3 ) Durango, Samuray, Thorgal
4 ) Berserk
5 )
6 ) Cash, Oz Büyücüsü
7 ) Berlin, Volto Nascosto
8 ) Daredevil Sarı, House of M, Spiderman Mavi
9 ) Snoopy
10 ) Dark Knight Rises, Abraham Lincoln: Vampir Avcısı
11 ) Bone'nin devamı gelsin. Ayrıca preacher ya da hellblazer :D

hanac

NIC

Devamının gelmesini istediğim kitaplara Blacksad'i ekler misin Hasan abi?

Daha yeni okuma fırsatı buldum,devamını utanmadan istiyorum  ::)

darkwood

Alıntı yapılan: NIC - 09 Haziran, 2013, 23:14:46
Devamının gelmesini istediğim kitaplara Blacksad'i ekler misin Hasan abi?

Daha yeni okuma fırsatı buldum,devamını utanmadan istiyorum  ::)
yky samuray ve  haçlı seferinin devamınıda istenenler listesine eklemeyi unutmayalım.  ;)
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Ben Blacksad'i 2 ciltte tamamlandı zannediyordum. Devamı varsa bir an önce yayınlanmasını talep ediyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...