Ana Menü

Kayıp Üyeler

Başlatan rumar80, 06 Mayıs, 2013, 10:51:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Hosgeldin Frodo :) iyi okumalar 6 aylik yazilari :)
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

Hoş geldin Ayberk.  :)

Nightrain

Hoşgeldin Frodo. Geçmiş olsun.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

Herkese çok teşekkürler hoşbulduk :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

rumar80

Hoşgeldın kardeşim.
6 aylık yazıları okumak çok zaman alır. Sen araya kayna bence.  ;D

DAMPYR

Herkese Merhaba
Forum üyelerinin neredeyse yarısından fazlası,en başta kurucusu Hasan kayıp nereye gitti bukadar insan, girenler hep belli kişiler çoğuda dışarıdan ziyaretçiler Heyyy nerdesiniz?Kayıplar aranıyor Formu banamı bırakıp gittiniz ;D  böyle olursa bende kaçacağım bak söylüyeyim birileri acil çağrı yapsın Bakın benim ses tellerimde kist çıktı sesim iyice kısıldı ameliyat oldum, kist ses tellerime yapışık olduğu için hepsini alamadılar,sesimi kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldım çünkü kalan parçada ufakda olsa kanserleşme başlamış yeniden ameliyat dediler ama ben istemedim çünkü yeniden ameliyat olursam ses telinin birini kalan kistle birlikte alacaklar hastanede gitmediğim bölüm,girmediğim makina(emar,pet,tomografi...vbg) kalmadı en sonunda ışın tedavisi ile kalan kisti kurutmaya karar verdiler şimdi hergün ışın tedavisine gidiyorum yani sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum ama buna rağmen formu hiç bırakmadım diyeceğim oki her neredeyseniz artık sizde forma dönün ben her ne olursa olsun moralimi hiç bozmuyorum sizde bozmayın
Yahya Şahin

Kinowa59

Iyi geceler değerli Dampyr dost. Yazılarınızı ilgiyle ve keyifle takip eden bir forum dostunuz olarak çok çok geçmiş olsun diyorum.

noir

Çok geçmiş olsun, yaşadıklarınıza rağmen moralinizi bozmamanız ve sevdiğiniz şeylere devam etmeniz ne kadar güzel. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

pizagor

Geçmiş olsun sevgili Dampyr. Bu döneminde Forum endişelerin arasında yer bile almasa keşke.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tuco Ramirez

Geçmiş olsun. Allah şifalar versin.

rumar80

Geçmiş olsun arkadaşım. Allak-h şifa versin.

kedidiro

Geçmiş olsun Yahya bey. Acil şifalar diliyorum. Forum düşüneceğin son şey olsun mümkünse. Sen bir an önce iyileşmeye bak. Nasıl olsa su akar yatağını bulur

DAMPYR

Geçmiş olsun iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim dostlar, ben forumdan çok, günden güne azalan çizgi roman tutkunları için endişe duyuyorum.Benim iyileşmem için çözüm bulunması en büyük mutluluk zaten 💞

Mrtekin

Yahya Bey, acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun.
They drew first blood...

YzbVolkan

Alıntı yapılan: DAMPYR - 18 Ocak, 2024, 09:32:01Geçmiş olsun iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim dostlar, ben forumdan çok, günden güne azalan çizgi roman tutkunları için endişe duyuyorum.Benim iyileşmem için çözüm bulunması en büyük mutluluk zaten 💞
Gecmis olsun Yahya dostum. Allah sifa versin. Herkeste bir bìkkinkik ve hayat telasesi var bence. Ondandir bu sessizlik.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.