Ana Menü

Kayıp Üyeler

Başlatan rumar80, 06 Mayıs, 2013, 10:51:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz240

Çok geçmiş olsun

Rossi

Çok geçmiş olsun.  Acil şifalar dilerim.

gamlıbaykuş

Allah şifa versin, çok geçmiş olsun
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Geçmiş olsun Yahya Bey. Acil şifalar dostum.

Forumu bırakmadım merak etme, yakında döneceğim.

Nomad

Geçmiş olsun, Allah tez zamanda şifa versin.

Nemo

Acil sifalar dilerim. Gecmis olsun.
Özel Alfa Ajanı

Agamotto

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim

caretta

Geçmiş olsun Yahya Bey.Tez zamanda sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.

gevheri

Geçmiş olsun. Sesinizi hiç kaybetmezsiniz inşallah.

aa

Esse Gesse Hayranı...

V

Geçmiş olsun Yahya,acil şifalar diliyorum. Senin sağlığın herşeyin önünde,dikkat et kendine .
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Çok sağolun dostlar, ben üyeler artık günden güne azalıyo demiştim ama meğer çoğu buradaymış ayrıca bukadar sevildiğimi bilmiyordum,sizlere çok teşekkür ederim bide size bir haber vereyim ışın tedavisi ile güngeçtikçe iyiye gidiyormuş başarı şansı %94 dedi doktor, sesim tam anlamıyla eskisi gibi açılmıyacakmış ama eskisine çok yakın bi düzeyde (şubat ayında ışın tedavisi bittikten sonra), mart ayında birazda kalın olarak açılır dedi doktor, sesimi kaybetmiyeceğim bu iyi bir haber...

KenParker

Geçmiş olsun, şifa olsun. Daha önce sizinki gibi boğazından ışın tedavisiyle tamamen iyileşen görmüştüm. Tez zamanda kurtulursunuz inşallah.

Ben de kanserdim. Belki de hala kanserim bilmiyorum. Non Hodgin Lenfoma dedikleri. Boğaz bölgesinde şişlikler falan vardı. Kemoterapi tedavisi gördüm. Doktor iyileştiğini söyledi. Şimdi 3 aydan üç aya akıllı ilaç dedikleri tedaviyi alıyorum. Bazen boğazda hala küçük bir parça elime geliyor. Bakalım, ben iyileşmeyi seçiyorum. İlk zamanlar epey zordu. Enerjim düşüktü. Şimdi iyiym şükür. İnsanın başına böyle şeyler geliyor. Selam ve sevgiyle.

pizagor

24 - 25 yaşlarıma kadar adeta sonsuza kadar yaşayacakmış gibi hissediyordum. Herhangi bir şeyi ertelemek için önümde bir sonsuzluk vardı. Kırklara kadar geçen aralardaki senelerde ise ölümlü olduğumu hatırlamaya başladım, artık daha az erteliyordum. Ellilerin kıyısına geldiğim şu günlerde ise sanki yarın olmayabilirmiş gibi keyfime göre yaşamaya, hoşlanmadığım ortam ve kişilerden uzak durmaya, okumadan biriken çizgiromanlarımı nihayet bitirmeye, ertelememeye, çok daha fazla sokak kedisinin hayatına dokunmaya çalışarak geçiriyorum günlerimi. Dünya nüfusu yaşlanıyor, bu ülkenin nüfusu yaşlanıyor, ama bu ülkede çizgiroman okurlarının ortalama yaşı her ikisinden de hızlı yaşlanıyor. (Manga okurunu saymıyorum, zaten bunlar sanki manga çizgiromanın bir alt kolu değilmiş gibi manga ve çizgiroman şeklinde ayırıyor ya bilmiş bilmiş, onlar bizden değil, ayrı üstün bir grup  :) ). Sağlığımız olsun, gerisini bir şekilde hallederiz. (Böyle diyorum da bu ülkede sadece sağlık da yetmiyor, yaşlılık aylığının alım gücü de geleceğimiz açısından çok belirleyici. Çoooook karamsarım şu günlerde)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Orontes81

Geçmiş olsun abi.kendine dikkat et