Büyülü Çizgi Roman : Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 26 Mayıs, 2013, 17:26:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: doktor1881 - 21 Şubat, 2015, 23:31:05
Flash Gordon'un satışı yeterlimi Çok merak ediyorum Seriyi tamamlayacaksınız değil mi

Çıkış periyoduna bakarsanız şimdiye kadar sektirmeden çıkardık eğer okuyucu ilgisi devam ederse neden çıkarmayalım  ;D

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 22 Şubat, 2015, 08:46:10
ilyas bey dün kara murat basmayı düşünürmüsünüz bir yerli kahramanımız olur diye yazdım bir cevap yazmadın

Programımızda yerli ç.r yok şu an kara murat ı basmak isterdik ama çok sorunlu bir yayın yazarını çizerini bir araya getirip anlaşmak mümkün görünmüyor malesef çok zor iş ....

pardus88

ilyas bey mandrakeyi basmayı düşünüyormusunuz yakın zamanda olmasada ilerde basıcakmısınız.

İlyas Erkul

-brendon-

connyapku

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: -brendon- - 14 Nisan, 2015, 01:21:10
İlyas abi thor ve marvel-teamup dan haber var mi

Yıl içinde en az 2 şer tane çıkacak merak etme

caretta

İlyas Bey Comics yayınlıyorsun.Blueberry ike frankofona da başladın.Eksiğin western kaldı.Hadi el at şu Kit Taylor'a!

drgavsever

Sevgili ilyas bey,
Bu ay blueberry cilt 4 yayınlamayı düşünüyormusunuz.Harbingere çizgiroman okuyucularının ilgisi nasıl?Reklamını verdiginiz Bloodshot ve belki x-o manowar ne zaman yayınlanacak?Umarım her sey gönlünüzce olur .İzmirden sevgilerimle...

Nightrain

İlyas Bey sanırım Valiant ile anlaşma yapmış. Güzel de olmuş. Farklı serilerin çoğalması lazım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

EyupAlyuz

sizin gibi popüler bir yayınevi nden isteriz ki yerli bir kahramanınız da olsa daha iyi olurdu.

hanac

İlyas Beyciğim.

Bu başlığı çok ihmal ediyorsun.

Arada sırada buraya bekleriz.  :)

İlyas Erkul

Hasanım kaç gündür kendimi nasıl ihmal ettiğimi bilsen ah bilsen  ???

aa

Evet İlyas beyden yeni planlanan yeni seriler hakkında bilgi bekliyoruz. Özellikle Mandrake müjdesi bekliyorum ben..
Esse Gesse Hayranı...

EyupAlyuz

lütfen ilyas bey yerli bir kahraman bekliyoruz sizden.