dean ile güncel sinema haberleri

Başlatan dean, 14 Haziran, 2013, 16:36:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: KI  ;D  :DZILMASKE - 26 Temmuz, 2013, 19:54:43
Pasifik Savaşı filmi için ne diyorsunuz... ::) ??? :D

Yahya, onun da ayrı başlığı var.

Forumda yok yok iğişallah  :)  ;D  :D

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6137.0.html

dean

- James McAvoy yeni Frankenstein filminde Victor Von Frankenstein'ı canlandıracak.

- Ron Howard'ın son filmi Rush'dan fragman. Başrolde Chris Hemsworth

Rush - Official Trailer #2 (HD) Chris Hemsworth, Olivia Wilde

- The Girl With The Dragon Tattoo'nun devam filmi The Girl Who Played With Fire'ın senaristi Andrew Kevin Walker olarak açıklandı.

- Christopher Nolan'ın 2014'te gelecek filmi Interstellar'ın kadrosuna son olarak Wes Bentley katıldı. İlginç ve güzel bir kadro oldu. Aşağıya bakabilirsiniz.

http://www.imdb.com/title/tt0816692/

Gambit

pacific rim bayaa tirt, ama efekt izleyeyim pop corn yiyeyim diyorsan gidilir

white house down a gidilmez ama, bu sayfada yer almasi bile gereksiz

hanac

Alıntı yapılan: dean - 27 Temmuz, 2013, 21:46:38
- Ron Howard'ın son filmi Rush'dan fragman. Başrolde Chris Hemsworth

Vay Holivud gidiyor Avrupalı F1 cilerin filmini yapıyor.

Şu anda RTL de Formula uzmanı olarak görev yapan 3 x Dünya Şampiyonu olan Niki Lauda adamımın hikayesini anlatıyor.

Bu Formula 1 den çok hikaye çıkar.

Senna - Prost , Şumaher - Hakkinen vs.

Bu arada Senna'nın hayatını anlatan nefis bir belgesel var imiş, ben de henüz seyretmedim

Senna

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 26 Temmuz, 2013, 09:45:28
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama Star Wars VII 'nin yönetmeni J.J. Abrams olmuş.

Ayrıca filmde Harrison Ford, Mark Hamill ve Carrie Fisher'in de oynama ihtimali var imiş.

Yapımcının açıklamasına göre (Radyoda dinledim) film de efekt bombardımanı olmayacakmış.

Karakterlere ve hikayeye odaklanacaklarmış.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hanac - 29 Temmuz, 2013, 15:06:22
Vay Holivud gidiyor Avrupalı F1 cilerin filmini yapıyor.

Şu anda RTL de Formula uzmanı olarak görev yapan 3 x Dünya Şampiyonu olan Niki Lauda adamımın hikayesini anlatıyor.

Bu Formula 1 den çok hikaye çıkar.

Senna - Prost , Şumaher - Hakkinen vs.

Bu arada Senna'nın hayatını anlatan nefis bir belgesel var imiş, ben de henüz seyretmedim

Senna

Formula 1'i sürekli takip eden biri olarak Rush filmini merakla bekliyorum.
Formula 1 ve motorsporlarına az da olsa ilgisi olan herkes Senna belgeselini seyretmeli mutlaka.

dean

- Avatar 2'yi Josh Friedman yazacak.

- American Hustle'dan ilk fragman.

American Hustle Official Trailer #1 Starring Bradley Cooper, Christian Bale (2013)

- Lance Armstrong'un hayatı film oluyor. Başrol Ben Foster, yönetmen Stephen Frears.

hanac

Marvel bu hafta sonu yeni super kahraman filmlerini açıklaması bekleniyor,

Tahmin edilenler;

10  Marvelman

9  Spider-Woman

8  Killraven

7  Black Panther

6  Marvel Knights

5  Dr. Strange

4  THE RUNAWAYS

3  POWERPACK

2  THE HULK

1  INHUMAN(S)

dean

- Yeni Ninja Kablumbağalar'ın Amerika vizyon tarihi 2.5 ay ertelendi. Ama bu durum sadece Amerika için geçerli. Film genel olarak Mayıs'ın 3. haftası vizyona girecek.

- Vampire Academy: Blood Sisters filminden ilk fragman.

Vampire Academy: Blood Sisters Official Teaser #1 (2014) - Olga Kurylenko Movie HD

- Christian Bale'e Batman/Superman filmi için 50, Hugh Jackman'a ise önümüzdeki 4 X-Men filmi için 100 milyon dolar teklif edildiği konuşuluyor.

- Bir fragmanda Captain Phillips filminden.

Captain Phillips - Official Trailer (HD) Tom Hanks

rumar80

Biraz önce newsarama'nın sitesinde okudum. Warner Bros. yeni çekilecek Batman/Superman filminde Batman'i canlandırmak için Ben Affleck ile anlaşmış. Bir aralar JLA filmini de onun yöneteceği iddia ediliyordu. Bu hamle ile bir sonraki aşama bu olabilir.

pizagor

Ben Affleck'i yüceltiyor bir miktar newsarama. Lakin ben yakıştırmadım. Hele bir de Daredevil rezaleti ortadayken!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ercoktay

Ben de biraz önce uykulu uykulu twitterda gördüm. Gözlerimi ovuşturup tekrar baktım. İnanamadım. Hay ben bu warner Brosun.

tommikser

tommikser

hanac

Ben (hanac) o kadar olumsuz düşünmüyorum.

Kaderimiz bu imiş, iyi oynayan kazansın.