The Rampaging Hulk - Büyülü Çizgi

Başlatan hanac, 09 Temmuz, 2013, 23:02:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

İlyas Erkul

kısmetse cumaya kadar satısta abim

kedidiro

rumar80

tommikser

darkwood

Cuma ya kadar Kızılmaske ile birlikte bekliyoruz inşallah.  :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Güneş'i artık üyelerimiz arasından çıkartıyorum. Ayrıca kendisine kınama gönderiyor bundan sonra ne yüz yüze ne telefon ile nede face'den mesajlarına cevap vermeme kararı aldım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Bu sayıyı Umar abimin tercümesinden dolayı merak ediyorum.Tercümeyi didik didik edeceğim ;D

Murat abim büyük bir komplonun içerisindeyim.Hulk okumam okumak istemem.Orada Team Up okurken değiştimişler nasıl yaptılarsa :P

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: altay1944 - 28 Ekim, 2013, 18:21:20

çıktı mı? ;)

Niyeyse bu kapak bana Gerekli Şeyler' in yayınlamış olduğu Zombi' yi hatırlattı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Güneş bu resimleri görünce çok duygulandım, gözlerim bile nemlendi. Bundan ötürü senin Başkan Yardımcılığı sıfatıyla değerlendirilmeni talep ediyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Değerlendirmeğe aldım :D Gelirsem Hasan abinin koltuğunda gözüm olur ;D

yunusmeyra

"Yeşil Dev Hulk'ın öfkesi, Dr. Bruce Banner ve tüm dünya için şakaya gelmeyecek son derece ciddi bir sorun, ama gamma ışınlarıyla yıkanmış bünyesinin sorunları insanlığın sorunlarıyla boy ölçüşebilir mi?

Hulk, bu sefer dışlanmışlığın hikayeleriyle karşımıza çıkıyor. Yeşil Dev'in dizginsiz gücüyle yarattığı yıkım insan doğasının toplumun hem yaşam alanında hem de bilincinde yarattığı yıkım kadar büyük mü? İnsanların hırsları, hayalleri, üzüntüleri ve korkuları karşısında bir gamma canavarı ne tepki verebilir? Dr. Bruce Banner'ın insani maceralarında Ron Wilson, Ernie Chan, Alfredo Alcala gibi usta çizerler bunun yanıtını resimlemeye çalışıyor. Bu ciltte The Rampaging Hulk serisinin #9 ve The Hulk! serisinin #10-15 numaralı sayıları bulunmaktadır."

böyle deniyor tanıtımlarda..
HSD , essential rampaging hulk'un yeni cildinin çıkışını selamlar!   ;)  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

alan ford

Malum ders kitapları arasında çizgi roman okuyan bir kuşağın üyesi olarak sayın tommikser zehir zemberek bir cevap yolladı HSD'ye. ana fikir olarak HSD'nin mahalle baskısından  :Pçekindiği için HULK'u kitaplığına aldığını ama içerisinde tommiks teksas falan okuduğunu belirtiyordu. Bunun üzerine olayı aydınlatmak, gerçekten böyle bir mahalle baskısı var mı öğrenmek ::) ve sayın herşeyden önce sayın tommikseri haksız yere suçlamış olmamak için araştırmalarımızı derinleştirdik ve tatatatam. İşte yeni belgeler, Buyrun efendim işte yeni foto : içi dışı bir kitaplar.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Güneş "The Mixer" Semerci'nin de Hulk Sevenleri arasına katılmasına sevindim.

İlyas'a da 2. cildi fuara yetiştirdiği için teşekkürler.

rumar80

Merak edenler için paylaşayım; Pazartesi Kadıköy'de İlyas ile konuştum, Dijital kopyalar hala gelmemiş. Gelir gelmez Marvel'ları hemen çıkacak.