Conanagram

Başlatan kalidor, 16 Ağustos, 2013, 14:23:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 20 Ağustos, 2013, 14:30:12
Ben kazanacağım hissediyorum.

Durmadan SMS atıyorum, bu sefer şansım dönecek.

Hasan Abi özel ileti bekliyorum, burada yazılanları gözardı ediyorum neyazıkki  :'(
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Yarışmamızın kazananları belli olmuştur. Türkiye'nin her yanından çok yoğun bir katılım oldu ve adil bir oylamayla hediyelerimizi kazanan talihlilerimiz belli oldu.

Vee....

Kazananlar:

1.Mic-Har-Dylan Dog Rodeo 1. cilt

2.Hüzünlü flüt-Helsing 1. cilt

3.Pizagor-The Lovecraft Anthology vol. 1

Hayırlı olsun. Adreslerini özel ileti olarak yazarsanız en kısa sürede ücretsiz kargo ile göndereceğim. 
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Heyooo ;D güne güzel başlamak diye buna derim.

Bu güzel kitap için kalidor'a, bulmacayı çözen dostlara ve maddeleri derleme işinden beni kurtaran hanac'a teşekkür ederim ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Harun Ça

Teşekkür ediyorum daha önce -diğer italyanlar gibi-Dylan Dog okumamıştım. Başlamak için güzel bir vesile oldu.

gamlıbaykuş

Teşekürler Fatih. yalnız bu cilt ben de var istersen bir çekiliş daha yapıp benim kazandığıım cildi bir başkasına hediye edebilirsin. Yine de sevindim ne yalan söyleyeyim :) Tekrardan teşekkürler ...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Kazanan arkadaşlara hediye kitaplarıhayırlı olsun.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Sevgili Ekrem'in (hüzünlü flüt) hediyesinde değişiklik yapılıp yerine Sandman 3. cilt verilmesi kararlaştırılmıştır  :D Tüm kazananların kargoları gönderilmiştir. Keyifli okumalar.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Albüm bana ulaştı, belli ki güzel bir kitap. Lovecraft'ı bir kez de çizgiroman olarak okumak keyifli olacak. Tekrar teşekkürler Kalidor ... İkincisini de alırım bunun kesin.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Harun Ça

Benim de albümüm geldi tekrar teşekkür ediyorum.

kalidor

Rica ederiz.

Barbar Conan'ın Altın Madalyonu kazandırır... Takip edin.
Crom! Ölüleri Say...