Lejyon - Marmara Çizgi

Başlatan pearl jam, 22 Ekim, 2013, 16:11:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

pizagor

Çıkmış mı, çıkacak mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Sessiz ve derinden Marmara..
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Ekim, 2013, 16:59:21
Çıkmış mı, çıkacak mı?

Facebook sayfalarında bir açıklama yok ama en geç kitap fuarına kadar çıkar herhalde.

2. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin eline geçen 10 yaşında bir vampir ile ilgili ilginç bir konusu var anladığım kadarıyla. Toplam 3 sayılık bir mini seri. Marmara muhtemelen küçülterek üçü bir arada yayımlar.

Mister NO

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 22 Ekim, 2013, 19:29:30

2. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin eline geçen 10 yaşında bir vampir ile ilgili ilginç bir konusu var anladığım kadarıyla.

Nazilerden daha iyi vampir olur mu?  >:(

hennessy

merakla bekliyorum 2.dünya savaşında geçen herşeyi okurum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Ben de merakla bekleyenlerdenim. İnşallah tırt birşey çıkmaz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

kitap fuarina yine batislardayiz anlasildi

gitmemek en iyisi bu fuara, bir bakıyorsunuz bir suru poşet ve bos cüzdanla eve donuyorsunuz sonra

rumar80

Marmara'nın ilginç sürprizlerinden biri Lejyon. İkinci Dünya Savaşında geçen "farklı" bir vampir öyküsü. İlk bölüm karakter tanıtımı ile geçse de kısa sürede maceranın içine giriyoruz.
   Cassaaday'in çizgilerini X-men'de donuk bulsam da burada çok güzel gitmiş. Kurgu ve düşünce olarak hoşuma giden bir macera oldu. Fazla detaya girmek istemiyorum. Kendiniz okuyup tadına varın.

hanac

Bu akşam 3. kez okumaya başlayacağım  :)

Daha önceki iki denememde bir türlü hikayenin içine girememiştim.

Tabii ki hiç bir şey hatırlamadığımdan baştan başlayacağım.

Yahu ben mi yaşlandım yoksa hikaye mi karışık ilerliyor ?  ;D

Harun Ça

Ben de okumaya başladığımda karakterleri tanıyana kadar zorlanmıştım sonra düğümler çözüldü. Beklediğim etkiyi yaratmadı ama doğaüstü olaylarla bezenmiş güzel bir casusluk hikayesi.

tommikser

Benimde zorla okuduğum sıkıldığım oflayıp pufladığım bir çizgi roman oldu.Konu bence çok karışık ilerliyor.

HacıGeraltEmmi

Gidin tommiks okuyun kardeşim o zaman ;D

tommikser

Bende sıkıldıp Tommiks okumuştum.Tommiks okurken iki kat fazla keyif aldım.En azından konyakçı ve doktorun muhabbeti on numara. :D ;)

darkwood

Alıntı yapılan: tommikser - 13 Ocak, 2014, 14:16:09
Bende sıkıldıp Tommiks okumuştum.Tommiks okurken iki kat fazla keyif aldım.En azından konyakçı ve doktorun muhabbeti on numara. :D ;)

Lejyon'u bir seferde okudum 2,5 misli keyif aldım.  ;)

Şu Konyakçı gelse de 3 misli keyif alsak.   ;D
Darkwood Sakinleri..