Fuar İçin Bütçeniz Ne Kadar?

Başlatan Tarkan Kurt, 27 Ekim, 2013, 21:48:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Dostlar TÜYAP kitap fuarı yaklaştı. Özellikle İstanbul'da ikamet eden çizgiroman dostları bu yılda mutlaka fuara gidecektir. Peki Fuar için ne kadar bütçe ayırabildik? Şahsım adına 400-500 TL arası harcama yapmayı planlıyorum.

dean

200-300 diye düşünüyorum. Geçen sene 400 liralık almıştım bu sene daha az alıcam.

DAMPYR

Gelecek ay çok çeşit çizgi roman yayınlanacağı için tahmininizden çok harcama yaparsınız diye düşünüyorum... ::) ??? ;)

kalidor

Bu sene fuara gidemeyeceğim ne yazıkki :-\
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

2.5 yıl aradan sonra İstanbul' a geleceğim için bütçe mütçe ayırmıyorum. Allah ne verdiyse artık :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 27 Ekim, 2013, 22:11:46
Gelecek ay çok çeşit çizgi roman yayınlanacağı için tahmininizden çok harcama yaparsınız diye düşünüyorum... ::) ??? ;)

Valla bende ondan korkuyorum :D Alıcak çizgi roman çok, çizgi roman dışında kitapta çok.

s.b

Ben fuara gitmiyorum. En güzel fuar Kadıköy.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kedidiro

son iki yıldır ekonomik olarak pek kazançlı olmasa da ortamda bulunma adına kitap fuarına koşuyordum. ancak bu yıl idefix sanal kitap fuarını bekleyeceğim. o vakte kadar sitenin sorunlarını da çözeceğini ümit ederek...

tommikser

Abi idefix ile sitede tövbekar arkadaşlar var.Bence dikkatli ol.Ben fuara gidemesem de giden arkadaşlardan yararlanacağım :D

hanac

Fuara gitmeyeceğim, alışverişi Kadıköy'den yapacağım.

250-500 TL aralığını işaretledim.

V

Gitmeyeceğim, sanal fuarı bekleyeceğim.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Fuar Tepebaşı'ndan ayrıldığından beri benim için bitmiştir. Bir daha da gitmem.  ;)

HacıGeraltEmmi

Fuara giderim, üst limit 250 ;D bunun 100'ü çizgi roman, geri kalanı diğer kitaplar için :D
Bunu harcamam için de indirimlerin çok iyi olması lazım, yoksa gezer gelirim. ;D
Neticede fuar bana Kadıköy'den yakın ;)

doktor1881

bursada olduğum  için  fuara gidemeyeceğim sanal fuarda indirim iyi olursa alacağım

aa

Fuar yeri çok ters olduğu için gitmeyeceğim. Onun yerine ben de Kadıköy'ü tercih edenlerdenim.
Esse Gesse Hayranı...