Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: Mrtekin - 16 Ekim, 2015, 20:19:53
Season 2 trailer için buyrun;

https://m.youtube.com/watch?v=DVcfh3JPnTA

Dd, Punisher, The Hand, Elektra, Kingpin, epsi Bi arada :)

Fake.

connyapku

Mrtekin

They drew first blood...

emre ozdamarlar

Vallahi ben yedim, sahane yapmislar :)

Mrtekin

Uzun bir rötarla diziyi izleyenler arasına ben de katıldım.

Denecek şeyler denmiş aslında, tek kelime ile muhteşem. Netflix ve Marvel TV, birlikte, Dd projesine öyle bir bastırmışlar, çıtayı öyle bir yükseğe taşımışlar ki, olay artık bambaşka bir seviyeye gelmiş. Dizinin başarısı Marvel'in diğer "Street  Fighter" kahramanlarının da önünü açtı zaten. Jessica Jones, Luke Cage vd.

Tüm oyuncular gerçekten çok iyiydi ama Charlie Cox, Dd rolünde, Vincent Donofrio , Kingpin rolünde ve son olarak Tobey Leonard Moore ise, Kingpin'in yardımcısı James Wesley rolünde harikalar yaratmışlar. Muhteşem oynadılar.

Bi tek finalde Dd'nin kostümüne takıldım, ama o kadar kusur kadı kızında da olur.

Gel 2. Sezon gel. Dediğim gibi, Punisher'ında bu sezona damgasını basıp, kendine ait bir diziye kavuşmasını bekliyorum. Bu temenni beni daha da çok heyecanlandırıyor.
They drew first blood...

dean

dean

Dizi bu sezon bir ay önce başlayabilir. Resmi olmayan kaynaklardan Mart ayı gösterildi.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 01 Ocak, 2016, 19:41:45
  Dizi bu sezon bir ay önce başlayabilir. Resmi olmayan kaynaklardan Mart ayı gösterildi.

Hiç fena olmaz ;D

Gambit

1. sezon resmen bombaydi

2. sezonu heyecanla bekliyorum valla

dean

2. sezon 18 Mart olarak açıklandı.

dean

Animvader

Netflix'in globalleşme hamlesini yansıtan fragmanın sonundaki Worldwide kelimesi olmuş.Heralde artık 18 Mart günü Dünya çapında bir olay olacak Daredevil 2.sezonu.

dean

doktor1881

Netflix'ın büyük yankı uyandırdığı dizilerden bir tanesi olan Daredevil ilk sezonun yayınlanmasının ardından çok beğenildi ve yayınlandığı internet kanalında milyonlarca izlenme ile büyük bir başarıya imza attılar.

daredevil dizisi

İlk sezonu izleyenlerin aklına gelen ilk soru ise 2. sezonun ne zaman başlayacağı yönünde oldu başarılı ve sürükleyici bir dizi olması bekleyenleri heyecanlandırmış durumdayken 2. sezon Hollywood raporları açıklandı ;
Dizi yönetmenliği koltuğuna iki önemli isim daha katılacak Doug Petrie (Buffy the Vampire Slayer) ve Marco Ramirez (Sons of Anarchy) ünlü isimlerin katılmasıyla ayrıca ilk sezonun hareketliliğini göz önüne alınca Daredevil en az 5-6 sezon sürecek gibi duruyor hatta çok daha fazla ekranlarda kalabilir.

Ayrıca 2. sezon konusunda daha fazla komedi ve dram konularına ağırlık verileceği söylendi, dizide rol alan tüm karakterlerin geçmişinde acı dolu hikayeler olduğunu düşünürsek dram bölümünde zorlanacaklarını sanmıyorum.

Netflix Twitter Hesabından yapılan açıklama ile resmi 2. sezon tarihi açıklandı. Merakla beklenen dizi 18.03.2016 tarihinde yani Mart ayında başlıyor

dean