Pişmanlıklar...

Başlatan pizagor, 14 Ekim, 2011, 14:48:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alıntı yapılan: Spider-Sense - 18 Eylül, 2013, 17:49:20
Sevgilimle (eskilerden biri.) çr okurken her yerini sosla kaplamamız. :-\

Hangisini sosla kapladınız pek anlayamadım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Spider-Sense

Alıntı yapılan: s.b - 18 Eylül, 2013, 18:09:44
Hangisini sosla kapladınız pek anlayamadım.

İkisi de diyelim. ;D

guantanamo

babam bakkal işletirken çuval dolusu karamurat tarkan çr sahip çıkmadıgım için aklıma
geldikçe üzülürüm
ya conanlara ne demeli yok yoktu anacıgımın soba tutuşturmasına neden kayıtsız kaldıgım aklıma geldikce kendi kendime kızarım yıllar sonra tekrar bunlara sahip olmak için servet verirken kendi kendime söylenmişimdir

konnektör

Hangi birini anlatsam bilmiyorum, 350 lik seri zagormu desem, pijamalı ceylan teksas-tommiks serilerimi desem, kızılmaske, mandrake ve tarkan ilk serilerimi desem, hepsi çocukluk ve ilk gençlik yıllarımda dönem dönem sahip olduğum serilerdi, çoğu değerini bilmemekten değilde muhafaza edememekten heba oldular, tabi bunda okumak için ödünç alıp sonrada iade etmeyen arkadaşlarında payı vardır. Bir kısmınıda parasız kaldığım dönemlerde önemsiz paralara sattığımda olmuştur.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

Solomon Kane

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Eylül, 2013, 15:33:45
  Nick Fury derken?
  19 cilt derken?
  İştahim kabardı birden

Abi çok güzel bir ciltti 19 sayı varmış içinde :) almadım işte :( salaklık dur kapağını bulursam göndereyim sana
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Solomon Kane

Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

darkwood

Bulvar gazetesinin bir zamanlar 85 li yıllarda ek olarak verdiği Uzay Yolu, Umpah-pa, Macit Mucit, Conan, Asterix serilerini o zamanlar her gün sayfa sayfa biriktirip cilt yaptırmıştım. Bunların dışında alıp biriktirdiğim çoğu tay ve ceylan yayınlarından çizgiromanlarımda vardı. Sonra İstanbul'a gelince onlar memlekette yani Adapazarında kalmıştı. Daha sonra burada ev bark sahibi olunca kitapları alıp getirmek aklıma geldi ve kitapları aradım. Fakat bizimkilerin önce bunları tavan arasına attıklarını oradanda yeğenlere v.s. dağıttıklarını ve sonuçta hiçbirinin ortada kalmadığını öğrenince bayağı bir üzülmüştüm.  :-X
Darkwood Sakinleri..

dean

Çizgi romanlarla ilgili büyük ve küçük hiç pişmanlığım yok çünkü hiçbir çizgi romanı şu ana kadar elimden çıkarmadım. Belki "keşke şunu da alsaydım çünkü şimdi baskısı kalmadı" gibi şeyler olabilir. Sandman Cilt 6: Fabllar ve Masallar gibi. Ama onunda çözümü en kötü ihtimal ingilizce almaktan geçiyor.