2014' den Çizgiroman Adına Neler Bekliyorsunuz?

Başlatan gamlıbaykuş, 30 Aralık, 2013, 22:58:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

Herkese mutlu yıllar dilerim.

"Esrarengiz Hikayeler"i bekliyorum.

caretta

Bir western tutkunu olarak 2014'den umduklarım:Kit Taylor daha sık aralıklarla yayınlansın.Teks Altın Seri hızlanarak orijinal 400.sayıya iyice yaklaşsın,Oğlak Yayıncılık her yılbaşı bizleri üç ay Tekssiz bırakma saygısızlığından artık vazgeçsin.Cem Demirbaş 2014'de her ay bir west yayınlayacağı sözünü tutsun,Kinova'ya devam etsin,Ken Parker de tamamlansın,Tolga ve Tarkan çizgi romanları tamamlansın.Comics,frankofon
meraklısı arkadaşlar da beklediklerine kavuşsunlar.Çizgi roman yayınlayan tüm yayıncılar ürettiklerini satsınlar;yeni şeyler üretmek için arayış içinde
olsunlar.Son olarak da bu saydıklarımı alabilmek için bizlere bol kazanç nasip olsun...

Harun Ça

Hellboy'un kalan 6 cilti ve diğer one-shotları da yayınlansın. Üstüne B.P.R.D, Lobster Johnson, Abe Sapien, Witchfinder gibi bütün Mike Mignola eserleri yayınlansın.

nikopol

Akılçelen manga yayıncılığındaki istikrarını sürdürsün. Bundan sonraki yayın seçimlerinde daha özenli olsun.

Gerekli Şeyler mangalarda Akılçelen gibi düzenli yayıncılık yapsın.

zagortenay

Bol bol DC istiyorum,daha fazla Essential yayınlasın, çizgi romanların fiyatları biraz daha ucuz olsun (öğrenciler düşünülerek  ;D ) Hardcover çizgi romanlar yayınlasın gene ucuz olsun istiyorum  :)

gamlıbaykuş

zagortenay' a katılıyorum. HC ciltler özel baskı ciltler falan kitaplıklarımızı şenlendirsin...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Barbar Conan'ın Vahşi kılıcı yılda en az 4 kez yayınlansın. Aynı zamanda Kimmeryalı Conan serisi de bitirilerek Conan mini serileri yayınlansın.

Red Sonja'nın yeni serilerinden umudum yok ama eski sayıları Kull ve Solomon Kane gibi 1 veya 2  dobişko cillte rahatlıkla bitirilebilir.

Thorgal' de ise  kızı Louve'un ve Valnor'lu Kriss'in serileri yayınlanabilir. Ama münkünse bunlar orjinal formatta olsun.

Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Öncelikle BONE bitsin artık.

Sonra;

- Bol bol Vertigo, DC, Frankofon yayımlansın

- Marmara Frankofon boyutunu değiştirsin. Orijinal format olmasa da en azından "Ateş Yakmak" boyutlarına yakın olsun.

- Flaneur aynen devam etsin

- Evrenin Çizgi Tarihi'nin 3. cildi de yayımlansın.

- Puslu Kıtalar Atlası gelsin artık.

- Yalınayak Gen 'in devamı yayımlansın.

- Son yıllarda artan çeşitlilik devam etsin hatta daha da artsın.

- Ana akım dışında kalan değişik mangalar da yayımlansın.

gamlıbaykuş

Bir hatırlatma da Fatih (kalidor) den geldi. Red Sonya' nın klasikleri dobişko olarak yayınlansın. Aynı formatta İndiana Jones da güzel olur. Editoryal kısımları bol olan çizgiromanlar alışkanlık haline gelsin, Almanaklar kesilip biçilmeden olduğu gibi yayınlansın. İstekler bitmiyor ki:) Yine de istemeye devam. İsteyenin bir yüzü kara vermeyen Zenci :)

yunusmeyra

2014'ten beklentilerini yazan tüm arkadaşların beklentileri gerçekleşir inşaallah diyorum..
eh buraya kadar yazılanlar gerçekleşse az şey değil yani  ;)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 31 Aralık, 2013, 16:07:42
2014'ten beklentilerini yazan tüm arkadaşların beklentileri gerçekleşir inşaalah diyorum..
eh buraya kadar yazılanlar gerçekleşse az şey değil yani  ;)  :)

Aynen öyle, maşallah her telden bir sürü istek var. İnşallah çoğu gerçekleşir. Kısmet olursa da yıl sonunda da değerlendirmesini yaparız bakalım hangi dileklerimiz gerçekleşmiş.

NIC

Teksin yayınevi değişsin

Siyasal kriz ekonomik krize dönecek gibi duruyor,bu durumda oğlak yayıncılık teksi 20 tl yaparsa hiç şaşırmam

Tarkan Kurt

2014 te en büyük beklentim, yayıncıların en azından 2013 teki performansı göstermeleridir.

emre ozdamarlar

Daha fazla ve daha guzel cizgi romanlar cizebilmeyi bekliyorum. :)

DAMPYR

Julia aylık yayınlansın.Dampry'i daha düzgün bir yayınevi yayınlasın.Bütün çizgi romanları alanlara alabilecek para versin.... 8) :D :)