Kit Taylor - HOZ

Başlatan hanac, 10 Kasım, 2011, 19:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Ben inanıyorum ki, Haşim Bey hepimizden daha fazla Kit Taylor'u tamamlamayı istiyor. Sadece onu mu? Tom Braks'ı ve Pecos Bill'i de. Ancak istemekle olmuyor. Neticede bu işler parayla dönen işler. Satacaksınız ki yayına devam edebilesiniz. Teksas, Tommiks ve Swing gibi mazinin efsanelerini tamamlayabilen Hozcomics yeterli ilgiyi görmesi halinde elbetteki bu serileri de tamamlayacaktır.  Kit Taylor okumayı seven herkes satın almaya devam etsin.  Yayın aralığının uzun olması Kit Taylor okuma isteğinizi köreltmesin.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

abselemon

Alıntı yapılan: s.b - 15 Haziran, 2014, 07:04:01
Ben inanıyorum ki, Haşim Bey hepimizden daha fazla Kit Taylor'u tamamlamayı istiyor. Sadece onu mu? Tom Braks'ı ve Pecos Bill'i de. Ancak istemekle olmuyor. Neticede bu işler parayla dönen işler. Satacaksınız ki yayına devam edebilesiniz. Teksas, Tommiks ve Swing gibi mazinin efsanelerini tamamlayabilen Hozcomics yeterli ilgiyi görmesi halinde elbetteki bu serileri de tamamlayacaktır.  Kit Taylor okumayı seven herkes satın almaya devam etsin.  Yayın aralığının uzun olması Kit Taylor okuma isteğinizi köreltmesin.
İnşallah.

caretta

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 14 Haziran, 2014, 21:49:12
Haşim abi, ülkemizde fumetti'nin kahramanlarındandır. en az 30'ar kere başlanıp bitirilmemiş Teksas, Tom Mix ve daha da önemlisi çamur deryası haline gelmiş Kaptan Swing meselesini kökünden temizleyip atmış bir adamdır.
O yüzden bence Kit Taylor'ı da bir şekilde bitirir.
Olur da bitiremezse de ne yapalım, gittiği yere kadar
İnsan artık gittiği yer 10.cilde kadarmış diye düşünmeden edemiyor.Yayınlanmayan,raflarda yer almayan bir çizgi roman nasıl satılacak da seri
tamamlanacak?

s.b

Altın Madalyon üyelerimizi ankete davet ediyoruz. Bakalım Kit Taylor sevenler kaç yüz kişi imiş.

pizagor

Anket yeniden düzenlenmiş, 'HİÇBİR SAYISINI ALMADIM' seçeneği eklenmiştir. Sami abinin toplum mühendisliğine engel olunmuştur :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Oyumun rengini de belirteyim: hiçbir sayısını almadım.

tunaorhun

Bütün sayılarını aldım. Bundan çıkacak sayıları da en geç bir hafta içinde, fuar ya da başka indirim zamanını beklemeksizin alacağımı taahhüt ediyorum.

s.b

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Ocak, 2015, 12:49:11
Anket yeniden düzenlenmiş, 'HİÇBİR SAYISINI ALMADIM' seçeneği eklenmiştir. Sami abinin toplum mühendisliğine engel olunmuştur :)

Amaç alanların sayısını belirlemek olduğu için almayanlarla ilgili bir seçenek koymadım. Madem sen öyle uygun görmüşsün olsun bakalım, seni kıracak değilim.

V

"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

2 kere,1'den 9'a kadar aldım (18 kitap..) ve hediye ettim (kuzenlerime ve dostuma..) şimdi üçüncü ve tam seriyi kendim için alacağım   :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Ilk 3 sayıyı almıştım ama daha sonra devam etmedim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Çıkan sayıları satın aldım ve çıkacak sayıları da alıp seriyi tamamlamayı istiyorum.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Şu ana kadar kullanılan oylara göre 9 Kit Taylor düşmanı tespit edilmiştir. Bir kişinin kimliği bellidir. Diğerleride araştırılmaktadır.

pizagor

Alıntı yapılan: caretta - 07 Ocak, 2015, 17:33:41

Altın Madalyon'da soralım.Çıkan 10 cildin tamamını alan 10 kişiyi geçmez.

An itibariyle tamamını alanlar 10 olmuş bile :)

caretta

Kit Taylor konusunda umutlanalım mı bilemiyorum pizagor dostum.Malum,Haşim Bey çıtayı 300'e kurmuştu.Yine de Altın Madalyon'da 10'dan fazla
kişinin Kit Taylor'u aldığına sevindim.