Batman: Yeni Dünya Cilt 1 - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 20 Şubat, 2014, 12:29:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

seastar1000

bıraz evvel aldım buyulu den
bızımde çorbada bır tuzumuz olsun dıye
ben amerıkan comıcs ısıne bır turlu ısınamadım

Jedmau

Alıntı yapılan: seastar1000 - 01 Nisan, 2014, 14:37:45
bıraz evvel aldım buyulu den
bızımde çorbada bır tuzumuz olsun dıye
ben amerıkan comıcs ısıne bır turlu ısınamadım

Desteğiniz için teşekkür ederim

ercoktay

Biraz önce elime geçti.

Baskı dört dörtlük olmuş.

Tebrikler.

Bendeki tek sıkıntı bir tanesinin köşesi az deforme olmuş kargoda.

Çok da takıntılı bir insan değilim. Benim takıntım ancak İlyas'tan alırken oluyor :)

Jedmau

seastar1000

sunu soyleyeyım bence kâğıt kalıtesı baskı vs bırde batman nın kendı telıfı falan derken fıyatı gayet makul olmuş ellerınıze sağlık
ehh macerayıda begendık bu arada:))))

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: ercoktay - 01 Nisan, 2014, 15:18:01
Biraz önce elime geçti.

Baskı dört dörtlük olmuş.

Tebrikler.

Bendeki tek sıkıntı bir tanesinin köşesi az deforme olmuş kargoda.

Çok da takıntılı bir insan değilim. Benim takıntım ancak İlyas'tan alırken oluyor :)

Ercan sana daha önce KIL diyen oldumu ???;D ;D ;D

ercoktay

Mithrandir

Daha ön siparişteyken sipariş verildi, ilk alanlardan olundu, keyifle okundu ;D Başta Ertan olmak üzere emeği geçen herkesin eline sağlık. Batman'i gerçekten çok kaliteli bi baskı ve ciltle bize ulaştırdılar, öyle ki parmak izi kalacak diye insan dokunmaya kıyamıyor ;D Umarım arası fazla açılmadan ikinci cildi de görürüz. Star Wars Dark Times'ı bekler artık bu bünye Jed ;D

Jedmau

Güzel sözlerin için teşekkürler Barış :)

Güzel yayınlar geliyor , merak etme ;)

Ralph

Siparişini verdiğim çizgi romanlardan biri okumak için sabırsızlanıyorum. Baskısı, çizimleri ve konusu harika, buna kuşku yok. Sadece şöyle bir eleştiri aldım bu kitap hakkında arkadaşımdan; "Harikaydı ama sanki aniden kesildi daha fazla macera bekliyordum, birden bitti."

Bu konu hakkında söyleyebilecek bir şeyi olan var mı?

Jedmau

Daha ilk kitap olduğu için başlangıç bölümü uzun sürüyor. Bundan sonraki sayılar daha doyurucu olacaktır. Şayet bana kısık gelmedi ama :D

tommikser

Yeni dünya kaç cilt çıktı şu ana kadar?

Jedmau

Ralph

Alıntı yapılan: Jedmau - 08 Nisan, 2014, 13:57:36
Daha ilk kitap olduğu için başlangıç bölümü uzun sürüyor. Bundan sonraki sayılar daha doyurucu olacaktır. Şayet bana kısık gelmedi ama :D

Kaç sayılık bir seri bu? Ben One Shot sanıyordum alırken ne yalan söyleyeyim (: mutlu oldum seri olmasına. İkinci cilt ne zaman çıkacak belli mi?