SUPERMAN ACTION COMICS - YKY

Başlatan yalcinerol345, 28 Şubat, 2014, 20:56:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Açıklama için teşekkürler. ;)

Boyutta sorun yok lakin grafiklerde, Red Kit fontlarını kullanmışlar. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

İlk kez Superman okudum. YKY iyi bir iş çıkarmış bence. Renkli oluşu, boyutu, sayfa sayısı, kullanılan kağıt göz önüne alındığında fiyat makul.

Kitap New 52 Action Comics'in ilk 8 sayısını ve 4 yan hikayeyi içeriyor. Kitabın sonundaki yazar ve çizerle yapılan röportajların yer aldığı editoryal bölüm, eskiz çizimler ve varyant kapaklar da çok hoşuma gitti.

Hikaye beni tatmin etti, bazı yerlerde olay bir anda olup bitse de genel olarak iyiydi. Çizimlere diyecek sözüm yok zaten. Adamlar bu işi biliyor, keşke bir sayı dahi olsa Nathan Never çizdirilse Morales, Kubert gibi çizerlere. Çok beğeniyorum bu adamların çizgilerini.

Neyse konuyu toparlayayım. Hikaye güzel yerde bitti, sonraki cilt için hazırlık. Merakla 2. cildi bekliyorum.

zagortenay

Ben de geçen hafta aldım ama ne kadar Superman sevsem de beğenmedim

Ras Al Ghul

Ahmet Oktay

cmkrbn

Artık 2.cildin çıkacağına inanan var mı? :D Eğer varsa beni de umutlandırsın biraz :) Eylül demişlerdi ama 5 gün kaldı eylül gidiyor haber yok supo dan. Bir ay önce attığım maile hala cevap vermediler zaten :) 

Harun Ça

Elbet çıkar ama istikrarlı bi periyod beklemeyelim.

pizagor

Yayın bolluğuyla şaşkına dönmüşken, inanın son iki - üç senedir periyotlar umurumda bile olmuyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

cmkrbn

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Eylül, 2014, 13:08:49
Yayın bolluğuyla şaşkına dönmüşken, inanın son iki - üç senedir periyotlar umurumda bile olmuyor.

Valla haklısınız ama ben de her yayını takip etmiyorum ki :) :) Sadece takip ettiklerimi merakla bekliyorum işte :) periyodu düzenli - düzensiz çok önemli değil ama keşke bir tarih falan verseler ne zaman çıkacağına dair ama öyle huyları yok :) :) ortada Justice League içinde YKY adı geçerken vay halime diyorum ve susuyorum :)   

Chuck

JL'nin telifinin YKY de olması beni de korkutuyor bu yayın düzensizliği bakımından :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hennessy

Aynen yazınca aklıma geldi ilk kitabı okuduğumu bile unutmuştum. O kadar kitap çıkıyor ki arada kaynadı..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

cmkrbn

Ne yapmalı ne etmeli bu konuda acaba? İletişime de geçilmiyor ki bir kere facebook sayfalarindan yaptığım baskı sonucu zar zor bi mail adresi almıştım sonra oradan eylül cevabı gelmişti ama bir daha iletişime gecemedim ne kadar mail atarsam atayım cevap vermiyorlar :)

Nightrain

Şu seri tamamlandıktan sonra, YKY basar umarım.

https://www.comixology.com/Superman-Unchained-2013/comics-series/10366?ref=Y29taWMvdmlldy9kZXNrdG9wL2JyZWFkY3J1bWJz

Scott Snyder yazmış, Jim Lee çizmiş... Öyle sıradan isimlerde değil hani.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

cmkrbn

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Ekim, 2014, 11:02:12
Şu seri tamamlandıktan sonra, YKY basar umarım.

https://www.comixology.com/Superman-Unchained-2013/comics-series/10366?ref=Y29taWMvdmlldy9kZXNrdG9wL2JyZWFkY3J1bWJz

Scott Snyder yazmış, Jim Lee çizmiş... Öyle sıradan isimlerde değil hani.

Daha Action Comics'in 2. cildinden bile haber yok, ben pek ümitli değilim ama basılsa gerçekten güzel olurdu :)

aybakh

1-2 ay önce almıştım. Bugün okudum. Yeni Dünya'ya göre daha kaliteli bir cilt olmuş. Çeviriyi beğendim. Ama kullanılan fontlar ve kaymış balonlar rahatsız etti açıkçası. Hikayeye gelirsek oldukça güzeldi. Tek oturuşta bitirdim. :D
Bu arada son iki sayıyı anlamadım. Biri açıklayabilir mi acaba? Hani şu anti-superman mevzusu felan fişman. İçimde kaldı şimdi lütfen biri açıklasın bana!  ::)