The 100..

Başlatan V, 20 Mart, 2014, 23:02:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

9
Bölüm:3/10 (GünceL) Harika bir bölüm.İnsanların derdi bitmiyor.En büyük düşman kim sizce.Ve Arkadia'ya asıl şimdi düştü
İzlediğim diziler içinde bence en güzeli.Bazı bölümler temposu düşse de

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

6
Bölüm:3/11 (GünceL) Bu bölüm en büyük düşman A.L.İ.E ile mücadele ile geçerken Monthy'in dramına şahit olduk
Tek bölüm olarak değerlendirildiğinde durağan ama sezon ile birlikte değerlendirildiğinde harika bir bölümdü

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

6
Bölüm:3/12 (GünceL) basit bir intikam hikayesi ile bölüm geçiştirilsede beğendim ???

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

6
Bölüm:3/13 (GünceL) Geçen haftaki form düşüklüğü bu bölümde de devam etti
Clarke ve arkadaşları  A.L.İ.E-2 yi tekrar canlandırmak için Luna'yı bulmaya çalışırken A.L.İ.E-1 yandaşlarının sayısını arttırmaktadır

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

6
Bölüm:3/14 (GünceL) A.L.İ.E-1 karşısında muharebeleri kazansalarda savaşı bir türlü bitiremiyorlar
Bölümler ilerledikçe tempoyu yükselteceklerine tempo düşüyor

doktor1881

9
Bölüm:3/15 (GünceL) A.L.İ.E-1 ile savaş tam gaz devam ediyor.İkinci versiyonunu bir türlü yürürlüğe koyamadılar

doktor1881

3
Bölüm:3/16 (GünceL) (SezonFinali) Benim için yoğun geçen haftada güncel izlenen dizi sayısı bayağı düştü
CW kanalı dizileri bana hitap ediyor Bunlardan biri olan The 100 beğenerek izlediklerimden birisi sitelerdeki forumlarda da beğeni oranı yüksek
Bu bölümde Clarke Işık Şehrinde
4. sezon için işlenecek bir şey kalmadığı kanaatındayım

rumar80

Ve biraz önce birinci bölüm bitti. İzleyelim görelim.

rumar80

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Temmuz, 2016, 19:14:56
  Ve biraz önce birinci bölüm bitti. İzleyelim görelim.

Bu mesajımı takiben degişik nedenlerle izlemeyi bırakmıştım.  Ama tekrar bir gazla başladım ve ikinci sezon ortasına geldim. Biraz sabredince izlenebilecek bir dizi olduğu ortaya çıkıyor.

doktor1881

1 Şubat 2017 Çarşamba günü 4. sezon prömiyerini yapacak olan CW'nin kıyamet kurgulu, bilim kurgu serisi The 100'ün yaklaşık üç dakika uzunluğunda tam fragmanı yayınlandı

Dördüncü sezon çekimlerine 2 Ağustos'ta başlanan dizi, 16 ocak 2017 tarihinde tamamlanıyor. Yeni sezon 13 yeni bölümden oluşacaktır.
Dördüncü sezon Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Devon Bostick, Christopher Larkin, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Zach McGowan, Isaiah Washington ve Henry Ian Cusick düzenli olarak rol alıyor.
Misafir oyuncular ise Sachin Sahel, Adina Porter, Chai Romruen, Nadia Hilker, Luisa D'Oliveira, Tasya Teles, Jarod Joseph, Chelsey Reist, Chris Shields, Jonathan Whitesell, Jana Mitsoula, Joseph John Coleman ve Alex Pangburn olarak açıklanmıştır

https://youtu.be/JQi2MAfpACI

doktor1881

2
Bölüm:4/1 (GünceL) ALİE yok edilmiş Police kenti kendine gelmeye başlamış ama bu durumda yeni sorunlara yol açmış
Wanheda tüm bu  karşı çareler arar küçük tehlikeler arasında ana büyük sorun Radyoaktivite
Yeni sezona başlarken fragmanda gösterilen sahneleri anımsayamadığımdan geçen sezon finaline bir göz atmakta fayda var

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

1
Bölüm:4/2 (GünceL) ''Kralım Çok Yaşa'' bölümü anlatan slogan
Nükleer tehlikeye karşı mücadele etmeye başlamadan bir çok engel ortaya çıkıyor

doktor1881

3
Bölüm:4/3 (GünceL) ''Küllerimizden Doğacağız''
İş yine 100 e bağlandı.Dünyaya gelen 100 genç Radyosyondan kaçabilecek 100 kişi
Radyosyon gümbür gümbür geliyor

Bölüm notu:8/10

doktor1881

3
Bölüm:4/4 (GünceL) Dizi ne yapıp edip sizi mutlu ediyor. İstediğiniz heyacanı her an yakalayabilirsiniz.
Luna düğümü çözecek anahtar pozisyonunda
Octavia dizide gittikçe daha populer olmaya başladı

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

3
Bölüm:4/5 (GünceL) Radyasyon gelirken insan ırkı birbiriyle savaşmakla meşgul
Anlık intikam hırsı her şeyin önüne geçiyor