Daredevil - Arkabahçe

Başlatan Nightrain, 17 Nisan, 2014, 10:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Bomba gibi bir cilt. Daredevil 3. sezonu seyrediyormuş gibi heyecanlandım, hikaye aktı gitti. Gerçekten Brubaker@Lark mükemmel bir ikili olmuşlar. Frank ile Matt arasında hapishanede geçen karşılıklı konuşmalar ise yine çok güzeldi.

Kesinlikle tavsiye. Umarım devam ciltleri kısa aralıklarla gelir.
They drew first blood...

Pulluk

Ben de bayıldım bu son cilde. Umarım devam ciltleri de çok bekletmeden geliverir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

BAHADIR

Daredevil'i o kağıda basmaya devam ettikleri müddetçe devamı gelmese de olur açıkcası... Hatta gelmesinde...

Mrtekin

Alıntı yapılan: BAHADIR - 18 Haziran, 2019, 19:02:27
Daredevil'i o kağıda basmaya devam ettikleri müddetçe devamı gelmese de olur açıkcası... Hatta gelmesinde...

Sen okuma zaten Bahadır. :-) Prestijden çıkan ya da çıkamayan sanat eserleri sana yeter:-)

Çr eliti seni:-)
They drew first blood...

BAHADIR

Alıntı yapılan: Mrtekin - 18 Haziran, 2019, 22:35:43
Sen okuma zaten Bahadır. :-) Prestijden çıkan ya da çıkamayan sanat eserleri sana yeter:-)

Çr eliti seni:-)

Çizgiroman okuru, zevkleri ve para verdiği şeyler konusunda elit olmayı başardığı gün sıkıntı kalmayacaktır... Yoksa kaçınılmaz olandan zevk almaya çalışmak nereye kadar... ;)

Mrtekin

Alıntı yapılan: BAHADIR - 19 Haziran, 2019, 10:25:00
Çizgiroman okuru, zevkleri ve para verdiği şeyler konusunda elit olmayı başardığı gün sıkıntı kalmayacaktır... Yoksa kaçınılmaz olandan zevk almaya çalışmak nereye kadar... ;)

Cehaletin insanı rahatlatan bir yanı var. Senin yazdıklarına çok kaptırırsam, artık hiçbirşey okuyamam. Fazlasın ve dahi zararlısın bu avam piyasa için. :)

Azalarak bit, Bahadır:-)

Bu arada hikaye ve çizimler gerçekten çok güzel olduğundan hakkaten kağıt çok rahatsız etmedi. Böyle şeylere (kağıt, font, iplik dikiş, vs.) takıntılı iseniz, beğenmeniz zor...

They drew first blood...

Nightrain

Hangi kağıdı kullanmışlar?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Haziran, 2019, 11:05:45
Hangi kağıdı kullanmışlar?

Saman kağıt.... Pardon Ivory... (Saman deyip Ivory'nin hakkını yemeyelim) Ama Ivory'de malum pahallı biraz Holmen de olabilir...

Nightrain

Daredevil iyi satıyor diyorlardı. Niye o kağıdı kullanmışlar ki?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: BAHADIR - 19 Haziran, 2019, 11:37:00
Saman kağıt.... Pardon Ivory... (Saman deyip Ivory'nin hakkını yemeyelim) Ama Ivory'de malum pahallı biraz Holmen de olabilir...

Mükemmel bir seçim, Arkabahçe'yi kutluyorum.

BAHADIR

Alıntı yapılan: hanac - 19 Haziran, 2019, 13:23:38

...dedi büyük admin...

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: hanac - 19 Haziran, 2019, 13:23:38
Aslında düşük kalite kağıt kullanılıp, ( düşük kalite derken gazete kağıdı ve bir tık üstü olan lal'in kullandığı ince kağıt gibi değil tabi. Bu konuda çizgi düşlerin kullandığı lalden daha kalın olan kağıdı örnek gösterebilirim) fiyat olarak daha uygun hale getirilen kitapları tercih ederim. Böylece alım gücüne göre ayda 6-7 kitap yerine 9-10 kitap alabilme açısından. Ama bu cilt sadece 160 sayfa iken ve kağıt kalitesi düşürülmüşken pekte fiyat avantajı gözükmüyor.

KenParker

Bir sorum Olacak.
Ed Braker ve Mıchael Lark'ın The Man Without Fear'ı ile Frank Miller ve Klaus Janson'un The Man Without Fear'ı arasında ne fark var?

dean

Alıntı yapılan: KenParker - 23 Haziran, 2019, 20:47:57
Bir sorum Olacak.
Ed Braker ve Mıchael Lark'ın The Man Without Fear'ı ile Frank Miller ve Klaus Janson'un The Man Without Fear'ı arasında ne fark var?

"The Man Without Fear" sözü Daredevil'ın eş isimlerinden biridir. Bazı karakterlerin eş anlamlı isimleri, ön adları ya da son adları olur. "The Uncanny" X-Men, "The Amazing" Spider-Man vb. Bu isimler bazen macera adı olarak da kullanılır. Bu ikisi farklı maceralar.

memospinoz

Ed Brubaker döneminin bitmesine daha 6 cilt var. Arkabahçe biraz gaza bassa keşke.  >:(