Daredevil - Arkabahçe

Başlatan Nightrain, 17 Nisan, 2014, 10:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Utku Gürsoy

Bence hepimiz eski ciltlerin tekrar basılması için mail, mesaj falan atarsak kesin basarlar. Saat 20:00' de mesaj yağmuruna tutuyoruz. Lütfen.  ;)

Chuck

Kısmetse salı günü gideceğim. Gitmişken bir söyleyeyim net bir cevap almaya çalışırım :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

cmkrbn

Alıntı yapılan: Neco - 05 Ekim, 2014, 23:44:31
Kısmetse salı günü gideceğim. Gitmişken bir söyleyeyim net bir cevap almaya çalışırım :)

Acaba gitmişken, 'The Flash' için sadece New 52 ciltlerini mi yoksa önceki maceralarını da basacaklar mı diye sorabilir misiniz? :) :)

Ras Al Ghul

Utku Gürsoy

Chuck

Alıntı yapılan: cmkrbn - 06 Ekim, 2014, 11:19:05
Acaba gitmişken, 'The Flash' için sadece New 52 ciltlerini mi yoksa önceki maceralarını da basacaklar mı diye sorabilir misiniz? :) :)
Tabii ki :)

Chuck

Alıntı yapılan: cmkrbn - 06 Ekim, 2014, 11:19:05
Sadece New 52 :(

cmkrbn

Alıntı yapılan: Neco - 07 Ekim, 2014, 19:29:04
Sadece New 52 :(

Tüh :( Şansıma küseyim o zaman. Aslında New 52 içerisinde ki bir çok seriye bayılıyorum ama aksine Flash'ın önceki maceralarının daha iyi olduğunu düşünüyorum. Neyse bakalım belki ileride yayınları çeşitlendirebilirler. Teşekkürler :)   

Chuck

İki üç gün önce okudum, bir çırpıda bitti. Baskı olarak Arkabahçe kaliteli çalışmış. Çizimleri çok beğendim, bence tam Daredevil'e uygun bir çizer Maleev. . Ortalama üstü bir hikaye(Sezar'a yapılan göndermeler çok hoşuma gitti) genel olarak güzel bir cilt emeği geçenlere teşekkür ederim. :)

Chuck

İfşa, İkinci Adam kadar hoşuma gitmedi ama yinede güzeldi hiç sıkmadı. Özellikle ciltteki ilk sayı, Daredevil hiç gözükmemesine rağmen en beğendim bölüm oldu :D

Sonundaki meydan okuma ise sonraki cildin bundan daha maceralı olacağının haberiydi bence :D

V

Uzun ve güzel bir macera bu. Arkabahçe ciltleri ardarda çıkartır inşallah.
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

okumadan önce daredevil' a çok uzaktım, gözleri görmeyen bir kahraman yeterince gerçekçi gelmiyordu. şimdiyse gerçek yarasa adamın yarasaların bütün üstün özelliklerine sahip daredevil olduğunu batman in ise sadece yarasa imajını haksız yere kullanan bir şarlatan olduğunu düşünüyorum  ;D

Gerçek kimliği ifşa olan bir süper kahraman hikayesi çok ilgi çekici zaten. çizimler de iyi olunca (özellikle daredevil ı şehir semalarında gösteren çizimlere bayıldım ) favori serilerimden biri oldu. Keşke biraz daha iyi basılsaymış bunu hak eden bir seri olduğunu düşünüyorum. Kullanılan kağıt çok ince; facebook ta aslında bunun orijinal gramaj olduğunu söylediler ama kitaptan çok dergi hissiyatı veriyor bana. Yayıncılar ebatlar konusunda  orijinallik aramıyorlar bence bunda da aramaya gerek yok  :). Yine facebook ta bunun maliyet açısından fazla bir farkı olmadığını, böyle sevdikleri için bu kağıdı kullandıklarını söylediler. bilemiyorum belki böyle daha hafif olduğu için seven de vardır ama ben diğerini tercih ederim. Tabii baskı konusu biraz ayrıntı. sonuç olarak bu kitabı alın, aldırın  :)

pearl jam

Alıntı yapılan: tommikser - 18 Ekim, 2014, 22:34:44
Batman'e şarlatan diyeni gotham çarpar >:(  :D

yalan mı? neyi batmanmiş onun ? bak örümcek adama bişey diyo muyuz, düz duvara tırmanıyo adam  :D

Chuck

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 18 Ekim, 2014, 22:30:21
şimdiyse gerçek yarasa adamın yarasaların bütün üstün özelliklerine sahip daredevil olduğunu batman in ise sadece yarasa imajını haksız yere kullanan bir şarlatan olduğunu düşünüyorum  ;D

Hayır bu okuduklarım gerçek olamaz   ??? :o BSD olarak sizi kınıyoruz. .  :D