Daredevil - Arkabahçe

Başlatan Nightrain, 17 Nisan, 2014, 10:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

rumar80

İlyas Erkul

hennessy

Beklenen şarkı pardon kitap geldi :) aldık bu akşam okumaya başlayacağız. Reis büyüksün DAREDEVİL  forever......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Itiraf etmem gerekirse, DD, benim çok bildiğim karakterlerden değildi. Onu, Örümcek ve birkaç Punisher hikayesinden tanıyordum.

Dizisinden ve forumdan itkilenip, ilk 3 sayısını aldım ve bam, çok çok iyi...

Arkadaşların tüm yorumlarına katılıyorum, hikaye ve çizimler cidden çok başarılı. Hatta, bazen, Maleev'in çizimlerinin Bendis'in hikayesinin çok üzerinde ve dehşet vurucu olduğunu düşünüyorum. Öyle ki, gerilimi ciddi ciddi hissediyorsunuz bazı planlarda...

Bendis ve Maleev çok iyi iş çıkarmışlar. Karakterin tüm açmazlarını hissetmemize olanak vermişler. Bence, DD, şu andaki yayınlar arasında en başarılılardan biri.

Arkadaşlar gibi kesinlikle bir göz atın diyorum...
They drew first blood...

hennessy

Her sayıyı keyif ile okuyorum. Alın demiyorum almaz iseniz hata edersiniz diyorum. Bildiğiniz taytlı kahramanlara benzemez şimdiden uyarayım UGH'
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

baba alsana

Punisher ile arasinda kaldim hangi seriye baslayacagimi bilmiyorum.iki seri icinde forum da cok iyi yorumlar var   ???

dean

Alıntı yapılan: baba alsana - 24 Temmuz, 2015, 22:53:08
Punisher ile arasinda kaldim hangi seriye baslayacagimi bilmiyorum.iki seri icinde forum da cok iyi yorumlar var   ???

Bence ikisine de başla. İkiside oldukça güzel seriler. Daredevil için Bendis, Punisher için de Ennis dönemi kaçmaz.

baba alsana

Iki seride biraz yavas ilerleyecek ozaman :) Tavsiyeniz icin tesekkur ederim .

@Serhan

Eskiden arkabahçenin yayınladığı 4 ciltlik seri güzel mi ?

dean

Alıntı yapılan: Joker - 25 Temmuz, 2015, 16:43:31
Eskiden arkabahçenin yayınladığı 4 ciltlik seri güzel mi ?

Güzel, şu an yayınlanan Daredevil ciltlerinin hemen öncesi zaten.

@Serhan

İyi o zaman görmüşkem kaçırmadan aliyim.

dean

Alıntı yapılan: Joker - 25 Temmuz, 2015, 17:00:10
İyi o zaman görmüşkem kaçırmadan aliyim.

4.cilt için çok iyi diyemem ama ilk 3 cilt baya iyi.

rumar80

Bir bütün olarak Shadowland ' e kadar olan seri güzeldir. Shadowland ' de hikaye dibe vurur.  Reborn ile tekrar toparlar.

Caped Crusader

4.cildi okudum.4 cildin son iki sayısında Daredevil'ın ard arda en büyük 2 düşmanını alt etmesiyle seride tempo tavan yaptı.Bendis ve Malaev'in Daredevil'ı müthiş gidiyor.5.cildi merakla bekliyorum.4 cilt için tek kötü nokta Arkabahçe'nin baskısının bu cilt icin baya kötü olması.Okurken baya zorlandım.