Daredevil - Arkabahçe

Başlatan Nightrain, 17 Nisan, 2014, 10:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

4. ciltte baskı gerçekten çok kötü. Kitabın sırtında Daredevil 4 yazısı kaymış. Çok kötü duruyor. Ama hikaye o kadar muhteşem ki her şeye değiyor. Gerçekten son sayının son sahnesinde tüylerim diken diken oldu. Matt 'nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir' dedi sonunda. Adam bıktı yani. Sabrını fazla zorladılar.  ;D

Gerçekten olağanüstü bir ciltti yine. Şunu okuduktan sonra Bendis'in avengers hikayeleri falan faso fisoymuş diyorum. Olay budur. Maleev'in çizimleriyle çizgi romanda zirveyi görmüş bu seri. 4. cilt: 9/10.

Nightrain

Arkabahçe nasıl bir tutkal kullanıyorsa çr'ler bildiğin dağılıyor! O kadar para verip çr'leri dağılmış vaziyette okumak kötü oluyor. Ucuz işçiliğe hayır!

JBC gibi dikiş ipliği kullanmak zor olmasa gerek.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

baba alsana

Arkabahcenin tutkali acip okumasan bile durdugu yerden buhar oluyor resmen . Eski ciltleri de oyleydi ama artik ikinci, ucuncu baskilar yapiliyor dedikelri gibi satamadiklari kitaplarin karsina gecip sigara yakmiyorlar . Isler guzelken  kaliteyi yukseltmeleri lazim

cmkrbn

5.cilt ne zaman geliyor? Bilen var mı?

pearl jam

5. cilt çok acayip bir şeye benziyor :)

Bu kitabı grafik çalışmasına özenmeden çıkarmanın bir anlamı olmadığı için bu sefer mecburen  ;D ona da özenilmiş.   

Ahmet Oktay

Arkabahçenin önceki serisinde de "Bütünün Parçaları" isimli maceranın grafik çalışması bu tarzdı. Onda da Maya Lopez a.k.a. Echo vardı. Daredevil'le ilk tanışmalarıydı. Çok güzel bir maceraydı, bu kitabı da sabırsızlıkla bekliyorum.

dean

pearl jam

Bu cilt için daha etkileyici bir kapak hayal etmiştim. Kalabalık bir kapak olmuş.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 24 Aralık, 2015, 07:38:33
Nihayet yeni sayı geliyor

Bu sayı geç oldu. Ama baya uğraştıran bir sayı oldu yayınevini aynı zamanda. Sürece biraz şahit oldum. Çok güzel olacak gibi. Bakalım.

dean

baba alsana

Facebooktaki paylasimlarinda birisi yorum yazmis. Cocuklugundan beri arka bahce okudugunu ve baski kalitesinin hala degismedigini daha iyi bir baski istedigini belirtmis. Gayet kibar bir dille yazmisti, profiline bakmistim hatta, kendisi ogretmendi ama arka bahce yorumu silmis. Daha oncede ben benzer bisey yazmistim kibar bir dille, benide engellemislerdi. Daha once dukkanlarina gittigimde patronun calisanlardan birine hadi ne satiyorsan satta   bitir tarzi muhabbetlerini duymustum. Okumayi onlarin bastiklari romanlarla ogrendim acaba yayinlarla mi diye her ay yazilar yazdim heycanla. Suan arkabahce benim icin tam bir hayal kirikligi. 3 cilt fables var elimde ilkini okudum begenmeme ramen  2.yi acip okuyasim gelmiyor

hennessy

Arka bahçe star Wars forum olarak gittiğimizde bastiklari kitaplardan bir set çekiliş ile verecekti.  Ahmet beye facebook özelden o kadar yazdım adam yerine koyup cevap bile vermedi. Onun için sadece daradevil alıyorum onlardan. Benim alamam ile batmaz ama okuyucu kaybeder

hennessy

Bu arada dün yeni sayıyı aldım ve okumaya başladım sevgili dean dediği gibi grafikler çok güzel alışık olmadığımız bir sayı

Harun Ça