Daredevil - Arkabahçe

Başlatan Nightrain, 17 Nisan, 2014, 10:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

Haydaaa bu nasıl iş? yeni çıkan Daredvil kitaplarının fiyatları her yerde ayrı ayrı listlenmiş. Arkabahçenin sitesinde Ayaktakımı 73tl, Ödenecek bedel 58tl gözüküyor. Edessa'da Ayaktakımı 60tl, Ödenecek bedel 73tl gözüküyor. Presstij'de ise Ayaktakımı 60tl, Ödenecek bedel 49tl gözüküyor. Şimdi hangi etiket fiyatı doğru?

rorschach1940

Alıntı yapılan: dayıcomics - 12 Temmuz, 2021, 02:22:29
Haydaaa bu nasıl iş? yeni çıkan Daredvil kitaplarının fiyatları her yerde ayrı ayrı listlenmiş. Arkabahçenin sitesinde Ayaktakımı 73tl, Ödenecek bedel 58tl gözüküyor. Edessa'da Ayaktakımı 60tl, Ödenecek bedel 73tl gözüküyor. Presstij'de ise Ayaktakımı 60tl, Ödenecek bedel 49tl gözüküyor. Şimdi hangi etiket fiyatı doğru?
Dayı Ödenecek Bedel cildini BKM'den %35 indirimle 36.75tlye almıştım. Buna göre etiket fiyatı 58tl yapıyor. Şimdi siteleri kontrol ettim. Babil, presstij, edessa ve arkabahçede de etiket fiyatı 58tl gözüküyor. Ayaktakımında bir karışıklık var ama yayıncısı olan arkabahçenin sitesindeki fiyat doğru olandır diye düşünüyorum. Bu durumda; Ödenecek Bedel - 58tl, Ayaktakımı - 73tl.

dayıcomics

Alıntı yapılan: rorschach1940 - 13 Temmuz, 2021, 06:20:02
Dayı Ödenecek Bedel cildini BKM'den %35 indirimle 36.75tlye almıştım. Buna göre etiket fiyatı 58tl yapıyor. Şimdi siteleri kontrol ettim. Babil, presstij, edessa ve arkabahçede de etiket fiyatı 58tl gözüküyor. Ayaktakımında bir karışıklık var ama yayıncısı olan arkabahçenin sitesindeki fiyat doğru olandır diye düşünüyorum. Bu durumda; Ödenecek Bedel - 58tl, Ayaktakımı - 73tl.

Evet, bir karışıklık olmuştu sonradan düzenlemişler. Yalnız ayaktakımına 73 tl istemekte ne bileyim? Saman kağıda kimse 50 tl vermez kusura bakmasınlar

Nightrain

Arkabahçe, Daredevil: Guardian Devil cildini basacakmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Şubat, 2022, 11:16:58
Arkabahçe, Daredevil: Guardian Devil cildini basacakmış.

Bastıkları da, daha önce bastıkları Bendis serisinin ilk kitabı. Tek bunu basıp, diğerlerini basmazsa bence yanlış yapar.

Nightrain

4.cildin bandrolü alınmış. Şeytanın İçi ve Dışı 1 ve İkinci Adam ciltleri yeni baskı yapacakmış.

Nightrain

Bendis döneminin ilk cildi 2.baskıyı yapmış. Varyant çok güzel.

Forsythe

hanac

Daredevil Cilt 4 Ödenecek Bedel

DAREDEVIL CILT 4 İLE ÖDENECEK BEDEL ADLI ÖYKÜ SON BULUYOR.

Geri aldığını düşündüğü her şey paramparça olmak üzereyken Matt Murdock
hayatının her iki cephesinde de savaşmak zorunda... Adliye koridorlarında ve Hell's
Kitchen çatılarında!

Peki eğer kazanırsa karşılığında ödeyeceği bedel ne olacak?

Daredevil #100-105 sayıları toplanmıştır. 

Bu cilt içindeki ikonik 100.sayı ile okurlarını piyasanın en önemli çizerleri ile de
buluşturuyor.

Lee Bermejo, Bill Sienkiewıchz, Gene Colan, John Romita Sr., Marko Djurdjevic,
Stefano Gaudiano ...

Yazar: Ed Brubaker
Hamur Tipi: 2. Hamur
Sayfa Sayısı: 160
Ebat: 16 x 24
Fiyat: 105 ₺

ferzan

Daredevil 'in Brubaker dönemine bizdeki yayınından 4 sene sonra nihayet bu hafta başlayabildim. Brubaker'ın arşivimde eksik olan muhtelif orijinal serilerini de tamamlayıp içten dıştan Brubaker patlaması yaşarken; Gotham Central omnibusunu, Criminal Deluxe edisyonları ve güncel Reckless ciltlerini okumaya kıyamazken, ateşimi bir nebze olsun okumayı ertelediğim Daredevil ciltleri ile söndüreyim dedim. Üstat gene yapmış yapacağını. Ertesi günü iş mi varmış, yok muymuş demeden gecenin bir yarısına kadar elimden bırakamadım "Şeytanın İçi ve Dışı" Cilt 1'i

Brubaker elini neye atsa o muazzam crime/noir tadını, 2000 başları HBO dizileri atmosferini, The Wire ve Oz tadı ile No Country For Old Men tekinsiz dinginliğini buram buram yaşatmayı biliyor. Bana hissettirdikleri bunların küçük birer parçalarından mütevellit aromalar en azından. Nitekim hikaye geçmişini biraz unutmuş olsam da (Murdock Belgeleri cildini karıştırırken hafızam tazelendi) adapte olmakta zorlanmadım.

Matt Murdock 'ın Daredevil olduğu şüpheleri kesinleşme sürecindeyken Ryker Hapishanesi'ne atılan Murdock, burada gerçek gücünü ve neler yapabileceğini ortaya çıkarması için zorlanacak, o ise sakatlanıp öldürülmeden kör adam sükunetini sürdürüp kimliğini gizleme çabasında ısrarcı davranacaktır ama nereye kadar? Bir dostun hapishane ziyareti sırasındaki planlı cinayetine kadar. Matt Murdock yavaş yavaş içindeki şeytanı Rykers duvarları içerisinde serbest bırakacakken, vaktiyle bu duvarların ardına gönderdiklerinden kaçı onun vahşileşme sürecine destek olacak, kaçı seyirci kalacak, kaçı karşısında duracaktır? Murdock içeride olduğu halde Hell's Kitchen gecelerinde Daredevil kostümüyle Matt'in misyonunu devam ettiren gizemli şahıs kimdir? Sırf Murdock'ın kıçını kollamak için suç işleyip kendini Rykers'a attıran ve "Bana dönüştüğünde neye benzeyeceğini görmek istedim!" diyen bir diğer eski dostla aynı sıralar Rykers'a transfer edilen Wilson Fisk'in amacı nedir?

Parmaklarımı yediğim bir cilt oldu. Devamını sindire sindire okuyacağım sakin bir anı hevesle bekliyorum. Ve Ed Brubaker ne yazsa iştahla arşivleyeceğimi adım gibi biliyorum.

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

İnancomic

Dostlar ed brubaker serisini önerir misiniz

rumar80

Merhaba. Ed Brubaker'ın yaptığı neredeyse her işi öneririm. Özellikle Sean Philips ile yaptıkları inanılmaz.

rumar80

Alıntı yapılan: ferzan - 13 Nisan, 2023, 22:11:42

Daredevil 'in Brubaker dönemine bizdeki yayınından 4 sene sonra nihayet bu hafta başlayabildim. Brubaker'ın arşivimde eksik olan muhtelif orijinal serilerini de tamamlayıp içten dıştan Brubaker patlaması yaşarken; Gotham Central omnibusunu, Criminal Deluxe edisyonları ve güncel Reckless ciltlerini okumaya kıyamazken, ateşimi bir nebze olsun okumayı ertelediğim Daredevil ciltleri ile söndüreyim dedim. Üstat gene yapmış yapacağını. Ertesi günü iş mi varmış, yok muymuş demeden gecenin bir yarısına kadar elimden bırakamadım "Şeytanın İçi ve Dışı" Cilt 1'i

Gotham Central iyi iştir ama sadece Brubaker'ın değildir. Yine de okunması gereken bir seri. Bence zaman kaybetme keyfini çıkar.

hanac

Daredevil Cilt 5 - Zalim ve Sıra Dışı

MATT MURDOCK YENİ BİR DAVA ALIYOR.

Bay Korku ile giriştiği mücadelenin etkilerini hala üzerinden atamamışken, eski bir dost idam edilmeyi bekleyen bir mahkumun son bir şansa ihtiyacı olduğunu söyleyerek Matt Murdock'un istemeyerek de olsa hayatına devam etmesini sağlıyor. Peki hüküm giydiği suçu işlememiş kötü bir adamla karşı karşıya geldiğinde Matt n yapacak?

Yayın Tarihi: Nisan 2023
Yazar: Ed Brubaker
Hamur Tipi: 2. Hamur
Sayfa Sayısı: 120
Ebat: 16 x 24 cm
Fiyat: 138 ₺

Kauss

Şuan 6. Cildi okuyorum. Matt'in dini olarak bağlı bir karakter olup, hayatında bu kadar kadınla beraber olması nedense beni hep güldürmüştür